CMS Joomla є самим простим, надійним і безкоштовним способом створити хороший сайт. Буквально за годину практично кожен завантажить, встановить і розбереться з Joomla, запустивши її роботу на сервері.

Завдяки таким істотним перевагам як простий інтерфейс, можливість створювати сайти на досить високому функціональному рівні безкоштовно без яких-небудь спеціальних знань, безліч різних модулів, графічних шаблонів, легкість в установці і управлінні Joomla заслужено користується популярністю, як серед професіоналів, так і серед простих домашніх користувачів.

Пакет відомий не тільки в Європі, але і в Росії, тому русифікація joomla так необхідна і актуальна сьогодні.

Спочатку потрібно завантажити пакет Joomla з офіційного сайту, натиснувши велику жовту кнопку «Download»; на наступній сторінці завантажити ZIP-архів, а потім мовний пакет русифікатор joomla 3:

Багато запитують, як русифікувати joomla, перетворивши русифікацію в швидке й легке завдання. Прості поради та підказки допоможуть впоратися з процесом. Після успішної установки необхідно русифікувати Joomla.

Для цього потрібно зайти в адмінку, у верхньому куті вибрати «Extensions» і клікнути на саму верхню рядок. Потім слід завантажити, встановити пакет русифікації і дочекатися повідомлення про успішну установку.

Наступним кроком буде повторне кликання по пункту «Extensions», після чого потрібно натиснути на пункт «Language Manager»:

Русифікація Joomla – просте рішення важливої задачі

Далі потрібно русифікувати сайт. Для цього потрібно натиснути кнопку, яка знаходиться зліва від напису «Russian», а потім і на зірочку «Default»:

Русифікація Joomla – просте рішення важливої задачі

Коли зірочка стане жовтою, це буде означати, що сайт русифицировался.

Далі потрібно русифікувати панель адміністратора. Коли процес русифікації успішно закінчився, і ви зможете відразу ж почати насолоджуватися великим і могутнім рідною мовою.

Після установки і русифікації Joomla сідайте і знайомтеся з нею! Ми впевнені в тому, що даний пакет допоможе вам створити багато хороших сайтів. Причому ви зможете зробити це швидко, просто і легко.

Удачі Вам!