Накрутка передплатників у Инстаграме проводиться з метою підняття рейтингу аккаунта, підвищення впізнаваності бренду, просування товарів/послуг і отримання прибутку. Крім того, накрутка лайків і передплатників у Инстаграме цікава простим користувачам, які прагнуть підвищити свою популярність в мережі і непогано заробити:

Просування в Instagram за допомогою накрутки передплатників

Завдяки фоловерам опубліковані вами фотографії можуть опинитися в ТОП найбільш переглядаються. Накрутка передплатників в Instagram сприяє підвищенню лояльності клієнтів, а, відповідно, і рівня доходу. Крім того, маючи розкручену сторінку з безліччю лайків і передплатників, ви зможете розміщувати рекламу за цілком пристойну винагороду.

Якщо ви є професійним фотографом або просто любите робити цікаві знімки, у вас є все для того, щоб вигідно продати їх через Instagram. Попит на унікальні фотографії досить високий:

Накрутка передплатників у Инстаграме: секрети та поради

Привернути увагу цільової аудиторії можна, регулярно роблячи яскраві публікації, підписавшись на цікаві пости інших користувачів і отримуючи лайки у відповідь. Напевно ви помічали, як активно підписуються на вас інтернет-магазини і ставлять лайки. А ви у відповідь з цікавістю дивіться, хто цей користувач, який поставив вам лайк?

Якщо ви є прихильником здорового способу життя, пропонуйте своїм фоловерам подібні товари. У такому разі висока віддача гарантована:

Накрутка передплатників у Инстаграме: секрети та поради

Програми для накрутки передплатників у инстаграме: чи варто їх використовувати?

4 основних способи залучення передплатників:

 • Накрутка офферов або ботів. При цьому не варто скидати з рахунків ризик того, що накрутка ботів може спричинити за собою блокування аккаунту. Але навіть, якщо блокування не буде, даний метод краще не використовувати на початковій стадії просування запису;
 • Масслайкинг і массфоловінг. Можна просувати обліковий запис вручну або автоматично. Ручне просування займе багато часу і немає гарантії, що користувачі, яких ви підпишетеся, будуть на 100% цільовими. Автоматичне просування передбачає використання спеціальних сервісів і програм, при цьому у вас буде можливість таргетування за віком, статтю, географії та інтересам. У Инстаграме є ліміти на виконання дій. Як правило, це не більше 1000 активностей (підписок, лайків, коментарів) в годину. При перевищенні ліміту, ваш аккаунт може бути видалений;
 • Спам і коментарями хэштегами. По своїй ефективності цей метод може зрівнятися з масслайком або массподпиской, однак ризик блокування при цьому дуже великий. Крім того не дрімають спам-фільтри. І коментарі типу «Класне фото», «+1», «Підписався» без розмов отруюються «в топку»;
 • Багато користувачі намагаються відзначити фото всілякими хэштегами. Проте кількість не означає якість. Додавайте тільки цікаві коментарі і відповідні теги, але не спамьте ними. На відміну від лайків і підписки, користувачі можуть видаляти ваші коментарі, вказуючи, що це спам;
 • Купівля реклами в топових спільнотах. Грамотно складати пости і підбирати акаунти — все це доведеться робити вручну. Адже в Инстаграме немає статистики і орієнтуватися за кількістю передплатників не можна, тому необхідно уважно аналізувати майданчики:

Накрутка передплатників у Инстаграме: секрети та поради

Щоб накрутка живих користувачів Инстаграме була успішною, важливо правильно заповнити профіль, розмістити оригінальний і цікавий контент і прописати хештегі.

Перше, з чого слід почати – заповнення профілю. Зробити це слід коротко і цікаво. Від того, як заповнено профіль, залежить, чи захоче користувач залишитися на вашій сторінці, щоб переглянути публікації і підписатися на ваші оновлення. Важливий і контент. Швидка накрутка передплатників у Инстаграме багато в чому залежить від наявності якісного контенту. Подумайте, чим ви можете здивувати аудиторію мережі, спробуйте робити ідейні знімки.

