Flash-анімація – це створення невеликих відео (мультфільмів) з вже готових зображень або ж фрагментів фільмів. Крім того, що створення flash-анімації – захоплююче заняття, воно ще й може бути досить корисним. Анімований (рухомий) банер швидше приверне увагу, ніж нерухомий.

Симпатична анімована заставка на вашому сайті або анімований аватар не тільки висловить ваше світовідчуття, але й може стати справжньою віртуальної візитною карткою, завдяки якій вас будуть впізнавати.

Правильно підібрана анімація для сайту значно підвищує його популярність і відвідуваність. «Живий», палаючий вогонь або ж будильник з вилітає з нього зозулею додадуть сайту, тепла і затишку. Красива, цікава анімація для телефону підніме настрій і підкреслить вашу індивідуальність.

Численні художники і дизайнери захоплено сперечаються про те, яка програма для створення flash анімації краще.

Всі програми для створення flash-анімації можна умовно розділити на дві групи:

  • онлайн сервіси для створення flash-анімації;
  • звичайні програми для створення flash-анімації.

І ті, й інші працюють приблизно за одним принципом: у програму або спеціальний сервіс завантажуються окремі зображення, фрагменти відео, вказується тривалість кожного кадру, вставляються різноманітні спецефекти, і в результаті виходить щось середнє між звичайним мультфільмом і кліпом.

Ті, хто ще не пробував і зовсім не знає, як зробити flash-анімацію, можуть почати з якогось простого й інтуїтивно зрозумілого онлайн сервісу, наприклад, з minimultik.ru:

Окремі зображення завантажуються в спеціальну форму, потім вказується тривалість кожного кадру, а також супроводжуючі спецефекти:

Що таке Flash-анімація?

Після цього ми можемо завантажити мультфільм готовий або на нього посилання для вставки в свій блог:

Що таке Flash-анімація?

Досить широку поширеність отримало спеціалізоване програмне забезпечення Adobe Flash CS. Ця програма вважається одним з найбільш потужних засобів для роботи з анімацією графічних об’єктів.

Крім усього іншого в ній використовується широко відомий принцип розкадровки: окремі намальовані кадри збираються у фільм. Якщо ви не вмієте малювати, а підходящого відео під рукою немає, то безкоштовні исходники flash анімації, що мають розширення fla, можна легко знайти в інтернеті.

Удачі Вам!