Чому рекламний текст, це важливо? Щоб відповісти на це питання, просто запитайте у себе, чи важлива для Вас прибуток, яку Ви втрачаєте кожен день, з місяця в місяць, з року в рік, тільки з однієї причини — неправильне позиціонування Вашого продукту? Не має значення, що Ви продаєте: електронні книги, програми, хостинг, хитромудрий сервіс або щось ще, але якщо у Вас є сайт і реклама вашого продукту розміщується на його сторінках або у випусках розсилки, то Ви просто зобов’язані отримати максимальну віддачу від кожного прочитаного рекламного тексту вашим потенційним замовником.

Як зробити так, щоб Ваш рекламний текст просто брав за живе, чіпляв як магніт і розпалював нестримний вогонь цікавості? Відповідь проста: Ви повинні самі вчитися вигідно представляти Ваш товар, самі писати рекламні тексти і вміти аналізувати результат, який Ви отримали. Коли я зараз читаю свої перші рекламні тексти, мені просто смішно, невже це могло когось зацікавити. Але час іде, мій бізнес процвітає і тут, звичайно ж, не обійшлося без вчителів і наставників.

Моїми головними вчителями були книги на тему реклами і копірайтингу. Найпершою книгою, яка залишила незгладимий слід у моєму навчанні, була книга відомого професіонала психології реклами, маркетингу і копірайтингу Віктора Орлова «Як скласти рекламу, щоб люди купували» (http://www.webdom.biz/freebook.html). Тоді ця книга справила на мене ефект вибуху бомби в моїй голові, вона і зараз проходить червоною ниткою через всі мої рекламні тексти. Коли, через два роки, я вела переписку з Віктором Орловим і він відвідав мій сайт (але перед цим я йому, звичайно ж, сказала, що поважаю його як професіонала своєї справи і мала задоволення навчається на його книгах), то він теж відповів люб’язністю, сказав, що йому подобається мій сайт, похвалив мої рекламні тексти і сказав, що я здібна учениця. Ось така була історія.

Було ще багато інших книг на дану тему, в основному, звичайно ж, платних. На найцікавіші я отримала права перепродажу, і тепер вони продаються на моєму сайті. Ці книжки навчили мене правильно писати рекламні тексти, що продають правильно позиціонувати і розкручувати свій товар. Але головне в справі копірайтингу — це Ви самі. Ви можете стати одним з кращих вітчизняних копірайтерів, якщо у Вас буде бажання навчатися простим речам, які можуть збільшити прибуток Вашого сайту на 100%, 200%, а то й 300%, тільки за допомогою письмової мови.

У висновку хочу привести Вам 10 порад, які допоможуть Вам сконструювати переконливий текст, що продає для Вашого продукту:

1. Розміщуйте свою фотографію у рекламному тексті. Це зайвий раз покаже людям, що Ви не ховаєтеся за свій вебсайт і Ви не боїтеся за якість свого товару.

2.Опублікуйте список відомих і авторитетних людей, які вже купили Ваш товар. Ці люди будуть, безумовно, відомі Вашої цільової аудиторії.

3.Публікуйте результати тестування Вашого товару у рекламному оголошенні. Ваш товар може бути протестований на довговічність, безпеку, якість і так далі.

4. Зробіть список публікацій про Вашому бізнесі. Це може бути огляд продукту, місце в списку першої «десятки» хітових продуктів, стаття тощо.

5. Публікуйте список вже написаних Вами книг по темі Вашого продукту. Коли Ви опублікуєте список книг, які вже написані Вами, це додасть довіри Вашими словами і Ви будете виступати вже експертом.

6.Опублікуйте позитивні результати опитувань покупців у Вашому рекламному оголошенні. Просто опитуйте тих людей, які придбали Ваш пакет, і розміщуйте результати всередині тексту.

7. Зробіть професійно виглядає сайт, на якому Ви будете розміщувати оголошення. Коли люди відвідують Ваш сайт і бачать, що він зроблений непрофесійно, вони будуть переносити це відношення і на інші Ваші товари.

8. Публікуйте відгуки від відомих людей Рунета в своєму рекламному оголошенні. Деякі люди будуть думати, що якщо вже знамениті люди отримали задоволення від покупки Вашого пакету, вони теж отримають.

9. Завжди розташовуйте згадка про гарантії повернення грошей. Це буде зменшувати відчуття ризику у потенційних покупців і показувати їм, що Ви особисто гарантуєте якість продукту.

10. Поміщайте подяки від задоволених покупців у своєму рекламному оголошенні. Подяки повинні включати в себе певні і викликають довіру результати, які покупці отримали.

Звісно, Не факт, що Вам вдасться всі ці поради втілити в життя. Це ж вийде просто відмінний рекламний текст. Але прагнути виконати ці поради треба, і відсоток Ваших продажів значно зросте.