Сервіси і програми для накрутки передплатників у Инстаграме:

 • ADDMEFAST – відмінний сервіс для роботи з англомовною аудиторією. З його допомогою можна накрутити до декількох тисяч передплатників на день. У своїй тематиці ADDMEFAST один з найпопулярніших в світі:

Накрутка передплатників у Инстаграме: секрети та поради

 • VKMIX – хороша програма для накрутки передплатників у Инстаграме. Причому всі дії тут здійснюються в автоматичному режимі. Ви заполучаете бали, створюєте завдання, і результат не змусить себе чекати;
 • Avi1 – сайт для накрутки передплатників, що користується популярністю у багатьох відомих артистів і популярних особистостей. Avi1 має відмінну репутацію і славиться своїм чесним ставленням до клієнтів:

Накрутка передплатників у Инстаграме: секрети та поради

 • ROBOLIKER – потужний інструмент, з допомогою якого накрутка реальних передплатників в Instagram здійснюється з великою швидкістю;
 • Soc PRka – сервіс дає можливість накрутити цільову аудиторію, залучаючи тільки тих користувачів, яким може бути цікавий ваш аккаунт, працює за геотаргетингу конкурентам. SocPRka пропонує гарне співвідношення ціни та якості:

Накрутка передплатників у Инстаграме: секрети та поради

 • Prtut – сервіс, який здійснює накрутку передплатників і лайків платно. Якість досить висока, ціни доступні, є певні гарантії. Причому для заробітку балів/бонусів вам не треба підписуватися на інших користувачів:

Накрутка передплатників у Инстаграме: секрети та поради

 • LikesRock – непоганий ресурс для розроблення в мережі. Є можливість не тільки накрутити різні показники, але при цьому ще й добре заробити:

Накрутка передплатників у Инстаграме: секрети та поради

 • vktarget – веб-сервіс, що дозволяє проводити покупку передплатників, а також збільшувати їх число своїми силами. Маючи особистий кабінет на автоматичній майданчику, ви можете підписуватися на різних користувачів і отримувати непоганий дохід.

Секрети ефективної накрутки

Одним з найпростіших способів залучення аудиторії — зазначити на фото передплатників і таким чином зробити публікацію видимої для значного числа учасників.

Наприклад, бренд Brisk розмістив в Instagram заклик до дії на фото, пропонуючи користувачам вибрати смак напою подвійним кліком на зображенні. Хитрість полягала в тому, що виконуючи дію, користувач автоматично лайкал пост.

Збільшити число абонентів можна, додавши геолокацію або посилання. Приміром, компанія GoPro пропонувала користувачам надсилати фотографії, якщо вони хочуть стати учасниками конкурсу «Фото дня». Для цього їм необхідно було перейти по посиланню.

Додати геолокацію в Instagram можна наступним чином:

 • Завантажте фото:

Накрутка передплатників у Инстаграме: секрети та поради

 • Натисніть «Додати місце»;
 • Підтвердіть дію:

Накрутка передплатників у Инстаграме: секрети та поради

Посилання в Instagram можна додати, перейшовши в «Додати розташування». Після того як ви побачите своє місце розташування, в рядку пошуку з’явиться URL, залишається натиснути «Створити розташування» і все готово.

Додайте в свій пост релевантні хештегі. Це допоможе спільноті швидше знайти вас. Стежте, щоб хештегі відповідали семантиці аудиторії.

«Підгодовуємо» справжніх передплатників

Запропонуйте взаємне просування в Instagram. Абревіатура S4S – своєрідний заклик до взаємного піару, розрахований на активних користувачів мережі. Найчастіше S4S залишають у коментарях або відправляють особистим повідомленням. Даний метод працює відмінно.

Якщо доповнити свій пост описом, істотно зростуть шанси на те, що він зацікавить аудиторію. В Instagram до кожного фото можна робити опис об’ємом до 2000 символів. Скористаєтеся цією можливістю.

