З допомогою таких інструментів, як bbPress, WordPress може бути використаний навіть для створення HTML форумів. Все, що потрібно, це налаштувати CMS і підібрати тему, яка підтримує bbPress (або його альтернативи).

Для вашої зручності я об’єднав свої улюблені WordPress теми для форуму в наступній таблиці:

Розглянемо кращі безкоштовні теми bbPress для форуму. Їх використовують тисячі користувачів, і всі вони добре себе зарекомендували.

14. MesoColumn

Кращі теми bbPress для форуму або спільноти

Її використовують понад десяти тисяч користувачів. Вона сумісна з WooCommerce, що дозволить вам продавати товари. MesoColumn була розроблена з використанням HTML5 і CSS3, що дозволяють створювати зручні і чудово виглядають інтерфейси. Тема надає крутий користувальницький інтерфейс форуму для сайту HTML, який без сумніву сподобається вашим відвідувачам.

Також MesoColumn включає в себе окрему панель налаштувань теми.

Основні характеристики:

 • Тема підтримує налаштування фону, колірної гами, заголовка і меню;
 • Може бути використана для запуску повнофункціонального блогу, завдяки таким функціям, як деревовидні коментарі, а також макету з двох або трьох колонок;
 • Настроюється заголовок, весь інтерфейс є повністю адаптивним, що гарантує коректну роботу на мобільних пристроях;
 • Містить понад 600 шрифтів Google для налаштування типографіки.

Повна інформація і посилання на скачування | Демо-версія

13. evolve

Кращі теми bbPress для форуму або спільноти

Це одна з найпопулярніших безкоштовних тем, і вона прекрасно підходить для декількох напрямків. Вона використовує фреймворк Bootstrap, що дозволяє швидко настроювати інтерфейс без необхідності писати код. У пакет також включений слайдер з ефектом паралакса, який може обробляти до 5 слайдів. Тему можна використовувати для створення бізнес-профілю, портфоліо, фото-сайту або шаблону форуму HTML.

Основні характеристики:

 • Тема включає в себе панель налаштувань, за допомогою якої можна внести візуальні зміни або задати різні функції;
 • Підтримує Microformats і відповідає більшості стандартів SEO;
 • Область заголовка є регульованою, а весь макет адаптивним. Тема підтримує праву бічну панель;
 • Крім HTML — код для форуму bbPress вона також підтримує BuddyPress.

Повна інформація і посилання на скачування | Демо-версія

12. Make

Кращі теми bbPress для форуму або спільноти

Ця тема підходить для створення і запуску бізнес-профілю з сотнями параметрів, що настроюються. Вона сумісна з усіма популярними плагінами, такими як Contact Form 7, Jetpack і т. д. Область заголовка є регульованою, а весь макет адаптивним. Тема супроводжується відповідною документацією і певною підтримкою з боку розробника.

Основні характеристики:

 • Тема підтримує як bbPress, так і BuddyPress, що робить її одним з найбільш простих рішень для запуску інтернет-спільноти;
 • Її можна використовувати для запуску повнофункціонального блогу, так як Make підтримує спеціальні зображення, деревовидні коментарі, Sticky Post і макет з чотирьох стовпців;
 • Тема сумісна з WooCommerce, завдяки чому можна створити невеликий інтернет-магазин і продавати свої товари;
 • Тема включає в себе сотні шрифтів Google, за допомогою яких можна швидко змінити типографіку і, таким чином, поліпшити зовнішній вигляд.

Повна інформація і посилання на скачування | Демо-версія

11. Alchem

Кращі теми bbPress для форуму або спільноти

Alchem можна порівняти з швейцарським армійським ножем. Тема включає в себе величезну кількість функцій, з допомогою яких можна створювати записи під самі різні завдання. Якщо вам потрібен професійно виглядаючий дизайн, тоді цей шаблон підійде вам завдяки красивому слайдеру, який включений в пакет.

Список функцій дозволить користувачам дізнатися, чого очікувати, відвідуючи ваш сайт. Також є можливість відображати останні проекти з портфоліо, розділ команди, що допомагає встановити довірчі відносини з відвідувачами, останні записи в блозі і багато іншого.

За допомогою вбудованих шорткодов можна виводити кнопки, посилання на профілі в соціальних мережах, іконки, PieChart, акордеони, і багато іншого. Одним натисканням кнопки можна швидко переключити макет дизайну, щоб створити щось нове.

Підтримуються різні стилі заголовків, завдяки чому можна експериментувати, поки не отримаєте той заголовок, який підходить для вашого бренду. Панель налаштувань містить десять розділів, з допомогою яких дуже просто створити і налаштувати свій сайт. Є можливість вибрати між односторінковим шаблоном або традиційної багатосторінкової компонуванням.

