Існує багато способів монетизувати ресурс, одним з них є тізерна реклама для сайту. У порівнянні з контекстної вона має цілий ряд переваг, починаючи з більш широкого охоплення аудиторії і закінчуючи можливістю відшукати рекламодавця під будь-яку тематику.

Найбільш ефективний цей вид реклами, у випадках, коли стоїть питання монетизації жіночого або ігрового ресурсу. Наприклад, рекламні блоки мереж LadyCash і MediaVenus мають чітко виражену жіночу тематику, тому досить органічно впишуться в майданчик, яка присвячена інтересам прекрасної половини людства. Інтегрувати тизери допоможуть зручні налаштування. Але про це трохи пізніше.

Звичайно, можна монетизувати свій сайт, використовуючи банери, але при цьому варто пам’ятати, що вартість їх створення значно вища, ніж тізерів, так і найчастіше банери викликають роздратування у користувачів. Крім того, існує ряд спеціальних додатків для браузерів, за допомогою яких можна легко прибрати банери з видимості:

Тізерна реклама як спосіб монетизації сайту

Як же відбувається монетизація ресурсу? Рекламодавці просувають товар, розміщуючи оголошення на тизерах, а вебмастер встановлює на свій ресурс код, який і відтворює тизерну оголошення. Чим більше відвідувачів сайту перейде по тизера, тим вище буде грошову винагороду вебмастера. При правильно налаштованих блоках і великій кількості переходів тизерний трафік буде приносити відчутний дохід.

Важливими факторами монетизації сайту є:

 • Кількість показів тизера;
 • Відвідуваність;
 • Загальна кількість блоків на майданчику:

Тізерна реклама для сайту як спосіб заробити

Принцип роботи з тизерної реклами

Щоб отримати дохід від тизерної реклами, потрібно виконати наступні дії:

 • Зареєструватися в системі, яка займається купівлею/продажем тізерна трафіку;
 • Додати свій ресурс в систему. Головним критерієм, за яким ваш сайт пройде або не пройде модерацію, є відвідуваність. В деяких системах — це 100 відвідувачів на добу. Крім того, модератори перевіряють, немає чи накрутки трафіку;
 • У разі успішного проходження модерації перед вебмайстром виникає завдання – грамотно налаштувати тизери для сайту. Прибутковість даного виду реклами можна збільшити, органічно вписавши рекламні блоки в загальну концепцію ресурсу і грамотно встановивши параметри виводу (якщо необхідно, краще заборонити окремі категорії оголошень, поставити обмеження на показ дешевих оголошень тощо).

При цьому запорукою стабільності заробітку як і раніше буде залишатися відвідуваність вашого ресурсу:

Тізерна реклама для сайту як спосіб заробити

Тізерна реклама як спосіб монетизації сайту – переваги і недоліки

До безперечних переваг тизерної реклами як способу монетизації ресурсу можна віднести:

 • Цікавий формат подачі реклами, що поєднує в собі красиву картинку і заманює текст, що сприяє збільшенню кількості переходів;
 • Гнучка настройка реклами згідно маркетинговим вимогам;
 • Просування товарів і послуг відбувається більш швидкими темпами, ніж без використання тізерів;
 • Рекламодавець оплачує тільки перехід;
 • Тизери відмінно поєднуються з іншими видами реклами;
 • Більшість браузерів не здатні блокувати тизерну оголошення.

Крім того, на відміну від банерів і контексту, тізерна реклама на сайті не викликає роздратування у користувачів. Місце для розміщення тізерних блоків обирається власником ресурсу. Реклама не уповільнює завантаження сторінок, завдяки чому не скорочується кількість переглядів ресурсу:

Тізерна реклама для сайту як спосіб заробити

Проте є у такої монетизації сайту і недоліки:

 • Морально-етична сторона. Зміст більшості рекламних тізерів не викликає бажання ставити їх на сторінки свого сайту. Особливо це стосується ресурсів, чия аудиторія – серйозні дорослі люди. Не варто забувати і про те, що відвідувачі аналізують таку інформацію дуже швидко і знаходять «імунітет» проти такої реклами, а деякі — взагалі перестають відвідувати ресурс. Тому, перед тим, як ставити тизери на сайт, вебмайстру слід уважно вивчити їх зміст, подивитися на них очима користувача;
 • В гіршому випадку при використанні тізерів, переповнених агресивною рекламою і шкідливими кодами, пошукові системи можуть накласти на сайт фільтри, що для нього смерті подібно.

Тізерна реклама як спосіб монетизації сайту – а чи варто?

Монетизація ресурсу з допомогою тизерної реклами найчастіше використовується в тих випадках, коли розміщення контексту є неефективним. Причиною цього може стати тематика сайту, відвідуваність ресурсу, вид тізера, низькі ставки за кліки. Якщо ви вже перепробували різні способи монетизації ресурсу, але отримати бажаний результат не вдалося, можна звернутися до тизерке.