Взаємодія з коментарями користувачів – ще один непоганий варіант привернути увагу фоловерів. Достатньо залишити релевантний обговорення коментар і ваші шанси збільшити кількість передплатників істотно зростуть. Знаходьте популярні спільноти і залишайте коментарі в постах.

Реклама аккаунта Instagram в інших соціальних мережах — розкажіть про свій акаунт Instagram передплатникам в інших мережах. Враховуючи той факт, що контент в Instagram переважно візуальний, він може зацікавити користувачів Facebook, ВКонтакте або Twitter:

Накрутка передплатників у Инстаграме: секрети та поради

Використання офферов і ботів для накрутки передплатників в Instagram

Даний метод накрутки передплатників включає в себе два способи:

 • Купівля офферов. Під «офферами» маються на увазі живі люди, які виконують певні дії за грошову винагороду ставлять лайки, коментують і т. д.);
 • Використання ботів дозволяють збільшити кількість передплатників, Проте останні не є цільовою аудиторією і навряд чи допоможуть, наприклад, підвищити продажі. Користь від ботів є тільки на початковій стадії, коли відбувається формування «бази». Купити ботів можна за допомогою сервісів Socelin, bootup.me і деяких інших.

Використання роботів для збільшення кількості фоловерів не завжди виправдано. Приміром, бот для накрутки передплатників в Instagram підписується на всіх підряд, навіть на неплатоспроможних дітей. Звичайно, ви можете відписатися від відповідних облікових записів, але це займе певний час. Крім того, робот може залишати коментарі, і вони будуть відрізнятися від тих, які пишуть «живі» користувачі.

У підсумку під фото може з’явитися таке повідомлення, як наприклад, «збільшити груди» або заклик щось купити, що викличе у користувачів негативну реакцію. Як правило, такі коментарі видаляються і позначені як спам, а сам користувач блокується. Якщо ви все ж вирішили здійснювати просування аккаунта ботами, налаштувати їх на нейтральні коментарі, типу «відмінне фото» або смайлики:

Накрутка передплатників у Инстаграме: секрети та поради

Яке значення для вашого сайту має накрутка передплатників в Instagram?

Розміщуючи посилання на ресурс в Instagram, сподіватися на те, що вона кардинально змінить становище в пошуковій видачі не варто. Посилання не передадуть сайту вагу, але, тим не менш, матимуть певний вплив на його просування.

Блогосфера і соціальні мережі — це мільйонна аудиторія, яка рівнем своєї активності показує цінність того чи іншого ресурсу. А для пошукових систем поведінкові фактори мають велике значення. Пошукові роботи розглядають їх як сигнали до підвищення позицій ресурсу у видачі.

Тому буде не зайвим розмістити інформацію про свій ресурс в Instagram, а на сам сайт помістити віджет цього сервісу:

Накрутка передплатників у Инстаграме: секрети та поради

Швидка накрутка передплатників у инстаграме – секрети та поради

Швидка накрутка передплатників у Инстаграме цілком реальна. От кілька рад, як це зробити:

 • Запис в єдиному стилі. Тематичні акаунти швидше за інших стають популярними;
 • Публікуйте фотографії в потрібний час. Якщо ви маєте бізнес-аккаунт в Instagram, бажано оновлювати публікації не рідше 5-8 разів на тиждень. Не давайте забути про себе старим фоловерам і привертайте увагу нових. Краще всього викладати фото в 5-8 годин вечора;
 • Взаємні фоловерів. Шукайте передплатників записи популярних особистостей, залишаючи там коментарі із закликами до взаємної передплатою. Найкраще доповнити свої пости тегами #followplease, #followme, #followbacks, #TagsForLikes, #followmefollowyou і т. п.

Швидка накрутка передплатників в Instagram передбачає просування аккаунта усіма можливими способами (цікавий контент, тематичний аккаунт, активне коментування чужих постів, використання спеціальних програм і т. д.). Регулярне оновлення інформації підігріє інтерес користувачів і допоможе вам обзавестися значним числом передплатників.