PR.Sape — відносно молодий дочірній проект відомої біржі посилань Sape. Сервіс призначений для покупки і продажу посилань з сайтів новин тематики, що виділяє його серед інших.

Якщо ви є власником трастового сайту з високою відвідуваністю і хочете мати високий дохід, або оптимізатором, мета якого — нарощування посилальної маси ресурсу з допомогою дорогих посилань, PR.Sape — саме те, що вам потрібно.

Огляд системи

Розглянемо характеристики та особливості даного сервісу:

 • Посилання розміщуються «назавжди». Передбачуваний мінімальний термін перебування посилання на сайті становить один рік;
 • Вічні посилання перевіряються модератором. Оплата здійснюється тільки один раз і береться за весь час розміщення;
 • Майданчики, доступні для розміщення, піддаються ретельної попередньої перевірки;
 • Для того щоб майданчик була прийнята в сервіс, необхідно її суворе відповідність жорстким вимогам: ресурс повинен бути новинний тематики, мати авторитет з боку пошукових систем, міститися в Яндекс або DMOZ каталозі, відображатися у новинах Яндекс і Google. ТІЦ, необхідний для прийому сайту, становить 30;
 • Посилання на своєму ресурсі власник майданчика розміщує самостійно. Присутня можливість розміщення не тільки у свіжому, але і в старих новинах.

Крім того, сервіс PR.Sape пропонує безліч корисних умов, серед яких можна виділити наступні:

 • Присутня можливість вибору формату посилання — в новини або статті. У першому випадку посилання розміщується у вже присутньої на сайті статті, а в другому ви розміщуєте текст новини зі своєї посиланням на обраному сайті;
 • Власник майданчика може додати інформацію, яка містить:
  • вимоги (наприклад, «Стаття повинна являти собою найсвіжішу політичну новину»);
  • формат подачі (наприклад, «Самостійно напишу і оптимизирую статтю під ключ. Експорт статті в Яндекс, Google і Рамблер новини»);
  • приклади розміщення для більшої наочності.
 • Замовити якісну статтю ви можете прямо з інтерфейсу PR.Sape, однак ціна такої послуги досить висока;
 • Заробіток на вічних посилань залежить від безлічі факторів, таких, як, наприклад, вид розміщення. У тому випадку, якщо ви розміщуєте новини, розкид цін буде становити від 200 до 4000 рублів. Якщо ж ви розміщуєте безпосередньо новину з посиланням, розкид цін від 200 до 9600 рублів.
 • Однак, що робить цей сервіс унікальним і виділяє його серед конкурентів? В жовтні 2013 року система відновила свій функціонал для спрощення роботи SEO-фахівців.

  Завдяки оновленням продаж вічних посилань і просування сайту на просторах всесвітньої павутини стали більш зручними і ефективними.

  Розглянемо зроблені зміни:

  • Прискорення індексації. Ця функція зручна при створенні нового проекту. Вона доступна в налаштуваннях індексації проекту і дозволяє запустити якийсь процес, при якому твіти тих матеріалів, які відповідають вашій тематиці, купуються автоматично. Розміщення нових твітів виконується автоматично;
  • Чорний список. У нього можна додати ті сайти, покупка посилань з яких для вас небажана. Після того, як ви додасте сайт в чорний список, він пропадає з пошуку для кожного конкретного проекту, а посилання з такого ресурсу припинять купуватися. Додавання порталів в чорний список можливо як поодинці, так і групами;
  • Більш гнучка настроювання автоматичних режимів сервісу. Наприклад, при купівлі заявок типу «огляд» в налаштуваннях автоматичного режиму роботи можна вказати оптимальне число посилань в діапазоні від 1 до 3;
  • Відображення кількості проіндексованих сторінок у Яндекс та Google для кожної площадки представленої в сервісі PR.Sape. Завдяки цьому оптимізатор має максимально точне уявлення про просування своїх проектів.

  Реєстрація в PR.Sape

  Для того щоб почати працювати в PR.Sape, пройдіть по посиланню і натисніть на кнопку «реєстрація»:

  Вкажіть галочками ким ви є:

  Огляд сервісу продажу вічних посилань PR.Sape

  Тепер вам необхідно вказати рід майбутньої діяльності в сервісі. Виберемо для прикладу перші два пункти:

  Огляд сервісу продажу вічних посилань PR.Sape

  Важливим моментом реєстрації в сервісі в PR.Sape є вказівка вашого громадянства:

  Огляд сервісу продажу вічних посилань PR.Sape

  На наступній сторінці введіть своє ім’я, прізвище та по батькові. Скан паспорта надавати додатково:

  Огляд сервісу продажу вічних посилань PR.Sape
  Огляд сервісу продажу вічних посилань PR.Sape

  Підтвердіть агентський договір з вебмайстром:

  Огляд сервісу продажу вічних посилань PR.Sape

  Пройшовши авторизацію через поштову скриньку, ви отримаєте повний доступ до всіх функцій і продуктів PR.Sape.

  Перейдіть у вкладку «вебмайстру» вкладки «PR» і клацніть по пункту «додати майданчик»:

  Огляд сервісу продажу вічних посилань PR.Sape

  Заповніть запит відповідно з зазначеними на сторінці вимогами:

  Огляд сервісу продажу вічних посилань PR.Sape

  Після заповнення всіх пунктів і відправлення заявки залишається лише почекати кілька днів, протягом яких буде прийматися рішення про відхилення або прийомі вашої майданчики.

  Перейдемо в розділ «Оптимізатора»:

  Огляд сервісу продажу вічних посилань PR.Sape

  Створенням проекту, підбором анкоров, цільових сторінок, модеруванням сторінок ви можете займатися або самі, або перекласти цю роботу на менеджера PR.Sape, натиснувши на кнопку «зробити роботу за мене».

  При цьому варіанті вам буде запропоновано вказати грошову суму для просування, ключі, діючий e-mail, телефон і т. д.

  Коли фахівцями PR.Sape буде підібрано семантичне ядро, вам вишлють анкор для затвердження, після чого почнеться закупівля посилань. Вона триватиме до вичерпання встановленого вами фінансового ліміту.

  Даний шлях є хоч і простим, проте не найефективнішим, тому його рекомендується використовувати новачкам в цілях навчання роботі з сервісом.

  Просунутим оптимізаторам слід повернутися у вкладку «Оптимізаторам»:

  Огляд сервісу продажу вічних посилань PR.Sape

  Вибравши «Створити проект», ви потрапите на сторінку з двома вкладками, де на відкритій за замовчуванням вкладці «Простий» вам буде запропоновано створити проект.

  Вкажіть адресу сайту, який підлягає просування, шаблони анкоров, бюджет, фільтр підбору майданчиків:

  Огляд сервісу продажу вічних посилань PR.Sape

  Проект створений і запущений. Якщо ви клацніть мишкою на стовпці URL, то зможете додати більше анкорів в шаблон. У стовпці «заявки» відображаються вхідні заявки від майданчиків:

  Огляд сервісу продажу вічних посилань PR.Sape

  Висновок

  З одного боку, багато оптимізаторів знайшли з допомогою PR.Sape зручні та ефективні майданчики для розміщення посилань. З іншого боку, успіх модерації залежить від ТІЦ, який повинен бути більше 30, що не зовсім є показником якості ресурсу.

  Перевагу в даному сервісі віддається тим, хто платить гроші і приносить дохід — оптимізаторам, тому якщо ви — початківець веб-майстер, який не володіє авторитетним і високо відвідуваним новинним порталом, PR.Sape — практично неможливий для використання варіант і слід ознайомитися з іншими біржами.

  Бажаємо вдалого просування!