Отже, ось воно час урочистого відкриття, ваш шедевр вже займає почесне місце на безкрайніх просторах всесвітньої мережі. Все чудово виглядає, виглядає приголомшливо — але, це тільки половина Вашого успіху. Тепер всю цю красу потрібно донести до широкої аудиторії.

У мережі існує безліч способів, які можуть допомогти для успішної розкрутки проекту, але не кожним варто користуватися! Існує багато підводних каменів, мова про які піде в цій статті по ходу опису.

Ця стаття про те, як можна швидко розкрутити проект і обійти всі неприємності.

Повернемося трохи, день відкриття!!!

Перше, завжди починайте, заявляйте, кажете, тільки тоді, коли проект вже повністю закінчено. Будь відвідувач, побачивши табличку Under construction, назавжди піде і більше не повернеться.

Перший етап

Першим ділом вам потрібно обзавестися статистикою, на мою думку, зараз безсумнівним лідером є Hotlog.ru. Безкоштовний проект. Безліч статистики і звітів, зараховує реальний IP один раз.

Після чого потрібно зареєструватися в ТОПах, про користь прочитаєте нижче.

ТОП-це ще й пошук за ключовими словами і не тільки рейтинг, що дуже важливо в розкручуванні. Намагайтеся чітко визначитися з тематикою. При реєстрації зверніть увагу, що у вашій рубриці існують підрозділи, відповідно чим менше сайтів в них, тим більше реально вибитися в число перших. Якщо в розділі більше тисячі сайтів і у першій десятці більше 1000 відвідувань в день, вам буде важко пробитися до вершини, а ось сотня інша, це як раз те, що потрібно.

Для топів лідери — Rambler.ru, Mail.ru, Rax.ru, потрібна наявність логотипу-лічильника. І ще встановлюйте лічильники на всіх сторінках, адже цікаво знати кого, що цікавить і не що надалі робити упор.

Другим елементом, є пошукові системи. Справа це зажадає від вас багато зусиль. Знайти сотню іншу популярних — дуже просто. Зайдіть в рейтинг Rambler або SpyLog.ru — Інтернет>пошукові системи. У Більшості вітчизняних реєстрація безкоштовно, серед зарубіжних безкоштовних з кожним днем стає все менше. Тут все просто, заходьте за посиланням — Додати URL.. і вписуємо у форму всі Ваші дані і ключові слова. Є одна проблема, Більшість таких систем можуть проіндексувати сайт через 1-2 тижні, а то й місяці. Є унікальні, за 6 місяців і то не обіцяють.

Наберіться терпіння. Не забувайте про важливих правила. Для правильного написання Мета тегів, читайте тут і скористайтеся генератором. Прочитайте статтю Джефа Просиса «Web і роботи». При правильному написанні Ваших даних Роботи пошукових систем виведуть ваш сайт на перші місця. У Запитах ваш сайт буде виглядати правильно, і викликати довіру у майбутніх відвідувачів. Дотримуйтесь наступних правил: завжди публікуйте правдиву інформацію, точно вказуйте тему і напрямок проекту. Адже вам не раз доводилося в пошуках чогось важливого знаходити посилання, кажучи собі: -ось вона!!! Чекати завантаження незліченною реклами банерів і не знайти на сайті нічого подібного! Будьте точні, дотримуйтесь правил мережевої етики і Вам воздасться!

Це і є перший, найважливіший етап.

Але навіть півріччя, Ви не знайдете велику кількість відвідувачів, що не правильно, чому так мало??? Може з контентом щось не те? Є ймовірність. При створенні постарайтеся наповнити свій сайт безліччю цікавої інформації, поставити «Інформери»( невеликий код, оновлюється автоматично, без вашої участі, у ньому можуть бути новини, погода, анекдоти тощо) прийшовши на сайт відвідувач може знову повернутися за свіжою інформацією. Обов’язково підписуйте заголовки сторінок «title» .

Другий етап

Примусьте лічильник крутиться, крутиться, крутиться і зійти з розуму. Більшість стверджують, що цільова аудиторія не принесе бажаних відвідувань, у всякому разі спочатку, Потрібна швидка розкрутка, навіть якщо на сайт потраплять і незацікавлені користувачі. Загалом, вони мають рацію. Ви можете заперечити: «Хвилинку, а навіщо мені залучати незацікавлених?» Відповідь проста — вся справа в рейтингах. Вищий рейтинг — більше відвідувачів, у тому числі і зацікавлених. Ось так Топи і будуть підтримувати проект, чим вище посилання в топах, тим більше відвідувачів. Згадайте, коли Ви щось шукали в топах, чи завжди доходили до кінця списків? Ні! не завжди. А за статистикою 30-40 відвідувачів ваш рейтинг серед інших буде десь посередині. Отже, знайшовши в Топі Ваше посилання шукає натискає на неї, тим самим підвищує її рейтинг, так виходить замкнуте коло. І лічильник вже буде показувати у десятки разів більше 300-400 і більше відвідувань. Але як потрапити хоча б у перші 5 сторінок рейтингів. Відповідь тут — NeoSap.ru. Це система накруток незацікавлених у Вашої інформації, просто серфери, які будуть переглядати ваш сайт.

Реєстрація безкоштовна, У Вас на рахунку повинні бути одиниці системи, в даному випадку це кредити. В середньому один кредит — одне відвідування, кредити можна купити, а можна й заробити. Заробити легше всього, кредит нараховується за перегляд Вами сайту партнера, тобто такого ж, як і ви. За годину можна переглянути близько 100 сайтів, навіть в авторежимі, вікно експлорера на тлі вантажить сторінки і Вам нараховуються кредити. Відповідно така ж кількість переглядів буде у вас на сайті, реальними користувачами. Ну що зважилися тоді вам сюди Реєстрація.

Одне важливе правило, уважно читайте угода Топів, а саме пункт про накрутці, за такі дії Вас з рейтингу і видалити можуть. Тому в налаштуваннях NeoSap вказуйте в режимі перегляд сайтів «Ручний серфінг» — обов’язково. Налаштуйте час перегляду, що б відвідування були рівномірними. Це дуже важливий пункт, не нехтуйте ним.

Етап третій

Банерообмінні системи. У цих системах можна і потрібно реєструватися, але тільки тоді коли лічильник стабільно видає більше 100 відвідувачів в добу. Інакше не буде сенсу насичувати сторінку рекламою, тим самим псуючи вигляд. У системах існує індекс показів. Наприклад при 500 показах в день, Ваш рекламний банер буде мати індекс 90%, тобто показуватися десь 450 разів, а при 20-30 відвідувачів індекс дорівнює 3-5%. Вибирайте надійну систему якщо ви на Україні можу порадити УБМ.

Правило — Не ставте банер вгорі сторінки, не естетично, помістіть в самий низ, якщо виберіть невеликий десь в стороні.

Висновок

Ось ми і зробили перший крок до масштабної розкручування проекту. Важливим фактом є автоподпись листів, обов’язково вкажіть у ньому адресу сторінки. При відвідуванні сайтів подібної тематики, залишайте записи і коментарі в гостьових книгах і форумах, звичайно з посиланням на сайт і результат не змусить довго чекати.