Слайдер для WordPress необхідний для найпростішої анімації, він являє собою динамічну зміну з заданою частотою статичних зображень або тексту.

Цим елементом власник ресурсу утримує відвідувача, інтригує його для подальшого ознайомлення з контентом, опублікованими на сайті. Економиться місце (на одному і тому ж місці виводиться різна інформація), збільшується привабливість дизайну.

На відміну від повноцінної анімації сторінки відкриваються максимально швидко, тому потенційний клієнт не піде зі сторінки до її повного завантаження.

Створення слайдера у WordPress

Слайдер для WordPress можна розробити засобами CSS3, HTML5 без скриптів, хоча, в більшості випадків використовується JQuery бібліотека.

У ній присутні оригінальні теми, тому, слайдером легко утримуються відвідувачі незалежно від змісту картинок. Готові шаблони безкоштовні, знаходяться в загальному доступі, платні варіанти мають збільшений функціонал, невисокі ціни.

Популярні плагіни для створення слайдерів у WordPress

Серед плагінів, що дозволяють створити слайдер для WordPress, найбільш популярні наступні:

  • Coin Slider – плагін слайдшоу для WordPress з простим управлінням (користувачеві не потрібно знати коди), розміри картинок, а також всі інші регулювання виробляються з панелі адміністратора;
  • Nivo Sliders – остання версія платна, багаті налаштування, валидная верстка, підтримка превью, тим, 16 варіантів зміни картинок;
  • Content Slider – це плагін для контенту, який може інтегруватися в редактор постів, налаштування різноманітні, коштує він $99 (Pro версія);
  • Meteor Slider – вбудовується по шорткоду, слайдшоу можуть монтуватися в декількох місцях, інтеграція в сайдбар, підтримується;
  • російська мова інтерфейсу;
  • Slideshow Gallery – превью зображень, інтеграція в редактор постів (шорткодом), картинки можуть збільшуватися при кліках на них;
  • TN3 Gallery – підтримка мобільних пристроїв, широкі можливості налаштування, для WordPress тільки вбудований шрифт, реєстрація при скачуванні;
  • WordPress Content Slide – невеликий розмір, внутрішня або зовнішня настроювання;
  • ISlidex – інтеграція в віджети, кросбраузерність, кешування зображень, автоматична обрізка, підтримка декількох тем;
  • Royal Slider – більше десятка шаблонів, підтримка мобільних пристроїв, Windows 8 в повному обсязі, вартість — $12.

Створюємо слайдер для WordPress

Для отримання вищеописаного функціоналу не обов’язково використовувати плагін слайдер для WordPress. Досить створити слайд-шоу в програмі WOW Slider, вставити його на сайт. Демо-версія програми безкоштовна, але, традиційно має ряд функціональних обмежень.

Для скачування програми необхідна реєстрація. Після установки на ПК вона має наступний вигляд:

Зображення з мережі або комп’ютера вставляються у вікно програми, до них прикручуються посилання, додається текст, назви, після чого натискається гайковий ключ:

Створюємо слайдер для WordPress – покрокове керівництво для новачків

На вкладці «Основні» розставляються чекбокси, на наступній відбувається вибір шаблонів, ефектів. Наступна вкладка називається «Опублікувати», тут так само широкий вибір:

Створюємо слайдер для WordPress – покрокове керівництво для новачків

Отримані файли можна зберегти в ПК, відправити на сайт по FTP, причому, створюються плагіни для WordPress, сторінки, Joomla або Facebook.

В адмінці сайту у вкладці «Плагіни» натискається кнопка «додати новий», а сам плагін завантажується з збереженої на попередньому кроці папки:

Створюємо слайдер для WordPress – покрокове керівництво для новачків

Можна вставляти плагін прямо через менеджер завантажень на сайт з демо-програми. Зазначені вище способи є найбільш легкими для новачків.

Як показує практика, слайдери дозволяють прикрасити сторінки сайту, збільшити вхідний трафік, і саме тому вони часто використовуються в блогах, сайтах-візитках.

Сподіваємося, що дана стаття була Вам корисна.

Удачі!