Напевно багато власників сайтів обмінюються баннерами з іншими сайтами заради підвищення відвідуваності свого ресурсу. Сьогодні я вам розповім про те, як же правильно і з користю для себе (а не для партнера) обмінятися посиланнями.

Багато з вас чули про індекс цитування (тіц). Якщо ви не знаєте, що це таке, я коротко поясню.
Індекс цитування — це так званий показник авторитету сайту в пошукових системах. Чим більше індекс цитування, тим вище буде знаходитися ваш ресурс в результатах пошуку. Чим більше сторінок посилається на вас, тим більший показник індексу цитування вашого сайту. Дізнатися тіц можна тут: http://www.yandex.ru/cy?base=0&host=www.ВАШ_САЙТ.ru
Якщо ваш тіц досі меняше 10, значить вам просто необхідно серйозно зайнятися обміном посиланнями з популярними сайтами.

Для початку я б порадив вам зареєструвати свій сайт в найпопулярніших (якщо шкода часу) або взагалі у всіх трапляються на очі каталогах, які не вимагають зворотного посилання на себе, адже якщо розміщувати на всіх посилання, то сайт буде більше схожий на homepage; хоча, якщо подивитися з іншого боку, той каталог, який вимагає зворотного посилання, як раз і буде популярнішим того, який не вимагає… Але це вже вам вирішувати, якщо вам не шкода місця на сайті, можете реєструвати у всіх каталогах, а якщо шкода (як мені:)), то можна обійтися і каталогами, не вимагають посилання на себе.
До речі, каталоги знайти дуже просто! І не обов’язково для цього прописувати в пошукових системах «каталог ресурсів інтернету», достатньо просто зайти на сайт будь-якого рейтингу ресурсів (припустимо,hotlog.ru) і зайти в розділ «каталоги та рейтинги».

Тепер я вам розповім як правильно обмінюватися посиланнями.

Мій спосіб кілька оригенален, так роблять всі, але цей спосіб на 100 відсотків вдалий.

Згадуємо адресу, який я вам сьогодні давав (http://www.yandex.ru/cy?base=0&host=www.ВАШ_САЙТ.ru). Набираємо його в адресному рядку, натискаємо на клавішу Enter, і дивимося свій тіц. Потім сміливо додаємо до свого індексу цитування 10 і заходимо на сайти, чий тіц відрізняється від вашого (тобто якщо у вас тіц 20, заходимо на сайти з тИЦ 30). Залишається справа за малим — умовити адміністраторів тих самих сайтів обмінятися посиланнями, причому якщо вам відмовляють, все одно треба стояти на своєму! Погоджуйтеся навіть, якщо вам запропонують варіант, при якому ви ставите посилання на всіх сторінках свого сайту, а ваш майбутній партнер тільки на одній, адже його сайт авторитетніше вашого, а пошукова машина це врахує і додасть авторитетності вам!

І наостанок порада.
Якщо у вас довгий язик, можете додавати до свого тіц 1000 (або навіть більше!) та йти на пошуки слабохарактерних і добрих адмінів!

Удачі!