Написання текстів:

1. Напишіть статтю, яка зацікавить аудиторію ресурсів, на які ви будите публікувати. При публікації в загальній тематиці намагайтеся в статті не використовувати складних слів і довгих речень.

2. Розповідь ведіть не від першої особи, а від третього. Наприклад, «Компанія S-Company представляє…», а не «Ми представляємо …».

3. Відкрито рекламні тексти мають маленькі шанси на публікацію. Це не реклама і не оголошення – це стаття. Рекламні статті повинні бути цікавими й читабельними. Уникайте агресивних форм, вказівок до дії. Наприклад, «заплати податки і спи спокійно!».

4. Не використовуйте епітети в найвищому ступені, якщо це не підтверджено документально. Наприклад, «Компанія S-Company виробляє найкращі валянки у світі!». Це не тільки знижує шанс на публікацію статті — це ще й суперечить «Закону про рекламу» РФ і аналогічним нормативними актами країн СНД!

5. Якщо у вашій статті чергується текст, який викликає позитивні емоції, з текстом, який викликає негативні емоції. То закінчення тексту повинно нести позитивні емоції.

6. Робіть «ударні» заголовки! Вам в цьому може допомогти програма (демо-версія).

7. Якщо користувача зацікавить перший абзац або резюме тексту. То далі він читати не буде. У складанні тексту вам може допомогти програма (демо-версія). Намагайтеся не робити посилання в першому абзаці, природно, крім посилання віла «Джерело: www.site.ru».

8. Не використовуйте ВЕРХНІЙ РЕГІСТР, там, де це суперечить правилам російської мови.

9. На початку чи кінці статті має бути посилання на джерело. Види: @Джерело: www.site.ru». І навіть, якщо модератор видалить всі внутрішні посилання в 99% він залишить джерело.

10. В одній статті не кидайте кілька лінків на одну і ту ж сторінку — посилальне не йде.

Як зробити краще для пошукової оптимізації?

Потрібно у статті розміщувати посилання не тільки на свою головну сторінку, але ще на внутрішні сторінки. Таким чином, ви поліпшите місця за запитами з низькою і середньою частотами внутрішніх сторінок сайту.

Як уникнути «склеювання»?

Переписуйте текст кожні 2-3 нормальних сайту. Ненормальними сайтами є каталоги на скрипті «MAD-САТ», які не зазначені коментарем. В останньому випадку отримані статті дуже довго додаються модераторами або модератори можуть взагалі забути про свій сайт. В цьому випадку рекомендую міняти текст тільки раз в 5-7 сайтів.

-Текст міняти краще за принципом «вихідний текст»- «текст 2» — «текст 3», а не за принципом «вихідний текст»- «текст 2», «вихідний текст»- «текст 3».

-Намагайтеся змінювати кожне слово 20ое

-Міняйте місцями речення, слова й абзаци

-Намагайтеся, щоб 5-7 дублів не було. А то Яндекс посилить виявлення дублів

-Найбільш рідкісні словосполучення намагайтеся змінювати.

-Міняйте посилання, навіть якщо документи склеятся вашого сайту все одно підвищать індекси.

На своєму сайті краще не публікувати статтю, яку розміщуєте на інших сайтах. Тому посилання на вас пов’язує сайти в очах бота, і він ожесточит перевірку.