ЗАВАНТАЖИТИ ВИХІДНІ ФАЙЛИ | ПОДИВИТИСЯ ДЕМО

Що ми будемо створювати

Ця стаття є третьою з серії, присвяченій роботі з зображеннями у вкладеннях WordPress.

У цій серії статей я розповідаю про:

  • Призначення вкладень категорій і класифікацій;
  • Запити медіафайлів за категоріями / таксономиям;
  • Використання запитів таксономій / категорій для зображень, щоб виводити їх на сторінках архівів;
  • Додавання зображень для термінів категорій або класифікацій в якості «спеціального зображення» категорії або терміна.

У першій частині я показала, як створити нові таксономії для вкладень. У другій частині я показала, як створити файл шаблону для документів і додати цикл, який виводить посилання на медиафайл для кожного документа. В цій частині я створю спеціальний файл шаблону для таксономії gallery-категорія, яка буде виводити зображення з даним терміном на сторінці архіву у вигляді галереї.

Примітка: Якщо ви хочете застосовувати існуючі категорії та теги до медіафайлів, прочитайте статтю про те, як призначати категорії і теги для вкладень.

Що вам знадобиться

  • Встановлена система WordPress;
  • Доступ по FTP (або локально встановлений сервер);
  • Редактор коду.

У першій частині я створила плагін для реєстрації таксономії, а в другій — дочірню тему twentyfourteen з файлом шаблону для документів. В цій частині я буду використовувати цю ж тему і додам до неї ще один файл шаблону.

Якщо ви послідовно виконуєте всі завдання цієї серії, вам будуть потрібні вихідні файли з другої частини, які включають в себе створені плагін та тему.

Якщо ви створюєте власну тему, то плагін, створений у першій частині, у вас повинен бути активований, інакше новий файл шаблону без нього працювати не буде.

Ви також повинні будете додати файл функцій з другої частини цієї серії, або додати функцію з цього файлу в вашу тему. Код, розглянутий у цій статті, включає в себе плагін та нову дочірню тему з двома доданими файлами шаблонів, які будуть працювати, тільки якщо у вас встановлена тема twentyfourteen.

1. Створення файлу шаблону

У папці теми створіть новий файл taxonomy-gallery-category.php. Він буде використовуватися для виводу архівів термінів таксономії gallery-category. Скопіюйте код з файлу шаблону document-category і відредагуйте його, видаливши цикл і змінивши заголовок виведеної сторінки. Або скопіюйте створений файл наступний код:

Gallery — ‘ . $queried_object->name . ‘

‘; ?>

2. Додавання настроюваних циклу

Наступним кроком є додавання циклу. Він буде виводити зображення всередині посилання на сторінку вкладення. Після закриття тега додайте наступний код: