Посадкова сторінка є життєво важливим компонентом майже будь-якої маркетингової стратегії: вона дозволяє вам відійти від звичних технік і використовувати у вашій маркетингової кампанії принципово нові можливості.

Як ми вже з’ясували, створення самодостатньої сторінки вимагає особливого підходу, але це не означає, що ви не можете використовувати у своїй роботі звичні інструменти.

По мірі поширення вебінарів, електронної комерції та краудфандингу з його унікальною конфігурацією маркетингової воронки, впровадження посадкових сторінок у вашу веб-практику стає питанням виживання в насиченою цифровий екосистемі сучасності.

Зрозуміло, для створення посадкових сторінок ви можете використовувати практично будь — WordPress-тему. Але ті підказки, які ми дамо в цій статті, допоможуть вам уникнути зайвої роботи по перетворенню звичайної теми у щось, що суперечить її прямим призначенням.

WordPress Landing Pages

Одне з найбільш популярних рішень для створення лендингов на базі WordPress-сайту називається просто: WordPress Landing Pages. Цей безкоштовний плагін має багато функцій. Він дозволяє власникам посадкової сторінки відстежувати зміни в конверсії, проводити А/Б-тестування аудиторії, і робити багато чого іншого.

Крім створення посадкової сторінки з нуля, цей плагін дозволяє задавати шаблони для масового створення лендингов на основі WordPress-тим. Проте цю функцію можна порекомендувати лише тим, хто має деякий досвід програмування на PHP.

Плагін WordPress Landing Pages має можливості обміну даними та інтеграції з іншими плагінами. Наприклад, він може обмінюватися контактами з CRM, працювати з поліпшеними формами Gravity Forms, Ninja Forms, Contact Form 7 і іншими.

Хоча це рішення може виявитися не таким надійним і простим у використанні, як кращі платні плагіни, його відкрита ліцензія часто виявляється вирішальним фактором. Більше того, існує платна версія цього плагіна для необмеженої кількості сайтів всього за $249,99, що може бути вигідною пропозицією, якщо ви ведете маркетинг для великого числа клієнтів.

OptimizePress

Створення посадкових сторінок в WordPress

Хоча мінімальна ціна цього плагіна – $79 за ліцензію на три сайту, OptimizePress цілком здатний виправдати це вкладення. Цей інструмент, підтримуваний командою професіоналів веб-дизайну, що дозволить конструювати будь-які сторінки на ваш смак.

Робота по створенню сторінки здійснюється у візуальному редакторі, що дозволяє обійтися без ручного редагування коду. Більш того, цей плагін включає в себе досить велику кількість готових шаблонів посадкових сторінок, що забезпечить швидкий старт.

Крім окремих веб-сторінок, OptimizePress допоможе вам створити пости в блозі, портали реєстрації клієнтів і інші види сторінок – все це за допомогою одного інтерфейсу. Ви можете також додати в ваші посадочні сторінки додаткові функції, придбавши їх у вбудованому віртуальному магазині.

Врахуйте, що ліцензії на OptimizePress дійсні тільки для сайтів, якими володієте особисто ви. Ви не можете передати ліцензію вашому клієнту. Якщо вам потрібно рішення для лендингов «під ключ», варто розглянути альтернативи.

Startup Framework

Створення посадкових сторінок в WordPress

Цей плагін є найдорожчим з усіх перерахованих в цій статті: ліцензія на один сайт обійдеться вам в $149. Але якщо ви шукаєте засіб для швидкого створення сайту, що не вимагає кваліфікації програміста, Startup Framework – саме те, що вам потрібно.

Так само, як і розглянутий нами раніше OptimizePress, цей плагін дозволяє створювати особливі сторінки для особливих цілей. До того ж Startup Framework інтегрує в WordPress підтримку редагування сторінок за допомогою drag-and-drop.

Найбільш яскрава можливість плагіна – компонентний дизайн – дозволяє на порядок спростити створення сайту, зводячи весь процес до переміщення блоків у візуальному редакторі. Майже всі функціональні і декоративні елементи для створення видатного сайту знаходяться у вас під рукою.

Якщо чогось не вистачає, то процес додавання функцій також дуже прямолінійний. Візуальний редактор дозволить створити прототип сайту в один крок, без багатьох ітерацій, пов’язаних з правкою коду і оцінкою результату.

На відміну від ситуації з OptimizePress, ліцензійна політика якого забороняє використання плагіна третіми особами, ви маєте право передавати копію Startup Framework своїм клієнтам у складі готового сайту. Тим не менш, перепродаж ліцензії або її здача в оренду в обох випадках заборонена.

Універсального рішення не існує

Майте на увазі, що ніяке засіб підвищення продуктивності не здатне забезпечити миттєвий зростання прибутку. Вам необхідно ретельно планувати маркетингову кампанію і регулярно проводити тестування сайту, щоб відібрати зміни, що збільшують конверсію.

Оскільки конверсія – справа декількох секунд, тільки постійний моніторинг відповідних параметрів сайту дасть вам зрозуміти, що ваші зусилля не були витрачені даремно.

Переклад статті «WordPress Landing Page Creation Made Easy» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.