Гнучка і функціональна система управління контентом (CMS) Drupal користується заслуженою популярністю серед творців і власників сайтів.

Щоб зробити її використання ще більш продуктивним, у ряді випадків необхідна русифікація Drupal, в якій немає нічого глобально складного.

Навіщо русифікувати адмінку?

Так, програмісти зазвичай працюють з CMS Drupal в її початковому вигляді, тобто англійською мовою. Але фахівці з просування сайтів і контент-менеджери не завжди в достатньому обсязі знають англійську мову, щоб якісно виконувати свої завдання.

Тому простіше русифікувати Drupal, ніж витрачати час на вивчення алгоритму дій, використання онлайн-перекладачів/словників або записування довгих інструкцій для виконання елементарних операцій.

Послідовність дій

Питанням про те, як русифікувати Drupal, задаються багато, тому на сайті Drupaler.ru можна без проблем завантажити русифікацію для різних версій даної адмінки:

Русифікація Drupal – це просто!

Отже, покрокова інструкція:

 • Необхідно в полі «Проект» вказати, що саме необхідно русифікувати, а далі слідувати алгоритму, який пропонує сайт. Єдине, що необхідно змінити – полі «Формат».

  Треба вибрати пункт «Все в один файл», а потім натиснути кнопку «Експорт» у нижній частині екрана. Це буде виглядати наступним чином:

  Русифікація Drupal – це просто!

 • Далі необхідно перейти в саму адмінку і включити модуль, позначений «Locale»:
  Русифікація Drupal – це просто!

  Зі списку мов для використання в інтерфейсі вибирається російська, потім це зміна зберігається (кнопка «Save Config»).

  Далі треба буде вибрати наступні параметри:

  Русифікація Drupal – це просто!

  Після цього натискаємо кнопку «Імпорт».

 • Тепер треба зробити так, щоб російська мова працював за замовчуванням. Для цього переходимо сюди: Home – > Адміністрування – > Site configuration – > Languages. Це виглядає таким чином:
  Русифікація Drupal – це просто!

  Далі зміни зберігаються (кнопка «Save Configuration»).

 • От і все! Після цих нехитрих дій ваша адмінка буде працювати російською мовою. Даний алгоритм підходить практично для всіх версій даної CMS, в тому числі для Drupal 7, русифікація якої, сьогодні затребувана як ніколи.

  По суті, ніяких проблем з русифікацією CMS Drupal бути не має, єдине, про що варто пам’ятати, так це те, що все необхідне треба завантажувати тільки з перевірених і рекомендованих сайтів.

  Краще – офіційних, або позначених як надійні у відомих спільнотах вебмайстрів. В іншому випадку можливі різного роду збої і некоректна робота ресурсу.