Ще зовсім недавно, щоб заробити у всесвітній павутині, потрібно було мати розкручений сайт з платним доменом. Сьогодні отримати прибуток можна, маючи сторінку в соціальних мережах (Однокласниках, ВКонтакте, Twitter, Facebook, Мій світ, Instagram і т. п.).

При цьому від користувача не потрібні специфічні знання або стартовий каптал, досить мати доступ до великого і якісного трафіку, який можна буде перенаправляти на сайт рекламодавця і отримувати винагороду за дії рефералів. В соціалках можна заробити на перегляді відео, прослуховування музичних композицій, іграх, рекламі і в чому іншому. Для цих цілей розроблені партнерські програми для соціальних мереж:

Партнерські програми для соціальних мереж – базова інформація

Створення відвідуваною платформи вимагає чимало часу і сил, у той час як група чи спільнота у соціальній мережі не передбачає таких витрат. Звичайно, можна просувати послуги або товари на сторінках блогів і форумів, але такий прибутку, яку дають партнерки для соціальних мереж, досягти навряд чи вдасться. Мотивованого користувача можна залучити шляхом розміщення на сторінці або в групі цікавого матеріалу, обміну посиланнями з іншими спільнотами чи групами, розсилки запрошень і т. п.:

Партнерські програми або як заробити в Однокласниках і Вконтакті?

Отримати дохід від партнерки для Однокласників, ВКонтакте та інших соціальних мереж можна, дотримуючись наведених нижче рекомендацій:

 • Вибираємо цільову аудиторію;
 • Розкручуємо спільноту чи групу з допомогою цікавого матеріалу;
 • Знаходимо тематичну партнерську програму;
 • Регулярно розміщуємо в спільнотах реферальні посилання;

Враховуючи той факт, що кількість учасників в деяких групах може зашкалювати за мільйон, і все це реальні люди — кількість унікальних переглядів посилань може досягати 1000 на добу. Все залежить від вашої активності і кількості користувачів у вашій групі:

Партнерські програми або як заробити в Однокласниках і Вконтакті?

Партнерські програми для соціальної мережі «Однокласники» — поради та рекомендації

Найпопулярнішими способами заробити в Однокласниках на партнерках є:

 • Розміщення реферальних посилань в статусі. Регулярно оновлюючи статус і супроводжуючи посилання цікавими написами, ви залучите значна кількість користувачів;
 • Публікація на сторінці новин компанії з реферального посиланням і кнопкою «Поділитися»;
 • Створення групи (спільноти) присвяченому заробітку в мережі, аналітиці, новин, акцій, бонусів, партнерських програм і т. д.:

Партнерські програми або як заробити в Однокласниках і Вконтакті?

Отже, заробити в мережі можна, створивши групу і виконуючи завдання рекламодавців, використовуючи партнерські програми для Однокласників. При цьому ви зможете отримати дохід не тільки від кожного залученого клієнта, але і визначений відсоток від продажів товарів або послуг.

Найбільш популярні програми:

 • Viboom. Користується особливою популярністю в Однокласниках і ВКонтакте. Сервіс призначений для розміщення відео-блоків на сторінках соціальних мереж і сайтах. За перегляд блоку виплачується винагорода. Реферальна програма – 5%:

Партнерські програми або як заробити в Однокласниках і Вконтакті?

 • ForumOk — швидко набирає популярність сервіс. Пояснюється це тим, що почати працювати відразу після реєстрації. При цьому мати досвід не обов’язково: усе доступно пояснюють і підказують. За певну винагороду від рекламодавців користувачі виконують нескладні завдання в соціальних мережах. Відмінний варіант для новачків і студентів:

Партнерські програми або як заробити в Однокласниках і Вконтакті?

 • Prospero. Сервіс доступний більш ніж в 10 соціальних мережах. Гнучкі налаштування і великий вибір реклами здатні задовольнити самого вимогливого користувача.

Партнерські програми для соціальної мережі «ВКонтакте» — поради та рекомендації

Партнерки для ВКонтакте вимагають трохи наполегливості і зусиль, однак при цьому приносять вельми відчутний дохід.
Рекомендуємо ознайомитися з деякими з них:

 • Apishops – досить молода партнерська програма в Контакті, працює як сервіс зі створення онлайн-магазинів:

Партнерські програми або як заробити в Однокласниках і Вконтакті?

 • Ad1 – надійна і дуже потужна партнерка, яка співпрацює більш ніж з 5000 компаній. З її допомогою можна заробити хороші гроші на будь-якому напрямку.

Партнерські програми для групи «ВКонтакте» — поради та рекомендації

Соціальні мережі об’єднують людей за інтересами для обміну інформацією, спілкування і т. д. Висока конверсія трафіку призводить до вигідною монетизації відвідуваності співтовариства. Тут можна створити незалежну групу або зробити фірмове співтовариство під логотипом якоїсь певної компанії. При цьому обов’язковою умовою є її наповнення корисною і цікавою інформацією, картинками, відео і т. д. Чим цікавіше будуть теми для обговорень, і чим краще будуть виглядати реферальні посилання, тим більше користувачів захочуть з ним перейти і тим вигідніше буде партнерка для групи ВКонтакте.

Наступним кроком з розкрутки групи в ВКонтакте є пошук спільнот, так або інакше пов’язаних з вашою темою. У знайдених групах в обговореннях, на стіні, в коментарях до фотографій і відео залишайте розгорнуті повідомлення. При цьому прагніть до того, щоб коментарі не носили відверто рекламний характер, інакше їх можуть забанити. В кожному пості повинна міститися реферальне посилання або посилання на вашу групу.

Vktarget.ru — дуже розкручена партнерська програма для групи ВКонтакте, дозволяє заробляти гроші на репостах, доповненнях в групи і т. д. За допомогою даного сервісу досить просто монетизувати аккаунт ВКонтакте, спілкуватися в мережі і при цьому заробляти. На біржі зареєстровано більше 600 000 користувачів:

Партнерські програми або як заробити в Однокласниках і Вконтакті?

Socialtools. Дозволяє отримувати хороший дохід в соціальних мережах, при цьому користувач має доступ до широкого вибору рекламних матеріалів. На сьогоднішній день партнерку використовують понад 200 000 користувачів. За кожного залученого партнера виплачуються 10%:

Партнерські програми або як заробити в Однокласниках і Вконтакті?

Plibber. Це досить відомий бренд заробітку в соціальних мережах. Отримати прибуток можна на своїй групі, на сторінці, від залучення партнерів:

Партнерські програми або як заробити в Однокласниках і Вконтакті?

Для Facebook і Twitter, в яких зареєстровано величезну кількість іноземців, більш близька фінансова тематика. В Instagram краще розміщувати більше фото цікавих предметів, подій, незвичайних природних явищ, на яких з допомогою фоторедакторів можна накладати назва компанії. Чим цікавіше картинка, тим вище ймовірність того, що користувачі перейдуть по реферального посиланням.

Проводите час в соціальних мережах з користю!