Сьогодні одним з найбільш швидких і актуальних способів заробітку в мережі є ігрові партнерки в СРА-мережах. Інтернет рясніє рекламою ресурсів, з яких пропонується перейти на ігровий сайт. Як тільки користувач зареєструвався і почав грати, власник блогу чи сайту, на якому міститься реклама, починає заробляти:

Ігрові партнерки платять за реєстрацію, дозволяють отримувати дохід безпосередньо від кількості залучених користувачів. Якщо гравець переходить в категорію активних, власник блогу чи сайту отримує ще одну виплату. Деякі партнерські програми винагороджують не за активного гравця, а за досягнення потрібного рівня в грі.

ТОП-9: кращі ігрові партнерки

Більшість топових партнерок (агрегаторів ігрових офферов) пропонують користувачам кілька десятків популярних ігор, до яких можна підключитися і, збільшуючи кількість гравців, отримувати винагороду.

При складанні списку враховувався кілька факторів: кількість ігрових офферов, зручність роботи, рівень оплати за дії, чуйність техпідтримки.

1. Admitad

Це найбільший агрегатор партнерських програм, який платить за дії. Тут представлені як браузерні, так і клієнтські гри, для кожної з яких існують свої умови співпраці. Офферы більшою мірою орієнтовані на російський трафік, трафік з країн СНД.

Виплати проводяться щотижня по четвергах (за умови, щоб був оформлений запит на виплату). Однією з найпопулярніших є партнерська програма World of Tanks:

Ігрові партнерки – як заробити в мережі?

До незаперечних переваг Admitad можна віднести зручний підбір та ротатори банерів, якісну статистику і ексклюзивні офферы.

2. Cityads

Це один з кращих агрегаторів CPA-партнерок, поступається лише Admitad. В партнерській мережі присутня велика кількість ігрових офферов. Також варто відзначити інтуїтивний інтерфейс, зручний пошук, велика кількість банерів, доступну статистику:

Ігрові партнерки – як заробити в мережі?

Cityads дозволяє встановити ротатори і динамічні банери. 1 і 17 числа кожного місяця проводяться виплати, однак іноді трапляються невеликі затримки. Для цих випадків існує відмінно працює техпідтримка з системою тікетів:

Ігрові партнерки – як заробити в мережі?

3. Ad1

Третя за популярністю партнерка онлайн ігор містить безліч офферов, в тому числі і ексклюзивних (немає в інших аналогічних партнерських програмах). Виплати партнерської винагороди виробляються за запитом. Розроблена зручна система підбору банерів, присутня потужна техпідтримка, зрозуміла статистика:

Ігрові партнерки – як заробити в мережі?

4. MixMarket

Включає дана партнерка онлайн ігри, розділи МІКС ЮНІ, МІКС Товари і є першим центром обслуговування партнерів рекламної мережі Яндекса. Незважаючи на те, що оплата в даній мережі декілька нижче в порівнянні з попередніми партнерками, однак конверсія офферов набагато краще. Виплати проводяться один раз в місяць:

Ігрові партнерки – як заробити в мережі?

5. AdvertStar

Для тих, у кого варіант заробітку — це іграшки, партнерська програма AdvertStar пропонує більше 100 активних офферов, в тому числі і ексклюзивні. Останнім часом AdvertStar стрімко набирає популярність – на даний момент в партнерській мережі зареєстровано понад 17 тисяч вебмайстрів та 35 мільйонна місячна аудиторія:

Ігрові партнерки – як заробити в мережі?

6. ActionPay

Цікава партнерська програма, що налічує понад 430 активних офферов, безліч ігор для Android і iPhone. Партнерка World of Tanks дозволяє використовувати власні креативи за попереднім погодженням з менеджером.

За установку додатків на iPad виплачується винагорода в розмірі 1,20$. Можливе використання офферов в тарифі «Супер». Є ротатор банерів і ексклюзивні офферы. Хороша техпідтримка. Виплати відбуваються щотижня

Ігрові партнерки – як заробити в мережі?

7. Adwad

Інтерфейс цього агрегатора дуже нагадує Ad1. Тут зібрані досить непогані партнерки онлайн ігор. Виплати здійснюються за результат, причому швидко:

Ігрові партнерки – як заробити в мережі?

8. AllCPA

На AllCPA.ru зібрано безліч партнерських програм, присутніх в рекламних мережах-агрегаторах партнерок Рунета. Працює зручний фільтр пошуку, інформація щодо комісії для кожного оффера і кожної цілі оновлюється регулярно:

Ігрові партнерки – як заробити в мережі?

9. 1Lead

Партнерська програма з 525 офферами і максимальними виплатами. Потужна технічна підтримка та допомога в підвищенні лідів:

Ігрові партнерки – як заробити в мережі?

Партнерки хостингів ігрових серверів

З розвитком інтернету виникає все більше хостинг-провайдерів, що пропонують послуги паркування сайтів. Вони мають свої партнерські програми, за якими виплати проводяться за залучених клієнтів. Як правило, хостинги пропонують невеликі комісійні, однак є компанії, які складають їм конкуренцію і пропонують гідну винагороду.

Найчастіше це англомовні ресурси:

Ігрові партнерки – як заробити в мережі?

Але і в Рунеті також є гідний варіанти. Наприклад, хостинг ігрових серверів GameButton. Це один з найбільш просунутих хостингів ігрових сервісів. Принцип роботи з ним досить простий: ви передаєте реферальне посилання і за кожного зареєстрованого користувача отримуєте відсоток від його оплат.

Чим більше ви приведете клієнтів, тим більше буде ваш заробіток. Наприклад, за одного клієнта GameButton виплачує 10% від його оплати, а за 100 вже 20%, за 1000 – 30%. Отримане партнерську винагороду можна використовувати для оплати послуг хостингу або виводити через платіжні системи. Для залучення клієнтів надається декілька варіантів банерів, які можна розміщувати на різних майданчиках, не порушуючи при цьому вимог чинного законодавства:

Ігрові партнерки – як заробити в мережі?

Також можливий варіант разового заробітку на залучених клієнтів. Приміром, хостер HostIQ виплачує за кожного нового клієнта по 20$, за купівлю виділеного сервера — 40$. Виплата провадиться після того, як набереться 50$.

Заробіток на хостингу, також як і партнерські програми ігор, вимагає певної уваги і сил. Для залучення клієнтів можна не тільки розмістити банер, але і написати статтю і опублікувати її анонс на популярному ресурсі. Також можна створити відеокурс з інструкцією по реєстрації та запуску блогу на обраному хостингу.

Не зайвою буде реклама в соціальних мережах і на форумах у вигляді коментарів про те, наскільки зручний хостинг для паркування сайтів. Для більшої переконливості там же можна розмістити посилання на свої статті та відеокурси.