Дана стаття є другою з трьох частин циклу «Перенесення бази даних WordPress»:

1. Перенесення бази даних WordPress: Загальний опис бази даних;

2. Перенесення бази даних WordPress: WP Migrate DB – перенесення з працюючого сайту на розроблювальний;

3. Перенесення бази даних WordPress: WP Migrate DB – з розроблюваного сайту вже працює.

У ній ми розглядаємо не тільки на структуру бази даних WordPress, але і спеціальні прийоми, які дозволяють легко виконати перенесення бази даних на етапі від налаштування до установки готової бази, від установки готової бази до запуску її в роботу, з одного сайту на інший, що знаходяться на будь-якій з цих стадій.

У другій статті ми розглянемо, як переміщати контент, створений на етапі функціонування сайту на сайт, який знаходиться в стадії розробки і налаштування. Тобто, те про що ми згадували раніше – коли ми успадкували сайт, бази даних якого ми видаляємо, але самі дані, записані по ходу роботи, нам потрібні.Вони будуть використовуватися при розробці нашого нового сайту.

Таким чином, замість того, щоб витрачати багато часу на читання, приготуйтеся подивитися короткий ролик про те, як працювати з плагіном. І не забудьте прочитати примітки, розміщені у другій половині статті.

Перенесення бази даних: Зі старого сайту для розробки нового

Для початку хотілося б відзначити, що хтось може здивуватися темою, яка обрана для даної статті. Зрештою, ми не займаємося більшу частину часу тим, що переносимо дані між сайтами, які давно функціонують і тими, що тільки знаходяться в процесі розробки.

Звичайно немає. Але бувають випадки, коли ми успадковуємо сайт, з якого ми хочемо зберегти кращі напрацювання, але не всю базу цілком. Тому ми робимо локальну копію бази, але не залишаємо стару структуру.

З урахуванням всього вищесказаного, ось все, що потрібно знати для того, щоб використовувати WP Migrate DB при установці WordPress.

Досить просто, чи не правда?

Примітки

Майте на увазі:

  • Плагін WP DB Migrate не переносить медіа файли, тому ви повинні будете перемістити їх через FTP;
  • Встановивши плагін як на розроблювальному сайті, так і функціонуючому, ви зможете простіше знаходити файли, які потрібні вам у роботі. Для цього достатньо просто прописати шлях до них в панелі налаштування плагіна;
  • Не забудьте ознайомитися з описом плагіна, щоб в загальних рисах уявляти собі, як він працює.

Висновок

У заключній частині цієї серії статей ми збираємося розглянути ситуацію, коли дані переносяться з розроблюваної бази в працюючу. Це буває значно частіше, ніж ситуація, описана в цій статті. А сам процес значно простіше.

Так що якщо ви освоїли даний відеоурок, то в наступному для вас не буде нічого складного.

Переклад статті «Migrating Your WordPress Database: WP Migrate DB – Production to Development» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.