Самовираження – важлива річ у житті кожної людини. Всі хочуть якось проявити себе, як можна яскравіше показати свої кращі якості та здібності. Однак не завжди знаходиться відповідна ситуація, щоб продемонструвати всі грані і глибини особистості. Тоді на допомогу приходять соціальні мережі, де кожен може створити бажаний образ.

Профіль у соціальній мережі здатний представляти не тільки людей, але і соціальні організації і проекти. Головним показником суспільного визнання в цьому середовищі виступає фолловер – користувач, який підписався на ваші оновлення.

Чи варто говорити, що велика кількість передплатників може принести не тільки моральне задоволення, але й гроші? Мабуть, варто.

Розглянемо соціальну мережу Twitter з точки зору залучення передплатників, в тому числі і автоматичного:

Трохи про Твіттері

Якщо користувач хоче писати глибокі і проникливі повідомлення, висловлювати свою думку розмірено, не скуплячись на десятки тисяч знаків, то побачивши обмеження в символах повідомлення, трошки засмутиться. Твіттер – це мікроблог, який призначений для невеликих повідомлення (до 140 символів).

Подібно чирикающим пташкам, користувачі Twitter лаконічно виражають суть та читають такі самі виразні конструкції» від інших учасників.

Найбільш цікаві повідомлення можна ретвітнути, тобто розташувати до себе на сторінку з зазначенням джерела. Якщо чийсь профіль здається вам цікавим, і його твіти регулярно «гостюють» у вас, то є сенс підписатися на такий аккаунт, щоб завжди бачити всі найсвіжіші оновлення в новинах.

Звичайно, цікава інформація в повідомленнях є не єдиним чинником, завдяки якому користувачі підписуються на оновлення. Відомі особистості, такі як актори, музиканти і шоумени, можуть не обтяжувати себе якісним наповненням сторінки, щоб залучити людей.

Для них фоловерів в твіттері – це відображення фанатів в реальному житті. Але якщо ви не Елвіс Преслі, а мати багато передплатників хочеться, слід йти іншими шляхами.

Навіщо потрібні фолловери

Велика кількість передплатників це завжди добре, але варто розібратися, чому. Відкинемо в сторону особистісний розвиток і приділимо увагу меркантильних міркувань.

 • Допомогу якого-небудь проекту. Онлайн або офлайн бізнес тільки виграє від наявності акаунтів в соціальних мережах. Твіттер дозволяє інформувати абонентів про зміни, нововведення і новинах;
 • Співпраця з рекламодавцями. Накрутка фоловерів у твіттері дозволить отримати необхідну кількість передплатників, щоб отримувати гроші за розміщення реклами на своїй сторінці. Довжина повідомлення ідеально підходить для посилання і невеликого привабливої опису до неї;
 • Продаж облікового запису. Кількість передплатників – непостійна величина, особливо, якщо вони отримані «обхідними шляхами». Тому вчасно продати поки ще популярну сторінку – досить вигідна справа.

Існує і зворотна сторона медалі: деякі власники сайтів, дізнавшись як накрутити фоловерів у твіттері, вдаряються у збільшення відвідуваності своїх ресурсів за допомогою спеціальних програм і сервісів. Один з популярних сервісів накрутки – Tweetbooster.ru.

Принцип його роботи полягає в тому, що ви підписатися на оновлення певних облікових записів, а натомість отримуєте кредити. Їх можна використовувати для покупки власних фоловерів. Такий спосіб має свої недоліки.

 • У фолловери часто додаються сторінки, створені ботами;
 • Реальні люди, що опинилися у ваших передплатників, можуть не захотіти читати ваш твіттер і виконувати будь-які інші дії, що потрібні вам.

Накрутка фоловерів

Коли вам потрібно «вирощувати» свій аккаунт на продаж або розміщення реклами, швидка накрутка фоловерів – ваше головне завдання. Для цього потрібно здійснювати масові підписки на акаунти людей і роботів. З роботами все йде непогано, але все одно не так, як хотілося б.

За статистикою, трохи більше половини з них стануть вашими фоловерів, що вже говорити про реальних людей. Безумовно, існують такі, які шукають взаємних передплат, але працювати з «інертними» сторінками все одно доведеться. Щоб схилити більше число записів до підписці, важливо дотримуватися деяких рекомендацій.

 • Гроші. Фолловери продаються, і їх ретвіти теж.
 • Анфоллоу тим, хто за вами не «пішов». Ні до чого мати безліч підписок на сторінки, власники яких не збираються відповідати тим же. Мати фоловерів менше, ніж підписок – недобре:

Фоловерів у Twitter: як накрутити і утримати

 • Підписуйтесь на відомих особистостей і цитуйте їх. Реальні користувачі можуть порахувати вашу сторінку цікавою з будь-якої причини, тому непогано було б мати широкий спектр таких причин;
 • Користуйтеся програмами, які автоматично ретвіти тих, на кого ви підписані. Однак пам’ятайте, що така активність може викликати підозру, і існує ризик потрапити під санкції з боку адміністрації Twitter.

Набір фоловерів

Коли важливо, щоб ваші передплатники дійсно сприймали інформацію в твітах, не застосовується автоматична або напівавтоматична накрутка фоловерів.

Twitter – прекрасний майданчик для анонсів важливих подій в найрізноманітніших проектах, і важливо, щоб люди їх читали. Для залучення та утримання реальних відвідувачів слід скористатися деякими порадами.

 • Підписуватися на сторінки зі схожою тематикою;
 • Намагатися постійно зменшувати кількість власних підписок по мірі збільшення фоловерів;
 • Рекламувати свій твіттер в інших соціальних мережах і на інших сайтах. Тематика ресурсу також повинна суворо дотримуватися:

Фоловерів у Twitter: як накрутити і утримати

 • Намагатися зробити свій блог цікавим;
 • Попрацювати над стилем сторінки;
 • Частіше вступати в полеміку.

Таким чином, Твіттер виступає в якості дуже популярного і цілком зручного сервісу обміну короткими повідомленнями. Аккаунт можна використовувати як засіб самовираження або майданчик для реклами. Цінність профілю багато в чому визначають фоловерів – люди, підписані на оновлення сторінки.

Фоловерів можна накрутити за допомогою програм, які будуть робити автоматичні підписки і ретвіти. Але якщо сторінка повинна спонукати до скоєння якогось цільового дії, слід думати про те, як набрати фоловерів у твіттері, тобто зацікавити людей інформацією в своєму мікроблозі.