В цей огляд ми включили багато корисних додатків, фреймворків, плагінів, освітні ресурси, інструменти тестування і багато іншого.

Якщо ми щось упустили, а ви думаєте, воно повинно бути в списку, дайте нам знати про це в коментарях.

1. AntiModerate

AntiModerate є прогресивною бібліотекою завантаження зображень. Зменшує час завантаження сторінок при повільному з’єднанні за рахунок виведення оптимізованих версій зображень. Після закінчення завантаження сторінки вони замінюються повновагими оригінальними зображеннями.

2. Gogs

Свіжі ресурси для розробників

Мета цього проекту — зробити самий простий, швидкий та найбільш безпечний спосіб організації Git сервісу. З Go це може бути зроблено за допомогою незалежного бінарного розподілу через всі платформи, які підтримує Go: Linux, Mac OS X, Windows і ARM.

3. CSSgram

Свіжі ресурси для розробників

Бібліотека для редагування зображень фільтрами, аналогічними Instagram, прямо в CSS. З допомогою бібліотеки ми додаємо фільтри до зображень, а також застосовуємо накладення кольору або градієнта за рахунок різних методів змішування.

4. Grav

Свіжі ресурси для розробників

Grav – це проста і гнучка веб-платформа. Вона поставляється з потужною системою управління пакетами для забезпечення простий установки і модернізації плагінів, тим і самої Grav.

5. Swiss Style Color Picker

Свіжі ресурси для розробників

Простий онлайн сервіс для підбору кольору. Просто натисніть на колір у 3D кубічної ілюстрації і автоматично скопіюйте його в буфер обміну.

6. Trix

Свіжі ресурси для розробників

Trix – це WYSIWYG редактор для створення повідомлень, коментарів, статей і списків. Він підтримує різноманітні моделі документів і формати вкладень. На виході ви отримуєте послідовний і стислий HTML-код.

7. Neutron

Свіжі ресурси для розробників

Фреймворк на Sass, який заснований на семантичній структурі DOM. Замість визначення кількості стовпців у div елементі, наприклад, ми можемо просто включити домішки через стилі і зробити елемент незалежним від інших класів.

8. Zxcvbn

Свіжі ресурси для розробників

Zxcvbn — це сервіс для оцінки надійності паролів. Він розраховує ентропію кожної комбінації символів в паролі, порівнює та аналізує типові комбінації символів. До них відносяться: часто використовуються імена та прізвища, популярні англійські слова з Вікіпедії і американського телебачення та кіно. А також інші комбінації з використанням дат, повторів (ААА), простих послідовностей (abcd), клавіатурних послідовностей (qwertyuiop), і мережевого жаргону l33t.

9. Floid

Свіжі ресурси для розробників

Floid — це інструмент UX дизайну для створення багато екранних потоків програм та інтерактивних анімацій для будь-якого пристрою.

10. Wit.ai

Свіжі ресурси для розробників

Wit.ai — це природний мову програмування для створення мобільних додатків, програмування пристроїв автоматизації будинку, переносних пристроїв і багато чого іншого.

11. Frontend Developers Handbook

Свіжі ресурси для розробників

Це свого роду посібник, у якому в загальних рисах розглядаються і обговорюються основи роботи front-end engineerin і засоби розробки. Ресурс розрахований на початківців, а також вже практикуючих front-end розробника.

12. Supersonic

Свіжі ресурси для розробників

Supersonic — це фреймворк UI для створення кроссплатформенних інтерфейсів. Декларативний стиль користувальницького інтерфейсу Supersonic дозволяє розробляти складні мобільні додатки на одному диханні. Взаємодія класичного UI і HTML5 забезпечує однакову роботу додатків на всіх пристроях.

13. Blend

Свіжі ресурси для розробників

Blend дозволяє підбирати колірну схему зі стандартних колірних палітр (Flat UI, Material Design тощо) для створення CSS градієнта. Сервіс простий у використанні, і дозволяє швидко отримати код для ваших проектів.

14. TremulaJS

Свіжі ресурси для розробників

TremulaJS є компонентом JavaScript UI для взаємодії з потоком контенту на основі кривих Безьє, використовуючи кінетичну прокрутку і фізичні ефекти для трекпад і сенсорних екранів.

15. BackstopJS

Свіжі ресурси для розробників

BackstopJS являє собою автоматизований інструмент для тестування адаптивних веб-сайтів на основі скріншотів. Він створює опорний скріншот, який потім можна використовувати для знаходження CSS-регресій, які відбуваються при редагуванні коду.

16. Про-Grid

Свіжі ресурси для розробників

O-grid – це система адаптивних сіток для макетів. Вона заснована на дванадцяти сторінках і чотирьох різних макетів в залежності від розміру вікна перегляду.

17. Keystone

Свіжі ресурси для розробників

Keystone — це система управління контентом Node.js і платформа для веб-додатків. Вона пропонує управління сеансами, обробку електронної пошти, і багато іншого. Keystone – це веб-сервер для Node.js, який забезпечує управління обліковими записами для проектів OpenStack, включаючи перевірку та авторизацію користувачів, а також дозволяє підключатися до вашої базі даних MongoDB, використовуючи Mongoose.

18. Ply

Свіжі ресурси для розробників

Ply є модальною системою діалогу, яка пропонує ряд варіантів і налаштувань. Ви можете використовувати її для оповіщення, підтверджень, форм, багатоступеневих діалогів і багато чого іншого.

19. Haystack

Свіжі ресурси для розробників

Haystack — це модуль для пошуку Django. Він дозволяє прописати код пошуку один раз і потім вибрати пошуковик, яким ви хочете запускати його.

20. Buildbox

Свіжі ресурси для розробників

Buildbox — це простий конструктор ігор, не потребує знання мов програмування. Створіть гру один раз, а потім експортувати її в різні платформи, яких налічується більше десятка.

Переклад статті «Fresh Resources for Developers – November 2015» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.