Абсолютно очевидно, що будь-яка розсудлива власник сайту знаходиться в постійному пошуку найбільш ефективних і прибуткових способів монетизації свого проекту. І це правильно.

На сьогоднішній день найбільш часто використовуваним способом монетизації сайтів є різноманітні партнерські програми. Треба визнати, що такий підхід до монетизації мережевих ресурсів дійсно володіє достатньо високим ступенем ефективності.

Будь-яка партнерська програма передбачає рекомендацію якого-небудь товару, послуги або сервісу. А винагорода нараховується веб-майстру (або власнику сайту) за кожну покупку, зроблену після проходження за унікальною партнерському посиланню.

Цілком зрозуміло, що при нинішньому розмаїтті всіляких партнерських програм досить складно вибрати дійсно ефективну та прибуткову.

Тим не менш, на сьогоднішній день варто звернути увагу на стрімко зростаючий сегмент партнерських програм, націлених на просування так званих бінарних опціонів.

Що таке бінарних опціонів?

Бінарний опціон являє собою досить перспективний фінансовий інструмент, який дозволяє отримати фіксований прибуток (при правильно спрогнозированном русі фондового ринку) або зберегти початковий депозит з мінімальними фінансовими втратами (при неправильному прогнозуванні руху фондового ринку).

Навіть не вдаючись у подробиці роботи з бінарними опціонами в якості трейдера можна зрозуміти, що можливість отримання фіксованого прибутку при дійсно мінімальних ризиках і вкладеннях (вартість входу на ринок бінарних опціонів, на сьогоднішній день цілком може становити всього лише 300 рублів) може зацікавити багатьох користувачів всесвітньої павутини, у тому числі і відвідувачів вашого сайту. Непогана грунт для партнерства, чи не правда?

IQ Option – надійний і щедрий партнер

Якщо ви веб-майстер або власник власного сайту зацікавилися партнерськими програмами, пов’язаними з бінарними опціонами, то ми настійно рекомендуємо вам звернути особливу увагу на платформу для роботи з бінарними опціонами IQ Option:

Партнерський заробіток на опціонах для широкого кола веб-майстрів

Ось лише деякі переваги цієї платформи, які найбільш природним чином допоможуть у її просуванні в рамках партнерської програми для веб-майстрів:

 • Мінімальний депозит для початку роботи з бінарними опціонами в рамках даної платформи становить усього лише 300 рублів (або 10 $ в залежності від обраної валюти рахунку);
 • Максимально можливий рівень прибутку – 92% від вартості опціону!
 • Можливість проходження безкоштовного мультимедійного навчання по роботі на ринку бінарних опціонів;
 • Можливість отримання практичного досвіду роботи на ринку бінарних опціонів з допомогою безкоштовного відкриття спеціального демо-рахунку, тобто без ризику втратити реальні гроші на етапі навчання і засвоєння основ роботи з бінарними опціонами.

Складно заперечувати, що багато користувачів вашого сайту цілком можуть зацікавитися можливістю пройти безкоштовну мультимедійне навчання по роботі з сучасним фінансовим інструментом, який може приносити до 92% прибутку при мінімальних матеріальних, тимчасових і фізичних затратах!

Як стати партнером IQ Option?

Для того щоб стати партнером IQ Option веб-майстру достатньо пройти елементарну процедуру реєстрації. Всі! Ніяких додаткових вимог. Просто реєструйтеся, починайте залучати клієнтів і заробляти гроші!

Яку винагороду IQ Option виплачує своїм партнерам?

В якості партнерської винагороди IQ Option виплачує веб-майстрам 3% від загального торговельного обороту кожного реально залученого клієнта. Реально залученими вважається кожен клієнт, який поповнив свій реальний рахунок в IQ Option і почав торгівлю бінарними опціонами:

Партнерський заробіток на опціонах для широкого кола веб-майстрів

Приклад розрахунків

Припустимо, що залучений вами клієнт вніс на свій реальний рахунок в IQ Option депозит в 300 доларів. В середньому такий депозит дозволяє сформувати торговий оборот від 4800 доларів. У цьому випадку ваша партнерська винагорода складе 4800100*3=144 долари, що складає майже 50% від початкового депозиту залученого клієнта!

Крім того кожен партнер IQ Option може залучати не тільки звичайних клієнтів, але і партнерів другого рівня і отримувати 5% від доходів кожного залученого партнера.

Скільки може заробити партнер IQ Option?

Все залежить від активності і ефективності роботи конкретного партнера. На сьогоднішній день максимальна виплата партнеру за підсумками одного місяця становила 20000$! Але і цей рекорд цілком може бути побитий.

Які інструменти надаються партнеру IQ Option?

Будь-який учасник партнерської програми IQ Option відразу після реєстрації в системі, отримує доступ до самим різноманітним інструментам і матеріалів, призначених спеціально для партнерів. Серед них:

 • Класичні партнерські посилання;
 • Партнерські рекламні банери;
 • Привабливі картинки, підштовхують користувачів до переходу по партнерському посиланню;
 • Професійні відеоролики, які мотивують користувача почати роботу з платформою IQ Option;
 • Готові рекламні огляди платформи IQ Option;
 • Готові листи для електронних поштових розсилок;
 • Докладна партнерська статистика.

Як IQ Option виплачує партнерську винагороду?

