Кожен користувач мережі інтернет хоча б раз у своєму житті стикався з такою проблемою, як «помилка 404». Ці слова означають, що користувач невірно введена адреса сайту, внаслідок чого сервер видає якусь помилку 404».

Помилка 404 – причини виникнення

Основна причина виникнення даної проблеми полягає в неправильному введенні адреси в рядок браузера. Вся справа в тому, що з боку сервера виконується запит, однак, він не може знайти запитувану сторінку.

В такому випадку він видає текст, за змістом схожий на «not found nginx/1.0».

Існує й інша причина – некоректна робота сервера, який здатний видавати помилку навіть при працюючому ресурсі. Таке відбувається вкрай рідко, хіба що в тих випадках, коли ресурс піддається вірусній атаці.

Іншими словами, код помилки 404 – це неіснуюча сторінка на сайті. Вкрай важливо, щоб вона виявилася приваблива для відвідувача і спонукала його залишатися на ресурсі далі.

Але, на жаль, більшість розробників приділяє цій сторінці недостатньо уваги, тоді як вона могла б перенаправити відвідувача на вірний ресурс.

Помилка 404 – що робити і чи можна усунути?

Про те, що означає помилка 404 барвисто і детально написано на багатьох ресурсах. Багато сайтів пропонують цікаві рішення даного питання, однак, єдиний спосіб швидко позбутися від проблеми – спробувати заново ввести дійсну адресу та оновити сторінку.

Найчастіше, сторінка 404 на багатьох сайтах виглядає примітивно і не відрізняється від стандартного шаблону. Безумовно, простота і строгість – зразок стилю, зокрема для ділових і представницьких сайтів компаній.

Але якщо ресурс здебільшого мультимедійний і близький до сайтів розважального характеру, слід використовувати гумор і більш креативні ідеї для оформлення сторінки 404.

Це дозволить трохи затримати користувача на сторінці, а також залишити про своєму сайті найприємніші враження.

Відмінним рішенням стане розміщення на сторінці, що видає помилку, корисної інформації. Не варто розміщувати банальне «error 404 not found».

Можна вказати посилання на інші джерела інформації схожої тематики, а також запропонувати відвідувачу альтернативні кроки. Якщо немає бажання рекламувати сторонні ресурси слід вказати посилання на інші сторінки власного ресурсу.

Важливо не забути розмістити дані основної сторінки сайту, вказавши її координати.

Ще одна непогана ідея полягає в тому, щоб вказати відвідувачам сайту, як усунути помилку 404. Це допоможе зацікавити їх і утримати на сторінках ресурсу.

Що означає «помилка 404» і як слід боротися з подібною проблемою?

Використовуйте поле для пошуку в якості інструменту залучення відвідувачів. Безумовно, такий підхід дозволить спростити роботу на сайті, що додасть вашому ресурсу ще більшу функціональність і інформативність в очах його гостей.

Таким чином, відвідувач сторінки з помилкою, зможе ввести в пошуковому рядку бажаний ключовий запит, тим самим залишившись на вашому сайті.

Наступним кроком для оформлення сторінки 404 є додавання функції відправки звіту про помилку.

Цей спосіб оформлення сторінки не тільки принесе користь для користувача, якого цікавлять причини збою, але і допоможе власнику сайту розібратися в технічних труднощах роботи власного ресурсу.

Приділіть увагу питанню про SEO. Важливим фактором є максимальне зменшення внутрішніх посилальних адрес, засмічують сервер. Постарайтеся скоротити кількість битих посилань, які ведуть на сторінку 404.

Помилка 404 WordPress – причини і способи усунення

Причини виникнення такої помилки у відомої CMS схожі з усіма іншими. Часто люди задають питання про «wordpress 404 помилка» і намагаються знайти якесь унікальне рішення.

Однак відповідь полягає у вказівці вірної адреси. Досить просто ввести вірну адресу або скористатися пошуком по сайту, вказавши необхідні запити.

Сподіваємося, що дана стаття буде для Вас корисною.

Удачі!