З тих пір, як людство винайшло фотоапарат, пам’ятні моменти почали залишатися у людей у вигляді знімків. Сімейне фото раз в рік, зміна аватарки раз в місяць, але що, якщо життя кипить і вирує, і хочеться поділитися усім і з усіма? Саме для цього існує Instagram:

На фотографії повинен хтось дивитися, і з часом сімейного кола вже не вистачає. Тоді можна знайти побільше передплатників на свій профіль, які допоможуть не тільки отримати впевненість у собі, але і, при бажанні, заробити.

Коротко про Инстаграме

Можливість завантаження фотографій в профілях соціальних мереж існувала вже давно. Але чомусь у 2010 році додаток, що дозволяє робити те ж саме, підірвало інтернет і отримав неймовірну популярність. Причина феноменального успіху, швидше за все, криється в наступних факторах:

 • Просто і нічого зайвого. Дизайн даної соціальної мережі досить проста, але разом з тим і елегантний. Фотографії і відео – це найголовніше, а другорядним речам приділена незначна кількість простору:

Фоловерів в Instagram: як накрутити і утримати

 • Якість фото і відео. Сервіс не спотворює завантажені зображення, дозволяючи насолоджуватися найкращою якістю;
 • Сумісність з мобільними пристроями. Instagram підходить для смартфона як ключик до замочку, адже немає більш швидкого способу показати всім своїм передплатникам якесь нове подія.

Велику роль відіграють фоловерів в instagram, так як їх відсутність робить сторінку в соціальній мережі марною. Але важливо чітко розуміти кількісну і якісну характеристику своїх передплатників:

Фоловерів в Instagram: як накрутити і утримати

Якісні фолловери

Якщо профіль у соціальній мережі використовується як майданчик для реклами будь-якого продукту (наприклад, автомобілів автосалону), то важливо, щоб у передплатників були саме люди, які цікавляться подібною тематикою, тобто – цільова аудиторія.

А щоб люди підписувалися і залишалися недостатньо знати як накрутити фоловерів в Instagram, важливо також створити цікавий профіль, який гідно представляє свого власника.

Щоб підкорити потрібних людей, слід скористатися деякими рекомендаціями.

 • Грамотно використовуйте хештеги. Правильно описати картинку або відео – означає дати можливість правильним людям знайти вашу сторінку і підписатися на неї;
 • Підписуватися тільки на обраних. Якщо ви встали на шлях якісного профілю в инстаграме – варто ретельно ставитися до вибору підписок. Адже якщо ті, кого ви «following» будуть здійснювати дійсно корисну активність, то їх малу кількість не так важливо;
 • Жорсткий відбір фото і відео. Накрутка фоловерів в Instagram пройде даремно, якщо вміст вашого профілю не буде витримувати ніякої критики;
 • Вчіться обробляти фото. Instagram пропонує свою систему фільтрів, тому зовсім не обов’язково вміти користуватися фотошопом або аналогами. Досить освоїти декілька прийомів, щоб робити зображення «смачніше».

Багато-багато диких мавп (фоловерів)

Іноді профіль Инстаграме створюється не для власного задоволення, не для знайомства з цікавими людьми або залучення потрібних, а для того, щоб досягти певного числа передплатників.

Якщо профіль призначений для реклами або продажу, то рекламодавцям/покупцям необхідно надати значну кількість підписаних на вас користувачів. Тоді і виникає питання, як накрутити фоловерів, та побільше.

Для досягнення подібних цілей, знову-таки, існують певні поради і рекомендації.

 • Слухайте мудрих творців. Instagram знає, кого запропонувати вам підписку, вибираючи людей з схожими інтересами. Не відкидайте ідею мудрими порадами системи, у якій перебуваєте;
 • Використовуйте старі зв’язки. Фоловерів у инстаграме і друзі в інших соціальних мережах прекрасно поєднуються. Знайомі з меншою ймовірністю відмовляться підписатися на ваші оновлення. Також влаштуйте автоматичний репост фото і відео на ваші сторінки інших соціальних мережах;
 • Шукайте тих, хто шукає вас. Обмінюйтеся підписками з людьми, які переслідують аналогічні цілі. Їх можна знайти за характерним хештегам #followme;
 • Використовуйте програми для автоматичної підписки. Велика кількість сторінок, на які ви підписані, означає кращий шанс на те, що хтось стане вашим фолловером. Але не варто дивуватися, якщо помітивши підозрілу активність профілю, вам зададуть парочку делікатних питань;
 • Довіртеся професіоналам. Накрутка фоловерів у инстаграме – це вид заробітку для деяких людей. Їх методи роботи повинні хвилювати вас, адже в кількісному вираженні передплатників результат дуже легко оцінити. Ціни тут можуть і обпалювати:

Фоловерів в Instagram: як накрутити і утримати

Таким чином, Instagram являє собою ідеальну площадку для розміщення зображень і відео. Успішність профілю можна оцінити за фоловерам – людям, які підписалися на оновлення акаунта. При розвитку цього параметра, варто відразу ж визначитися: чи фоловерів якісними, або їх буде багато.

Якщо ж погнатися за двома зайцями відразу, то зловити не вдасться ні одного. Використовуючи автоматичну накрутку за допомогою різних програм, на перших порах можна добитися величезного числа підписок і мізерної кількості передплатників. Сторінка з таким співвідношенням не буде користуватися довірою у користувачів.

Такі соціальні мережі, як Instagram допомагають нам не тільки виразити себе у творчому і комунікаційному плані, але також використовувати можливості сервісів для своїх бізнес-цілей. Тим не менш, не варто забувати про те, що якісне наповнення профілів допоможе зробити соціальну мережу краще, а зареєстровані користувачі від цього тільки виграють.