Виплати партнерам платформи IQ Option відбуваються два рази на місяць. В середині місяця відбувається виплата коштів, зароблених за першу половину поточного місяця, а в перших числах наступного місяця партнери отримують винагороду, зароблене за другу половину тільки що минулого місяця.

Мінімальна сума, яку партнер IQ Option може вивести з системи, становить 10 доларів. На сьогоднішній день партнерська винагорода може бути виплачена наступними способами:

 • Перекладом на електронну WebMoney WMZ гаманець партнера.
 • Перекладом на QIWI гаманець партнера.
 • Переведенням на електронний рахунок партнера, відкритий в системі PayPal.
 • Перекладом на власний торговий рахунок партнера, відкритий в рамках платформи IQ Option.

Кілька порад для ефективної роботи в партнерській програмі IQ Option

За своєю суттю робота в будь партнерській програмі полягає в просуванні своєї унікальної партнерської посилання на просторах всесвітньої павутини.

Для початку давайте розберемося, як можна просувати свою партнерську посилання, отриману від платформи IQ Option. Ось найпопулярніші способи:

 • C допомогою власного сайту або блогу;
 • C допомогою публічної сторінки або групи в популярних соціальних мережах, таких як ВКонтакте, Facebook і Google +.
 • C допомогою особистого облікового запису, відкритого в сервіс для ведення мікроблогів Twitter.
 • C допомогою особистого облікового запису, відкритого в популярному соціальному сервісі Instagram.
 • C допомогою власного відеоканалу на YouTube.
 • C допомогою різних технологій арбітражу трафіку.

Тепер давайте розберемо кожний з цих способів детальніше.

Як просувати партнерську посилання IQ Option за допомогою сайту або блогу?

 • Регулярно створюйте якісний тематичний контент, який приверне зацікавлених відвідувачів на ваш сайт або блог;
 • Вставляйте в створюваний контент найбільш підходящі за змістом і тематикою партнерські посилання. Зокрема, якщо створюваний вами контент розповідає про інвестиції в золото, зміну біржових котирувань цього дорогоцінного металу, цілком логічно розмістити в ньому ненав’язливу партнерську посилання від IQ Option, яка призведе вашого користувача на яскраву сторінку з розповіддю про золото як елементі торгівлі бінарними опціонами;
 • Напишіть якісний огляд платформи IQ Option, грунтуючись на власних враженнях або досвіді торгівлі бінарними опціонами. Не забудьте розмістити в цьому огляді досить велику кількість своїх партнерських посилань. Швидше за все, вони дуже зацікавлять читачів вашого сайту!
 • Почніть збирати базу передплатників, яким могла б бути цікава тема торгівлі бінарними опціонами, і розкажіть їм про можливості, що надаються платформою IQ Option. Не забудьте про те, що в розсилці необхідно використовувати власну партнерську посилання, отриману від IQ Option.

Як просувати партнерську посилання IQ Option в соціальних мережах?

 • Ховайте свою партнерську посилання під інтригуючою тематичної картинкою. По ній обов’язково клікнуть!
 • Регулярно публікувати цікаві матеріали і обов’язково розміщуйте в них свою партнерську посилання, отриману від IQ Option;
 • Рекламуйте свої пости (з партнерськими посиланнями від IQ Option), розміщені в соціальних мережах за допомогою вбудованих рекламних сервісів;
 • Обов’язково користуйтеся інструментами, які дозволяють скоротити або замаскувати вашу партнерську посилання;
 • Провокуйте репости ваших матеріалів, що містять партнерську посилання від IQ Option.

Як просувати партнерську посилання IQ Option з допомогою Twitter і Instagram?

 • Регулярно публікувати в своєму мікроблоги цікаві та тематичні твіти. Не забувайте використовувати партнерські посилання і картинки.
 • Обов’язково використовуйте хештегі, які зможуть привернути увагу ваших читачів.
 • Публікуйте в Instagram інтригуючі тематичні картинки або різноманітні варіанти логотипів платформи IQ Option, під якими буде розташовуватися ваша партнерська посилання.
 • Не забувайте скорочувати і маскувати ваші партнерські посилання перед їх публікацією в Instagram.

Як просувати партнерську посилання IQ Option з допомогою YouTube?

 • Відкрийте свій відеоканал (відео блог) на YouTube;
 • Регулярно записуйте і публікуйте відеоролики з особистими порадами та оглядами того як краще всього брати участь у торгівлі бінарними опціонами в рамках платформи IQ Option;
 • Не забувайте розміщувати свої партнерські посилання, отримані від IQ Option, в описах до публікованим відеороликів. Попередньо публікуються на YouTube партнерські посилання можна укоротити і замаскувати.

Як просувати партнерську посилання IQ Option з допомогою арбітражу трафіку

В якості джерел холодного трафіку варто використовувати найбільш популярні і ефективні системи контекстної реклами, такі як Яндекс.Директ і Google AdWords. Також варто звернути увагу на тизерну мережі і платну рекламу в соціальних мережах.

Зверніть увагу, що при використанні систем контекстної реклами, а також за розміщення реклами в тізерних і соціальних мережах трафік слід направляти на цікавий тематичний контент, що містить в собі ваші партнерські посилання на платформу для торгівлі бінарними опціонами IQ Option.

Удачі Вам!