Основні характеристики:

 • Величезна кількість готових шаблонів і шорткодов;
 • CSS3-анімація;
 • Підтримка bbPress і BuddyPress, що дозволяє в найкоротші терміни створити форум на сайті HTML і сформувати процвітаючу співтовариство.

Повна інформація і посилання на скачування | Демо-версія

10. Customizer

Кращі теми bbPress для форуму або спільноти

Тема налічує вже більше мільйона завантажень, тому можна стверджувати, що вона використовується тисячами веб-майстрів. Розділ форуму виглядає красиво і акуратно. Він інтегрується з темою і може бути оформлений різними стилями, щоб відповідати вашим перевагам і потребам. Ви можете змінювати параметри сайту за допомогою кастомайзера WordPress і бачити зміни в режимі реального часу, що дозволяє краще контролювати макет сайту.

Також підтримується інтеграція з WooCommerce, щоб допомогти продавати в інтернеті без необхідності встановлювати окремі шаблони WordPress. Весь дизайн виглядає красиво і акуратно, що є істотним чинником для зменшення показника відмов.

Основні характеристики:

 • Кастомайзер поставляється з підтримкою Google Fonts і доступом до більш ніж 600 різних шрифтів;
 • Є можливість застосовувати зміни для конкретних сторінок або записів;
 • Тема завантажується швидко, що корисно для SEO, так як Google вже анонсував, що в цьому році швидкість завантаження сторінок стане одним з чинників ранжирування.

Повна інформація і посилання на скачування | Демо-версія

9. Zerif lite

Кращі теми bbPress для форуму або спільноти

Дуже гнучка тема, яка дає можливість створювати красиві сайти в різних нішах. Її рейтинг і кількість користувачів говорять самі за себе. Існує велика кількість дочірніх тим, щоб більш тонко налаштувати цей шаблон у відповідності з вашими потребами. За допомогою вбудованого мега-меню можна створити форум HTML зі зручною навігацією.

Основні характеристики:

 • Інтерактивна налаштування з відображенням змін в режимі реального часу;
 • Сумісність з популярними плагінів WordPress;
 • Активна підтримка з 1000+ обговорюваних розділів у форумі.

Демо-версія

8. National Basic

Кращі теми bbPress для форуму або спільноти

Це одна з тих тем WordPress, які витримали випробування часом. Завдяки регулярним оновленням вона залишається такою ж популярною, як і в ті часи, коли вона вперше була випущена. Враховуючи, що це безкоштовна тема, ви отримаєте досить великий набір функцій, таких як елегантний слайдер для створення закликів до дії або інформування користувачів про те, що ви пропонуєте.

Тема підтримує WooCommerce, що дозволяє створити сайт електронної комерції. Вона також сумісна з bbPress, що допоможе створити форум HTML. Крім цього ви отримуєте підтримку BuddyPress, що дозволить додати соціальний аспект на свій сайт. Також у список опцій включає в себе Font Awesome, який дозволяє неймовірно просто додавати на сайт іконки. Доступні різні типи записів, які мають унікальний зовнішній вигляд і компонування.

Настройка проводиться дуже просто за допомогою кастомайзера WordPress, можна змінити ширину макета, теги заголовків, слайдер в заголовку і так далі. National Basic є адаптивною, це дозволяє оптимізувати досвід взаємодії для користувачів мобільних пристроїв.

Основні характеристики:

 • Окремий розділ редактора користувальницьких стилів CSS для тих, хто володіє достатнім набором технічних навичок;
 • Необмежена кількість варіантів кольору, що дозволяє задати кольори сайту у відповідності з вашим брендом;
 • Працює дуже швидко.

Повна інформація і посилання на скачування | Демо-версія

7.Mixed

Кращі теми bbPress для форуму або спільноти

Компактна тема bbPress, проста у використанні і навігації. Також підтримуються BuddyPress і WooCommerce, як і ряд інших функцій. Створена на HTML5 з використанням останніх розробок CSS3, ця тема є еталоном чистоти коду. Якщо ви хочете донести свій контент до міжнародної аудиторії, що говорить на різних мовах, ви будете раді дізнатися, що Mixed адаптована і мультимовних. Кросбраузерна підтримка дозволить аудиторії відвідувати ваш сайт з різних пристроїв і браузерів.

Також варто відзначити, що вона побудована на фреймворку Bootstrap 3-ї версії, який пропонує підхід mobile first і більш високий рівень безпеки в цілому. Тема підтримує багато популярні плагіни WordPress, такі як Yoast SEO, Contact form 7, Jetpack і багато інших. Можна легко підстроїти тему під корпоративний стиль вашого бренду або створеного форуму на сайті HTML за допомогою функції налаштування кольорів і інтеграції Google Fonts.

