Партнерські програми давно відомі серед підприємців-початківців як інструмент для швидкого виходу на той або інший ринок.

Серед інших партнерських програм можна окремо розглядати ті, що пов’язані з авіа і ЗАЛІЗНИЧНІ квитки, адже у них є маса переваг:

Фактично, все, що знадобиться для організації такого підприємства – це власний вебсайт.

Розглянемо всі деталі таких партнерських програм більш докладно.

Про партнерських програмах

Партнерська програма – це інструмент взаємовигідного співробітництва між розвиненим бізнесом і його місцевими представниками. Багато компаній, для яких реклама не є профільним родом діяльності, вдаються до організації партнерської програми.

Простіше кажучи, компанія платить вам за те, що ви надаєте її послуги на своєму ринку. При цьому особисто ваших ресурсів потрібно мінімальна кількість.

В цілому, процес роботи в партнерській програмі можна описати так:

Ви вибираєте цікаву для вас партнерку:

 • Знайомитеся з її правилами, звертаючи особливу увагу на:
  • Тип і розміри відрахувань, які вам належать за цільове дію: дзвінок, відправку СМС, покупку чи інше;
  • Платіжну систему, за допомогою якої ви будете отримувати гроші, мінімальну суму виведення коштів;
  • Наявність (або відсутність) можливості залучення партнерів другого рівня – ваших власних партнерів, частіше званих рефералами. Розмір винагороди за їх діяльність.
 • Слідуючи правилам партнерської програми, реєструєтеся в ній, оформити всі необхідні документи і проводите інші процедури.
 • Отримуєте певний відмітний знак, по якому компанія буде впізнавати ваших клієнтів. Його форма залежить від типу вашої діяльності, зазвичай це так звана реферальне посилання, де закодований ваш номер.
 • Розглянемо детальніше, що являє собою air партнерка.

  Переваги і недоліки air і ЖД партнерок

  У партнерських програм з продажу проїзних документів є наступні неочевидні переваги:

  • Йде продаж віртуального товару: вам не потрібен склад готової продукції, товар не має терміну придатності, не підлягає сертифікації;
  • Процес добре автоматизований. Більшість партнерських програм надають вже готове програмне забезпечення, вирішальне більшість формальностей;
  • Правила повернення проїзних документів набагато жорсткіше, ніж інших товарів. Здебільшого вони працюють на продавця, тобто на вас.

  Продаж віртуального товару тягне за собою цілу низку спрощень для партнера: не потрібно мати склад готової продукції, не потрібно мати навіть точки збуту. Вам буде достатньо веб сайту. Також це спрощує повернення товарів, що слід пояснити окремо.

  Авіаквитки і ЗАЛІЗНИЧНІ квитки – це товар, ймовірність продажу якого з часом знижується. Відповідно, багато компанії бачать сенс у встановленні досить великого штрафу (аж до повного неповернення коштів) за здачу квитка. Це означає, що партнери також не втратять свій прибуток, якщо це, звичайно, окремо обумовлено правилами партнерської програми.

  Більшість гравців цього ринку, наприклад, партнерська програма авиасейлс, давно автоматизували процес продажу і діляться програмним забезпеченням зі своїми партнерами. Це означає, що вам доведеться докладати мінімум зусиль зі свого боку.

  Є у подібних програм і ряд недоліків:

  • Доведеться ознайомитися з правилами надання послуг різних перевізників;
  • Необхідно мати відвідуваний сайт.

  Звичайно, ви можете займатися бізнесом, покладаючись на чесність партнера, однак у ряді випадків вам доведеться вивчати кілька заплутані правила різних компаній, щоб бути впевненим, що все належне переходить у ваші руки. Незважаючи на ці побоювання, партнерська програма air зазвичай прозора і чесна (звичайно, бувають винятки).

  Огляд відомих партнерських програм

  • AviaSales

  Прибутковий бізнес з продажу квитків: air партнерка

  Партнерська програма від авиасейлс дуже популярна. В рамках проекту партнерам відраховується 50-70% від власного доходу компанії. В цілому, ця партнерська програма дозволяє заробляти близько $1200 в місяць.

  До співпраці запрошуються всі бажаючі: веб-майстри, туристичні агентства, власники форумів, блогери.

  Фірма працює на ринку авіа партнерських програм вже 11 років, завдяки чому має розвинену IT-інфраструктуру і велика кількість перевірених бізнес-партнерів.

  Перейти на сайт партнерської програми.

  • Tickets.ru

  Прибутковий бізнес з продажу квитків: air партнерка

  Ця партнерська програма також є великим гравцем ринку, проте, на відміну від Авиасейлс, партнерська програма Tickets спеціалізується на продажу проїзних документів взагалі: тут і авіа і ЖД квитки, квитки на автобуси, бронювання готелів.

  Фірма відраховує до 80% від агентської винагороди, пропонує службу підтримки. До співпраці запрошуються веб-майстра і туристичні агентства, проте в цілому програма орієнтована на туристичний сегмент ринку.

  Перейти на сайт партнерської програми.

  • Mobiticket.ru

  Прибутковий бізнес з продажу квитків: air партнерка

  Партнерська програма від Mobiticket – це одне з найпростіших пропозицій на ринку. Ця програма добре підходить для початківців.

  До співпраці запрошуються веб-майстра і туристичні агентства. Процедура реєстрації в партнерській програмі дуже проста, установка віджета також не вимагає зусиль і добре задокументована. Обсяг відрахувань становить близько 50% від продажів.

  Перейти на сайт партнерської програми.

  «За» і «проти»

  Партнерська програма – це хороший поштовх, який дозволяє недосвідченому, підприємцю вийти на новий для себе ринок.

  Окремо стоять програми по продажу проїзних документів: вони набагато більш вигідні, добре автоматизовані. Таку партнерську програму легко приєднати до вже існуючого бізнесу, наприклад, сайт.

  З іншого боку, правила перевізників досить заплутані і їх доведеться вивчати, якщо виникнуть підозри в нечесній роботі партнерів. Крім ентузіазму, частіше за все, потрібен працюючий веб-сайт або навіть туристичне агентство, тому не всі партнерки такого роду підійдуть новачкам.

  Таким чином, можна зробити висновок про те, що на тлі інших партнерських програм, програми по продажу проїзних документів здаються надзвичайно прибутковими. В той же час не варто забувати, що для виходу на цей ринок вам можуть знадобитися деякі грошові ресурси, наприклад, для організації веб-сайту або реклами партнерської посилання.