Правильне поводження з ключовими словами і Мета-Теги на вашому сайті.
Як відомо основними і найважливішими критеріями при пошуку, пошукові машини приділяють ключовими словами. Ключові слова – це ті слова, які найбільш повно описує предмет пошуку. Тому перед тим як подавати заявку на реєстрацію Вашого сайту в пошукових системах, необхідно уважно прочитати текст сайту і виділити групу ключових слів. Можете виписати їх в окремий файл. Вони Вам ще знадобляться.
Величезне значення має заголовок сайту та його опис. Заголовок прописується між тегами Ваш заголовок. В цьому теге обов’язково повинні міститися ключові слова і фрази. Саме вміст цього тега видається пошуковою машиною при видачі запиту. Тому це має бути не набір слів, а приваблива і змістовна інформація. Що ж стосується опису, то воно повинно складатися з кількох фраз, які найбільш повно б передавали зміст Вашого сайту. Багато пошукові машини відображають цю інформацію в результатах пошуку.

Склавши заголовок, опис і список ключових слів необхідно все це оформити спеціальну конструкцію, коротаючи називається мета-тегами.
Мета-теги – це службові елементи, які не відображаються в браузері. Вони полегшують пошук пошуковим машинам. Мета-теги містяться між тегами і .
Основними мета-тегами є:

  • meta NAME=»description» . Опис сайту. Можлива кількість використовуваних символів — 200-250.
  • meta NAME=»keywords» . Ключові слова. Допускається використання до 800-1000 символів.
  • meta NAME=»author» . Інформація про автора сторінки/сайту.

До групи метатегів відносять і не мають позначення «meta» стандартні теги і деякі атрибути web-документів:

… . Назва документа (сайту, розділу, сторінки). Допускається використання від 60 до 100 символів.

Все це необхідно оформити для кожної сторінки Вашого сайту, причому краще використовувати різні ключові слова і опис, які б максимально точно відповідали змісту кожної країни