Однієї з різновидів рекламного тексту є рекламні оголошення. Можна сказати, що вони є основною частиною рекламної кампанії. Призначення їх цілком очевидно – вони потрібні для того, щоб марка вашого товару чи послуги осіла в пам’яті споживача, і у нього виникало б бажання купити те, що ви йому пропонуєте. Багато в чому успіх рекламної компанії залежить від рекламних оголошень. Адже рекламні оголошення покликані звернути на себе увагу. Змусити прочитати їх. Тому дуже важливо мати уявлення про те, як потрібно складати текст рекламного оголошення. Проведіть аналіз рекламних оголошень тієї форми, в якій ви хочете зробити своє оголошення. Знайти приклади рекламних оголошень – це, напевно, одна з найпростіших завдань. Увімкніть телевізор, відкрити газету або журнал, вийдете на вулицю і озирніться по сторонах. Скрізь ви знайдете масу рекламних оголошень, яскравих і зливаються з іншими, цікавих і нудних. Деякі оголошення, марки товарів та слогани, які ви, можливо, довго будете пам’ятати. А більшість, швидше за все, ви забудете через хвилину. Природно, ваше оголошення повинне бути таким, яке надовго відкладеться в пам’яті споживача.

Отже, яким же все-таки повинен бути текст рекламного оголошення, для того, щоб він мав позитивний результат? В першу чергу, важливо зміст. Не форма, красиві слова і оформлення, а те, що ви хочете сказати. Оформлення служить для того, щоб ваше оголошення звернули увагу. Але навіть якщо текст рекламного оголошення буде прочитано великою кількістю людей, а чіткого сенсу в ньому не буде – оголошення не буде ефективно.

Ви повинні проінформувати споживача. Просто призову до купівлі недостатньо. Дайте стільки інформації про товар чи послуги, скільки можливо.
Рекламні оголошення в рамках однієї рекламної компанії, по можливості, повинні бути написані однією людиною. Це зробить більший ефект. Природно, що і кожне окреме оголошення повинен писати теж одна людина.

Важливо створити образ товарної марки. Він повинен відображатися у всій рекламі. Багато компаній хочуть, щоб їхній товар був універсальний, і не хочуть заганяти себе в якісь рамки, однак, в цьому випадку втрачається індивідуальність.

Дуже важлива кінцівка рекламного оголошення. Тут може бути кілька варіантів.
Ви можете закінчити оголошення фразою, яка буде розповідати про те, що станеться, якщо купити ваш товар. І обов’язково звертати увагу потрібно на явну перевагу.
Можна закінчити оголошення навпаки, що станеться, якщо ваш товар не купити. Зверніть увагу людей на проблему, яку не можна вирішити без нього.
Добре також закінчити оглядом всього, що було в оголошенні і ще раз коротко перерахувати переваги вашого товару.
В кінці рекламного оголошення можна помістити кілька захоплених відгуків.
Гарною кінцівкою також буде питання, на який люди в будь-якому випадку відповіли «так».
Варіантів кінцівки не так вже й багато. Виявити їх все вам допоможе аналіз рекламного оголошення.

Наостанок, хотілося б дати ще кілька порад щодо написання рекламного оголошення в цілому. Ніколи не пишіть неправду і не дезинформируйте споживача. Це відноситься до будь-якого виду рекламних текстів і взагалі до будь-якого виду реклами. У будь-якому випадку ваша неправда виявиться рано чи пізно, і тоді вас вже навряд чи щось врятує.

Не крадіть ідею, не наслідуйте нікому. Це ніколи не принесе вам гарного результату.

Якщо писати хороші рекламні оголошення у вас не виходить – купуйте їх. Знайти в Інтернеті компанії, які надають такі послуги дуже просто.

І пам’ятайте, що від рекламних оголошень залежить успіх вашої рекламної компанії. А успіх вашої реклами означає прибуток і підвищення репутації. А чи не це і є мета діяльності вашої компанії?