Кожен власник сайту бажає отримати дохід від свого дітища. Більшість вебмайстрів вирішують проблему монетизації за допомогою розміщення реклами, але для того, щоб знайти найбільш вигідний варіант співпраці, необхідно витратити час і зусилля:

У даній статті представлена інформація про кликандер-реклами як одного з можливих варіантів монетизації інформаційного ресурсу.

Основні відомості

Кликандер являє собою один з так званих агресивних варіантів реклами. Його суть полягає в наступному: відвідувач потрапляє на сайт, що містить clickunder-рекламу, а при першому ж натисканні по якій-небудь галузі сторінки відкривається сайт рекламодавця (або ж сторінка з рекламним оголошенням).

При цьому важливо відзначити, що рекламований інформаційний ресурс відкривається в новій вкладці, яка згортається і не заважає відвідувачу продовжувати перегляд сайту. Саме це суттєво відрізняє кликандер-рекламу від близького «родича» — popunder (в якій від рекламного вікна ні сховатися, ні втекти).

Щоб встановити кликандер-рекламу на свій сайт, необхідно стати учасником однієї з партнерських програм. Якщо ваш інформаційний ресурс задовольняє вимогам партнерки, то ви отримаєте код скрипта, подібний кодом звичайного банера. Все, що залишиться робити далі – отримувати пасивний дохід.

Переваги і недоліки

Визначимо основні позитивні сторони, якими володіє кликандер-реклама:

  • Економія місця. Не секрет, що для рекламних банерів необхідно виділяти окремі зони, які, натомість, могли б заповнитися корисним контентом;
  • Помірна агресія в порівнянні з попандер-рекламою. Коли користувач читає його цікавить матеріал, раптово вискакує перед очима реклама (попандер) навряд чи сприятиме формуванню приємного враження від інформаційного ресурсу. Кликандер ж нервує набагато менше;
  • Широкий діапазон тематик сайтів. Як правило, серйозні рекламодавці не використовують кликандер-рекламу, рекламуються в основному розважальні ресурси, товари і послуги, тому вам не потрібно буде спочатку «заточувати» свій сайт під кликандер-партнерки.

Існують також деякі мінуси у використанні кликандер-реклами:

  • Негативне сприйняття відвідувачами. Як би то не було, ви без згоди користувача створюєте в його браузері нову вкладку з рекламою, а це достатньо для того, щоб викликати почуття роздратування;
  • Невеликі доходи. Кликандер забезпечує приплив нецільової аудиторії, тому вартість показу реклами досить невелика (110-130 рублів за 1000 переходів).

Огляд партнерських програм

Нижче представлені деякі популярні clickunder-партнерки:

  • Webunder.ru. Популярна партнерська програма, в якій набагато вище цінуються сайти з жіночою аудиторією (ціна кліка в середньому в півтора рази більше):

Кликандер-реклама: помірно агресивний підхід

Партнерка приймає сайти з відвідуваністю від 1000 чоловік в день. Мінімальна виплата – 50 рублів.

  • Bodyclick.net. Дана партнерська програма приймає сайти розважальної тематики (тут і дорослий контент):

Кликандер-реклама: помірно агресивний підхід

Мінімальна кількість унікальних відвідувачів – 100 чоловік. Мінімальна сума виводу – 100 рублів.

  • Traffstock.ru. Партнерська програма приймає в свої ряди сайти практично будь-якої тематики (не забороненої законодавством):

Кликандер-реклама: помірно агресивний підхід

Мінімальна сума виводу – 100 рублів. Виплати проводяться по четвергах.

Що ж вибрати?

Якщо ви не можете визначитися, яка реклама підходить вам більше: попандер або кликандер, необхідно в першу чергу подумати про ефект, якого ви хочете досягти.

Якщо ваша мета – швидке отримання великого доходу, то для цього найкраще підійде попандер-реклама, так як вартість переходу значно вище, ніж у кликандере. Однак спливаючі попандер-вікна представляють серйозну загрозу для відвідуваності сайту.

У тому ж випадку, коли вас цікавить стабільний дохід протягом тривалого періоду часу, то краще вибрати кликандер-рекламу, яка набагато менше дратує людини, який відвідав ваш сайт.

У будь-якому випадку, необхідно пам’ятати, що як кликандер, так і попандер – радикальні засоби монетизації сайту, які в тій чи іншій мірі негативно позначаться на чисельності аудиторії вашого інформаційного ресурсу.