А чого це товар на полицях вашого інтернет-магазину залежаний? Вже встиг покритися пилом і застарілим! Покупців немає? Так ви партнерську програму організуйте, рефералів покличте. Вже звали – не йдуть? Тоді залишився один вихід – покупка рефералів. Не хвилюйтеся, де і почому купувати ми вам розповімо:

Купівля та продаж рефералів

Звичайно, звучить не дуже привабливо, особливо для вуха реферала. Але така «спекуляція» в інтернеті поставлена «на широку ногу». Існують навіть спеціальні онлайн-біржі, на яких можна придбати рефералів. Їх ми розглянемо пізніше. А зараз давайте докладніше розберемося, навіщо взагалі купувати рефералів.

Велика частина партнерських програм, розгорнутих на просторах інтернету, відбувається з їх участю. Такі програми можуть мати один або кілька рівнів. Придбання та оренда «реферальних робочих» здійснюється в рамках багаторівневих партнерок, в яких (найчастіше) реферер сам є рефералом першого рівня:

Купівля рефералів – тонкощі і хитрощі цієї справи

Придбання та оренда «віртуальних душ» виправдовує себе в тому випадку, якщо вам не вдається залучити рефералів іншими способами. Тобто коли всі спроби змусити користувачів переходити по вашій реферального посиланням не увінчалися особливим успіхом.

Найчастіше це відбувається, якщо у вас немає власної майданчики для розміщення. Під «майданчиком» мається на увазі свій сайт або блог, а також група (паблік) в соціальній мережі.

Як показує практика, використання для розкрутки свого реферального посилання ресурсу є найбільш ефективним способом залучення рефералів. Для решти рефереров, у яких немає своїх майданчиків, часто легше придбати або найняти «віртуальних працівників».

У багаторівневій партнерці збільшення кількості рефералів є самим швидким і гарантованим способом збільшення доходу реферера. Хоч він і отримує лише частину коштів від діяльності рефералів, але це набагато вигідніше, ніж робити ту ж роботу самостійно. А якщо у вас таких «працівників» кілька, то вони виконують такий обсяг роботи, який вам одному не під силу. Наприклад, якщо на читання кореспонденції реферер заробляє 0,2$, то таку ж суму можна отримати і від кількох рефералів.

У процесі купівлі-продажу «реферальних працівників» беруть участь кілька сторін:

 • Покупець – набуває рефералів для швидкого і гарантованого збільшення свого доходу. А також для розгортання своєї реферального мережі. Це більш ефективний і надійний спосіб, ніж їх залучення, на яке може піти більше часу. Перед тим, як купувати рефералів, слід ознайомитися зі статистикою діяльності кожного з них. Така інформація на більшості спеціалізованих бірж виводиться з кожного лоту окремо:

Купівля рефералів – тонкощі і хитрощі цієї справи

 • Продавець виставляє рефералів на продаж – це людина, що професійно спеціалізується на залучення рефералів у великих масштабах. Приблизна вартість «працівника віртуальної промисловості» дорівнює розміру доходу, який він може принести своєму рефереру протягом 2-3 місяців.
  Найчастіше стартова ціна не обговорюється. Насправді продавцю все одно, коли його лот буде проданий. Адже поки виставлений на продаж реферал «висить» на біржі він все одно приносить дохід своєму «господареві». Бували випадки, що лот знімається з продажу, тому що реферал проявляв активність і почав приносити більший дохід своєму рефереру (продавцю);
 • Спекулянт – займається перепродажем. Тобто купує за низькою ціною і перепродує за завищеною. Для покупця вигідніше купити прямих рефералів, тобто отримати їх «з перших рук». Але за хороший «лот» можна трохи переплатити. Адже різниця в ціні власнику (покупцю) повернеться з часом.

Як правильно вибрати реферала

Покупка будь-якого реферала є інвестицією без гарантій. Адже реферер ніяк не може впливати на діяльність свого підопічного, який може просто взяти і закинути своє реферальство. Причому цим «страждають» і найдосвідченіші реферали. Тобто перед продажем він міг вести ефективну діяльність: активно переходити за посиланнями, читати кореспонденції. А буквально через тиждень куплений реферал міг просто зникнути, і ви нічого не зможете з цим зробити.

Але це не основний ризик, який може чекати будь-якого реферера на біржі. Головне не стати жертвою так званого мульта. Тоді ваші вкладення напевно будуть витрачені даремно.

Мультом називають «нечесного» учасника реферального ринку. Такий продавець, як правило, має кілька акаунтів на біржі. При цьому кожний з них виступає рефералом іншого підробленого облікового запису.

Купівля рефералів – тонкощі і хитрощі цієї справи

Головним завданням будь-якого мульта є з допомогою маніпуляції кількома своїми акаунтами як можна сильніше «розкрутити» статистику підробленого реферала і потім продати його за високою ціною.

Основний ознака того, що ви стали жертвою мульта, це повне зникнення купленого реферала на наступний день після укладення угоди.

На щастя, зараз більшість спеціалізованих реферальних бірж всіляко намагаються знаходити і видаляти зі своєї системи акаунти нечесних продавців (анімації).

Ось кілька деталей, на які слід звертати увагу перед тим, як купити реферала:

 • Дата останньої активності (заходу на сайт) – активний учасник відвідує сайт для заробітку кожен день або у вихідні. Не варто купувати реферала, який не виявляв активності більше 1-2 тижнів;
 • Час реєстрації на сайті, де «прописаний» реферал) – перевагу слід віддавати новачкам, з моменту реєстрації яких пройшло не більше пари тижнів. Саме вони проявляють велику активність і є більш безпечним варіантом для вкладення своїх коштів.

Згідно зі статистикою більшість учасників партнерських програм (рефералів) залишають цей бізнес через 1-2 місяці після реєстрації. За цей час кожен з учасників встигає зробити для себе висновок, чи варто йому далі займатися реферальством.

 • Дата виставляння лота на продаж – чим більше термін продажу, тим легше оцінити рівень активності реферала і простежити історію його діяльності;
 • Репутація продавця – намагайтеся купувати лоти у перевірених продавців. Або тих, у яких хороша репутація (статистика) на біржі:

Купівля рефералів – тонкощі і хитрощі цієї справи

 • Рівень активності – не варто віддавати перевагу малоактивним «лотами». Якщо людина мало працював протягом довгого періоду часу, то навряд чи він в майбутньому виявить більшу активність. Також при покупці рефералів слід «обходити стороною» гіпер активні лоти: цим грішать новачки або «підставні» реферали мультів;
 • Підлогу реферала – за статистикою, жінки, зайняті в реферальстве, працює набагато продуктивніше сильної статі;
 • Наявність своїх рефералів – якщо у виставленого на продаж «лота» є свої реферали, то він може забезпечити вам хороший дохід;
 • Спеціалізація – по надається на біржі статистикою можна зрозуміти, якого виду діяльності реферал віддає перевагу. Найбільші доходи у тих, хто спеціалізується на виконанні індивідуальних завдань.

Перевірені біржі

Ось список реферальних бірж, які добре себе зарекомендували:

 • wmzona;
 • Web-IP.ru;

Купівля рефералів – тонкощі і хитрощі цієї справи

 • wmmail.

Тепер можна сміливо йти на біржу і купити собі пару-трійку «реферальчиков». А може хтось замахнеться на розгортання своїм реферальним імперії. Але пам’ятайте, що піддані вашого «королівства» не будуть знати, як виглядає їхній «імператор». І будуть вести себе так, як їм заманеться, а не так, як накаже їх король (тобто ви).