Багато хто вважає, що робота копірайтера оцінюється лише за принципом «клієнт задоволений/незадоволений». Хоча ефективність роботи над текстом можна оцінити цілком матеріальними цифрами та показниками. Але, безсумнівно, задоволеність клієнта має величезне значення.

Для оцінки діяльності роботи копірайтера достатньо виконати порівняння часу проведеного на сайті середньостатистичним відвідувачем при старому тексті і новому. Зрозуміло, чим довше утримується увагу відвідувача, тим успішніше текст. Для аналізу якості тексту і контенту онлайн-магазинів досить виконати відповідний аналіз показників конвертації відвідувачів у покупців. Це дасть приблизну оцінку якості тексту.

У разі відсутності у Вас старого тексту проаналізуйте ситуацію ваших конкурентів. Для того, щоб проаналізувати рекламні статті або листа, необхідно створити окремий канал прийому відгуків на дані рекламні матеріали.

Вивчення ефективності діяльності копірайтера проводиться у разі великого обсягу інвестицій в цей напрямок. Коли поліпшення текстового контенту є солідною часткою видаткової частини бюджету. І в першу чергу необхідно пам’ятати, що тексти створюються не для Вас, а для конкретного споживача. Тому особисті симпатії в даному питанні недоречні.