Так ви ще й самі сайти клепаете? А як же конструктор? А навіщо…. Якщо чесно, ми втомилися відповідати на всі ці питання. Можу лише сказати, що команда конструктора A5 взялася за створення сайтів під ключ, тому що нас просили про це самі клієнти. Але про все по порядку:

Як все починалося

Близько п’яти років тому до нас звернувся постійний і один з перших клієнтів нашого конструктора. Ми разом з ним починали освоєння російського віртуального простору. Він людина адекватна, і завдяки його цінним зауважень ми не раз усували серйозні «сучки» інтерфейсу функціоналу конструктора.

Загалом, через якийсь час, коли бізнес пішов угору і його компанії потрібен ексклюзивний ресурс, він звернувся до нас з «нестандартним» пропозицією. Щоб ми розробили для нього якісний ресурс:

Створення сайту під ключ з конструктором А5: інтервю

Ну, і понеслося! Виявляється наші дизайнери і розробники в свій час добре «поднатаскались» на конструкторі, і створення веб-сайту під ключ для них не проблема. А креативу у них і так завжди вистачало.

Це вони винні в тому, що наш конструктор постійно вдосконалюється і змінюється. Вони постійно проштовхують чергову божевільну ідею, а потім «потіють» над її реалізацією.

Загалом, спрацювало «сарафанне радіо», тому що ніякої реклами і тим більше кампанії по просуванню не запускали. Не буду приховувати, що нам подобається створювати і запускати унікальні ресурси. Вся наша команда «поголовно» складається з творчих особистостей, а рамки конструктора іноді заважають висловом креативу.

Нам стало цікаво, чому наші клієнти вважали за краще звернутися до нас, а не до студій, фрілансерів та іншим представникам «харчового ланцюжка» всесвітньої павутини:

Проблема вибору або «халтура» в інтернеті

Створення сайту під ключ з конструктором А5: інтервю

Спілкуючись з нашими новими (і старими) клієнтами, ми дізналися, що недосвідченому в сайтобудуванні користувачеві не так легко знайти відповідального виконавця-перфекціоніста, який би приділяв увагу всім нюансам побудови майбутнього ресурсу.

Деякі із замовників на створення інтернет-сайту під ключ «вбивали» масу часу і стільки ж коштів. А потім, розчарувавшись, знову приходили в конструктор, і після цього до нас у «відділ».

І чого вони тільки не перепробували» до цього! Дуже довго вешталися» з бірж фрілансерів в пошуках талановитих виконавців. Але з-за своєї неискушенности часто ставали «жертвами» халтурників-самоучок.

Сплативши замовлення, і не маючи спеціальних знань, вони не могли перевірити правильність «виконаних робіт», і в результаті залишалися «біля розбитого корита»:

Створення сайту під ключ з конструктором А5: інтервю

Майстри-багатоверстатники

До нас приходили люди, які стали жертвами «майстрів-багатоверстатників». Такі «творці сайтів» вміють все. Причому «всі» найчастіше вміє одна людина. Справжнім професіоналом спеціаліст може бути в одній або дві «стихії». А тут «все в одному»! Зрозуміло, що і результат виходить «всі як один».

Для освіти своїх майстрів ми часто беремо у клієнтів «на дослідження» зразки створення сайту візитки під ключ, які виходять з-під верстата «майстер-універсала». Якщо чесно, іноді хочеться просто плакати «професійним» сльозами!

Такі фрілансери беруть за основу один готовий приклад (може навіть і чужий), а потім починають «клепати» на його основі, як під копірку «унікальні ресурси. Щоб додати «штамповкам» унікальності, вони трохи редагують код CSS. Зрозуміло, що пересічному користувачеві навіть такі заготовки здаються верхом досконалості:

Створення сайту під ключ з конструктором А5: інтервю

Звичайно, не всі фрілансери є «горе-клепальниками». Серед них багато професіоналів. Але так як вони змушені боротися з високою конкуренцією і пропонувати свої послуги за мінімальними розцінками — їм доводиться брати багато замовлень, щоб заробити на шматок білого хліба».

При цьому від даної тенденції на ринку створення сайтів будь-якої складності під ключ страждають замовники, і насамперед ті, які зовсім не орієнтуються в сайтобудуванні.

Веб-студії і ми

Це самий безпечний і правильний спосіб отримання унікального і функціонального сайту, який максимально відповідає бажанням і потребам замовника. З веб-студій до нас приходять рідко, але все-таки звертаються. Причому клієнти найчастіше не мають жодних претензій до виконаної роботи.

Команда веб-студії складається з «правильного» і достатньої кількості вузькоспеціалізованих фахівців, які є справжніми професіоналами (кожен у своїй сфері). При цьому дотримуються всі етапи створення сайту під ключ:

Створення сайту під ключ з конструктором А5: інтервю

Багато студії надають послуги з технічного обслуговування створених ними ресурсів. Допомагають своїм замовникам в перенесенні сайту на інший движок або хостинг, редизайн і т. д. Але що робити людині, яка повністю «нуль» у всьому, що стосується розуміння навіть елементарних принципів побудови всесвітньої павутини?

Не дивуйтеся, такі люди існують. Просто не всі «живуть» в інтернеті. Діяльність багатьох людей відбувається поза Мережі, і вони не розкрили для себе всіх її можливостей.

І ось подібний людина залишається наодинці з вже працюючих сайтом ціною в кілька «хороших» зарплат. І що з ним робити далі, він не знає. Ось такі клієнти приходять до нас після веб-студій, і ми приймаємо їх (хоча самі добре вміємо створювати якісні сайти).

На відміну від студій ми не кидаємо своїх клієнтів, і супроводжуємо створений нами (і не тільки) ресурс на всіх стадіях його життя:

  • Розробляємо функціональні сайти з по-справжньому унікальним дизайном;
  • Запускаємо ресурс;
  • При необхідності займаємося його просуванням.

Перед початком розробки наші менеджери ретельно вивчать всі особливості вашого бізнесу. Після цього (якщо замовник не може визначитися самостійно) пропонують йому варіант ресурсу, оптимальний за ціною, якості та ефективності:

Створення сайту під ключ з конструктором А5: інтервю

Ми добре вміємо створювати не тільки ефективні одностраничники, але і масштабні інтернет-магазини. Вартість створення сайту під ключ розраховується індивідуально для кожного клієнта. Наприклад, лэндинг стоїть у нас від 30 тисяч рублів. Ця ціна є середньою на ринку послуг «індивідуального сайтобудування».

Не варто розцінювати цей матеріал як рекламу. З його допомогою ми спробувала відповісти на всі «чому», які часто задають. Але все-таки, якщо вам потрібен унікальний сайт, то ласкаво просимо! Ми розуміємо будь-якого клієнта. Не дарма на нашому конструкторі A5 створюють свої ресурси навіть 80-річні бабусі і дідусі. Думаю, це найкращий доказ нашої лояльності до кожного замовника!

Створення сайту під ключ з конструктором А5: інтервю