Основні характеристики:

 • Різні формати записів для створення більш привабливого контенту;
 • Паралакс-слайдер поставляється в стандартній комплектації;
 • Численні області віджетів, які допоможуть продемонструвати додаткову інформацію, заклики до дії або рекламу.

Повна інформація і посилання на скачування | Демо-версія

6. Custom Community

Кращі теми bbPress для форуму або спільноти

Це тема розроблена спеціально для запуску сайту спільноти або HTML форуму. Вона підтримує як bbPress, так і BuddyPress з більш ніж 140 параметрами для налаштування. Поставляється з трьома зумовленими колірними схемами, а також адаптивними слайд-шоу. Підтримується макет на всю ширину екрану.

Основні характеристики:

 • Тема підтримує плагін WooCommerce і його розширення, що дозволяє налаштувати власний інтернет-магазин;
 • Поставляється з адаптивним макетом, який коректно функціонує на смартфонах і планшетах;
 • Підтримує безліч мов, що дозволяє надавати контент глобальної аудиторії.

Повна інформація і посилання на скачування | Демо-версія

5. bbPress (Twenty Ten)

Кращі теми bbPress для форуму або спільноти

Пам’ятайте теми, з якими постачається WordPress? Якщо так, ознайомтеся з цією дочірньою темою для Twenty Ten. Це безкоштовний офіційний реліз безпосередньо від bbPress. Виглядає дуже привабливо, але підтримує простий і компактний дизайн. Якщо ви використовуєте цю тему або вам подобається її простота і малий об’єм, можна використовувати і дочірню, щоб додати функціонал шаблону форуму HTML.

Основні характеристики:

 • Тема має всі необхідні для форуму функції;
 • Поставляється з бічної правою панеллю і можливістю застосування макета з двох колонок;
 • Реалізована можливість додавання користувача фону і налаштування користувацьких заголовків;
 • Підтримує RTL мови, а також динамічний переклад.

Повна інформація і посилання на скачування | Демо-версія

4. Quest

Кращі теми bbPress для форуму або спільноти

Якщо вам потрібна велика кількість параметрів, радимо ознайомитися з темою Quest, а також подивитися її демо-версію. Її можна налаштувати так, щоб вона виглядала унікально. Всі ці зміни можна внести без необхідності писати код. За допомогою даної теми можна запустити власний HTML форум, інтернет-журнал, блог, бізнес-сайт або навіть портфоліо.

Основні характеристики:

 • Тема поставляється з адаптивним макетом, забезпечує належне функціонування сайту на мобільних пристроях;
 • Підтримує як BuddyPress, так і bbPress;
 • Містить кілька варіантів макета, підтримку перекладів і панель настоянок в Консолі.

Повна інформація і посилання на скачування | Демо-версія

3. Ward

Кращі теми bbPress для форуму або спільноти

Це неймовірно легка тема з відповідним акцентом на досягнення максимально можливої продуктивності. Завдяки адаптивному дизайну тема чудово виглядає на смартфонах і планшетах. Розроблена з використанням фреймворку Twitter Bootstrap, що визначає її сучасний дизайн і можливість гнучкої настройки. Вона спочатку підтримує як bbPress, так і BuddyPress, що важливо для створення форуму на сайті HTML.

Основні характеристики:

 • Підтримує Google Fonts;
 • Спочатку підтримуються мови RTL і функція активного перекладу;
 • Поставляється з двома зумовленими макетами: з однією або двома колонками і правим сайдбаром.

Повна інформація і посилання на скачування | Демо-версія

2. Farben

Кращі теми bbPress для форуму або спільноти

У Farben реалізована концепція плоского дизайну, який став популярний в 2015 році, і продовжує все активніше використовуватися розробниками. Тема поєднує в собі яскраві кольори і корисні функції, що, без сумніву, справить незабутнє враження на відвідувачів вашого сайту. Одна з моїх улюблених функцій — це слайдер контенту, який дозволяє підвищити популярність певних записів або активно обговорюваних тем на HTML форумі.

Ще одна цікава особливість цієї теми — остання запис представляється в стилі metro, який реалізований в Windows 8 і 10. Існують окремі типи записів для таких елементів, як цитати, галереї і навіть посилання. Тема пропонує такі переваги, як сумісність з BuddyPress і WooCommerce. Редагування та налаштування параметрів здійснюється через кастомайзер WordPress.

Основні характеристики:

 • Інтеграція Google Fonts;
 • Унікальний дизайн, який допоможе вашому форуму виділятися на тлі інших сайтів на bbPress;
 • Можливість налаштування численних параметри макета сторінки у відповідності з вашим стилем.

Повна інформація і посилання на скачування | Демо-версія

Переклад статті «13+ BEST BBPRESS FORUM & COMMUNITY THEMES» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.