Кожен, хто хоче створити свій бізнес в Інтернеті, наштовхується на найголовніше питання «а як створити Web-сайт»? А після з’являється ще купа питань, «чому на мій сайт ніхто не заходить»? «як зробити так, що б люди приходили на мій сайт» і т. д. і т. п. Я Вас не відмовляю від Вашої ідеї, навпаки, я відразу виділяю ті перешкоди, які можуть виникнути на Вашому шляху. У мене теж, коли з’явилася ідея про створення сайту, я нічого не знав, навіть гірше того, я толком не вмів працювати з Інтернетом, і якщо б до мене півтора місяці тому підійшов хто не будь, і сказав «Руслан а ти адже через півтора місяці будеш повноцінно працювати в Інтернеті», я би просто-напросто не повірив цій людині. Скажу Вам чесно я й уявлення не мав як взагалі створюється Web-сайт, але зараз я можу створити будь-який сайт який захочу, на будь-яку тематику, і хочу Вам сказати що складного тут нічого немає. І так як я вже пройшов ті перешкоди, які зустрічаються на шляху кожного новачка, хочу порадити з чого почати, т. е. які програми для цього потрібні.
Скажу відразу для створення сайту, Вам не потрібно володіти знаннями програмування, зараз не ті часи, коли треба було писати спеціальну програму з нулів і одиниць, зараз все це роблять програми, які для цього призначені.
І так, що Вам для цього знадобиться, і які знання Вам буде необхідно придбати.
1. Вам буде необхідно вивчити не мало важливу програму, таку як редактор графічних зображень Photoshop, так, як з цією програмою Ви створюєте фундамент для свого сайту. Нижче я розповім які саме інструменти потрібно вивчити в цій програмі.
2. Друга програма, яку Ви також повинні вивчити, це Macromedia Dreamweaver. В ній Ви будете вже відшліфовувати свій майбутній сайт.
І так розглянемо більш докладно графічний редактор Photoshop. Цю програму не потрібно вивчати від кнопки до кнопочки, тут потрібно вивчити:
а) всі інструменти знаходяться у ВІКНО-ІНСТРУМЕНТИ де знаходяться різні інструменти малювання.
б) Вам потрібно розібратися з функцією ВІКНО-ШАРИ, пояснюю, припустимо Ви намалювали один елемент Вашого майбутнього сайту на одному ШАРІ, після цього що б намалювати другий елемент Вам потрібно буде створити другий шар, третій елемент на третьому шарі і так далі.
в) після того, як Ви намалювали сайт, Вам буде необхідно розбити його на фрагменти, ВІКНО — ІНСТРУМЕНТИ — інструмент вибору фрагмента натискаєте на цей інструмент правою кнопкою миші і вибираєте інструмент фрагмент. Поділіть сайт на кілька частин (це потрібно для того, що б сайт завантажувався по частинах, а не цілком) але головне що б лінії фрагментів між собою стикалися, якщо цього не буде, то Ваш сайт не вийти. Що б подивитися як виділяються фрагменти відкрийте будь-який сайт в Інтернеті, і виділіть утримуючи ліву кнопку маші, весь сайт.
г) далі Ваш готовий «фундамент» Ви зберігаєте ФАЙЛ-Зберегти Для Web, відкриється вікно, у випадаючому меню preset вибираєте jpeg high. і зберігаєте в папці.
Все, левова частина Вашого Web-сайту готова, тепер переходимо в відшліфовування Сайту, залишилося трохи.
Починаємо шліфувати Web-сайт. Для цього Вам знадобиться програма Macromedia Dreamweaver. Якщо у Вас її немає, то просто наберіть в пошуковику назву даної програми, і в знайденому скачайте її, і заодно можете завантажити українізатор.
1) Файл, який Ви зберегли в Photoshop, відкриваєте з допомогою Macromedia Dreamweaver.
2) Ви бачите Ваш сайт він перебуває з ліва, натисніть на нього, в низу з’явилася вкладка «table»-натисніть цю вкладку, ще трохи нижче з’являється вкладка властивості — у цих властивостях натисніть на випадаюче меню «вирівняти»-оберіть «по центру», ваша таблиця вирівнялася по центру. Далі з обох боків у Вашого сайту білий фон, натисніть на цей білий фон, в низу, у властивостях з’явилася кнопка «налаштування»натисніть на цю кнопку, з’явилася меню виберіть колір фону який Ви хочете.
3) Посилання на іншу сторінку — натисніть на яку ні будь частина вашого Web-сайту, внизу з’явитися (де Ви натискали на «table») вкладка «img», натисніть на неї, і внизу у властивостях, у нижньому лівому куті з’являться «коло, квадрат і хаотична фігура», натисніть на ту фігуру, яка Вам найбільше підходить, і виділіть ту частину сайту за допомогою якої ви будете переходити на іншу сторінку. Після виділення у властивостях з’явиться «точка», у графі посилання, виберете шлях, куди буде посилатися ця кнопочка. З цією функцією Ви можете робити будь-які посилання.
4) Що б подивитися результат Ваших старань, Вам потрібно натиснути угорі на кнопку у вигляді «глобуса землі», і вибрати функцію «перегляд в браузері», і Ви вже бачите свій сайт таким, яким він буде виглядати в Інтернеті.
Ну а в свою чергу я Вас вітаю, Ви створили свій перший Web-сайт!
Ну що, важко? Так, не сперечаюся, в перший раз завжди все складно, і підчепити дівчину, і зізнатися в любові, і створити свій перший Web-сайт. Тепер Вам потрібно ще пару разів створити кілька сайтів, так би мовити, закріпити пройдений матеріал, а той, який Ви зараз зробили, я Вам рекомендую зберегти для історії.
Ну а якщо ви хочете отримати професійні знання то я Вам можу порекомендувати цей сайт www.urldefender.com/raw/web у свій час я черпав звідти, дуже корисно, рекомендую.
На цьому у мене все, бажаю Вам всього самого найкращого, що б у Вас все виходило!
З Повагою Хамидулин Руслан!