При цьому не варто забувати про ризик негативної реакції з боку пошукових систем, які, виявивши ознаки обманних оголошень або настирливої реклами, можуть знизити ваш сайт у видачі. Ще однією причиною, по якій доведеться задуматися, чи варто розміщувати на своєму сайті тизери, є непрезентабельний вигляд оголошень, здатний відлякати відвідувачів.

Використовувати тизерну рекламу сайту рекомендується в наступних випадках:

 • Необхідно продати товар масового споживача;
 • Потрібно збір лідів (контактних даних користувачів, або іншої інформації);
 • Необхідно додаткове залучення трафіку. Особливо це стосується новинних порталів, в монетизації яких без тизеро-обмінних мереж обійтися складно;
 • Тематика ресурсу не дає можливості використовувати інші способи реклами (азартні ігри, ігрові автомати тощо).

Отже, тізерна реклама як спосіб заробітку найбільш підходить для розважальних порталів і жіночих сайтів, на яких вона виглядає гармонійніше. Крім того, щоб підтримувати постійний інтерес користувачів до ресурсу варто зареєструватися в декількох тізерних мережах і по черзі показувати рекламу то з однієї, то з іншої мережі:

Тізерна реклама для сайту як спосіб заробити

Де брати тизерну рекламу сайту?

Якщо рішення про розміщення тизерної реклами на сайті прийнято, можна приступати до відбору надійних мереж. Тизерну сайти розрізняється за категоріями. Ось кілька аспектів, які потрібно врахувати при їх виборі:

 • Вартість реклами: середня ціна показу або кліка;
 • Мінімальна сума виводу зароблених коштів;
 • Тривалість існування мережі;
 • Відгуки користувачів;
 • Якість і відвідуваність прийнятих в мережу ресурсів;
 • Вид тізерних оголошень.

Краще вибирати тизерну мережі, що добре зарекомендували себе забороною на використання ботів, вибором якісних майданчиків і стабільними виплатами.

До переліку найбільш популярних тізерних мереж відносять:

LadyCash – найкраща тізерна партнерка для сайтів жіночої тематики, що об’єднала якісні майданчики, що забезпечує високу вартість переходів і довіру рекламодавців. Тизери в LadyCash дійсно містять яскраві і оригінальні зображення, що залучають увагу відвідувачів.

MediaVenus – відмінна тизерна мережа жіночої спрямованості з оплатою за кліки. Якщо ваш ресурс відповідає її вимогам (200 відвідувачів на добу, платний хостинг і понад 60% аудиторії – жінки), то вже через добу ви зможете розміщувати на сайті рекламні блоки.

TeaserNet — мережа, що дозволяє розміщувати тизери, охоплюючи аудиторію користувачів з найрізноманітнішими інтересами. При цьому оплачуються реальні відвідувачі, яких зацікавило оголошення. Тизери мережі мають привабливий вигляд, невисоку вартість кліка, просту настройку і потужну технічну підтримку. TeaserNet пропонує великий вибір майданчиків різних тематик і щоденну статистику по заробітку:

Тізерна реклама для сайту як спосіб заробити

Medianet – мережа, яку в добу відвідують понад 17 мільйонів користувачів. Настільки висока популярність цієї тізерки для сайту можна пояснити високою вартістю кліка і широким вибором тематик.

BodyClick — надійна і досить популярна тізерна і банерна рекламна мережа, що дозволяє рекламодавцям отримувати якісний трафік, а вебмайстрам — стабільний дохід. У BodyClick присутня реклама наступних форматів: тизери, месенджери, банери, кликандеры, контекстна реклама. Є можливість регулювання вартості кліка для тематичних категорій ресурсів і регіонів.

Tizerlady – відмінна тизерна мережа для жіночих сайтів, що дозволяє залучити цільову аудиторію і пропонує взаємовигідну співпрацю вебмайстрам, що мають ресурси жіночої тематики. Налаштування рекламних блоків забезпечують великі можливості для гармонійного поєднання тізерів з дизайном сайту і пробудження інтересу відвідувачів.

AdLabs — відмінна можливість добре заробити вебмайстру і отримати якісну рекламу рекламодавця. На ринку інтернет-реклами AdLabs займає лідируючі позиції. Тут представлено безліч форматів реклами, присутня зручна настройка рекламних блоків, що забезпечує максимальну монетизацію трафіку і реалізацію успішних рекламних кампаній. При бажанні в AdLabs можна налаштувати дизайн тізерна блоку у відповідності з дизайном свого ресурсу, масштабувати блок в будь-яке вільне місце на сайті.

Тізерна реклама для сайту як спосіб заробити

VisitWeb — мережа, в якій вебмастера можуть продати трафік зі своїх ресурсів, а рекламодавці — купити його. Сервіс працює протягом багатьох років і об’єднує тисячі сайтів, що дає можливість здійснювати рекламні кампанії різної спрямованості.

У кожної системи є свої плюси і мінуси. Тому, якщо вам не сподобалися умови в одній мережі, міняйте її на іншу, підбираючи більш підходящий саме для вас варіант.

Висновок: тільки професійно налаштована тізерна реклама приверне користувачів і покаже високу ефективність у монетизації сайту.