У наш час Інтернет-магазини починають входити в звичне життя, при цьому перестаючи бути розкішшю. Інтернет–магазини тепер є звичною формою для продажу товару. Спосіб створення Інтернет–магазинів досить широкий і різноманітний, він може надати всі навіть для самого вибагливого покупця. Ви зможете легко створити свій власний Інтернет–магазину на базі CMS Joomla. Це не призведе до додаткових витрат. Далі ми надамо вам найбільш популярні компоненти для того, щоб ви змогли зробити свій Інтернет магазин найкращим способом.

VirtueMart (колишній mambo-phpShop)

Є найвідомішим магазином для Joomla.
— він може проводити роботу і як магазин і як каталог;
— проводиться інтеграція з Joomla;
— тут ви зможете продавати багато електронні товари свого магазину, такі як шаблони, софт;
— ви можете відмінно описувати товар, наприклад, типи, атрибути, властивості;
— завантаження товарів через CSV;
— величезний вибір способів оплати і доставки товарів;
— безліч модулів для Joomla
— існують документи;
— безліч збірок магазину;

Мінуси такого магазину такі:
— у багатьох випадках необхідно здійснити доопрацювання кодів магазину;
— дуже часто відбувається не адаптація до російських систем;
— робота з податками і валютами є дуже слабкою;

osCommerce Bridge

Давайте розглянемо пакет інтеграцій відомого магазину osCommerce і Joomla. Магазин після інтеграції запускається через wrapper, при цьому використовує загальну авторизацію з Joomla. Частіше всього користувачів реєструють в osCommerce. Після авторизації проходять стандарт логіна Joomla (mod_login), і тільки після цього користувач є в магазині osCommerce авторизованим.

josCommerce

josCommerce є відмінним продовженням mosCommerce (osCommerce для Mambo 4.5.2). мета даного проекту дуже важлива – зробити Інтернет магазин osCommerce для Joomla!

EZ Store

Є досить простим компонентом для магазину в Інтернеті для Joomla. Цей компонент є розробкою на основі галереї AkoGallery і хаків PonyGallery. Отже, магазин зможе підтримувати велику кількість функцій, таких як рейтинг, коментарі, рекомендувати одному. Користувачі російськомовного Інтернету швидше за все не зможуть скористатися таким магазином, тому що магазин EZ Store для них не підійде. Такий магазин працює тільки за допомогою PayPal.

Якщо ви зупинилися на інтернет-магазин virtuemart, то можете розробити його самостійно. Для тих, хто збирається замовити готовий інтернет магазин на joomla, існує послуга по його створенню на сайті www.rianom.ru. Ваші побажання будуть виконані якісно і у встановлені терміни, можливі подальша підтримка і просування.