Ні в кого не викликає сумніву факт, що Інтернет серйозно увійшов у всі бізнес-процеси. Електронна пошта, сайти, ICQ та інше – все це полегшує і прискорює ведення будь-якого бізнесу. Але не всі фірми і організації готові вкладати гроші в розвиток своєї фірми в цьому напрямку. Причин багато – це і дороговизна якісних послуг на цьому ринку і велика кількість нечесних виконавців. А часто це просто невіра в те, що ці інвестиції окупляться.

Розглянемо приклад: У Вас невелика компанія, яка продає сірники. З Інтернетом і високими технологіями Ваш товар не пов’язаний і Ви думаєте, що реклама в Інтернеті – це просто трата грошей. Не хвилюйтеся – я не буду Вас переконувати. Просто хочу запропонувати Вам не відмовлятися від Інтернету, як від джерела потенційних клієнтів, а спробувати зробити деякі дії і не вклавши ні копійки залучити покупців просто розмістивши оголошення на дошці оголошень.

Для цього нам знадобиться наступне:

1. Складіть заголовок, який коротко описує Вашу продукцію.
2. Складіть короткий (до 500 символів) текст, який описує Ваш товар або послугу. Постарайтеся в цей текст вкласти максимум інформації про Ваш товар або послугу.
3. Підготуйте контактну інформацію (телефон, факс, е-mail)

Готове? Тепер приступимо до розміщення оголошень. У мережі величезна кількість дошок оголошень. Зупинимося поки на одній (uaboard.com).
Причин такого вибору декілька:

1. Це дошка оголошень відмінно індексується пошуковими системами.
2. Ця дошка на закриється через тиждень, а буде існувати ще дуже довго.
3. На цій дошці від головної сторінки до оголошення всього 3 кліка мишкою.

Приступаємо до розміщення:

1. Наберіть в браузері www.uaboard.com – це дошка оголошень
2. Натисніть «Додати оголошення»
3. Виберіть рубрику якої найбільше відповідає Ваш товар або послуга.
4. Заповніть поля форми подачі оголошення дотримуючись правил і натисніть «Додати»
5. Всі. Ваше оголошення додано!

В Інтернеті їх десятки тисяч, але дошки (як і сайти на яких вони знаходяться) не всі однаково корисні. Мета розміщення нашого оголошення – це щоб його побачили відвідувачі сайтів. Відвідувач дошки оголошень може потрапити на сторінку з Вашим оголошенням тільки трьома способами:

1. Набрати в браузері необхідну адресу. (1%)
2. Перейти по навігації сайту на сторінку з Вашим оголошенням.(9%)
3. Знайти сторінку з Вашим оголошенням через пошукові системи.(90%)

Розглянемо поведінку користувача. Він набирає в пошуковому рядку фразу «Сірники» і отримує величезний оберемок сайтів, які, на думку пошукової системи, найбільш точно підходять під цей запит. Оскільки сайту у Вас немає, то він не може бути в цьому списку, але тут присутні дошки оголошень з Вашим оголошенням. Користувач перейшовши на таку дошку побачить Ваше оголошення і можливо вона його зацікавить. Тобто оголошення – це як би Ваша маленька візитна картка в Інтернеті.

Застереження:
1. Уважно вибирайте рубрику! Всі оголошення додаються моментально, але вони все одно проходять перевірку модераторами.
2. Не намагайтеся підкреслити Ваше оголошення написавши його у верхньому регістрі.
3. Не забувайте залишати контактну інформацію.

Багато вважають, що від них дуже мало користі і що набагато вигідніше за гроші замовити масову розсилку. Не йдіть на поводу у тих, хто пропонує Вам за 100 – 300$ розіслати Вашу рекламу по всіх країнах СНД. Насправді – це справжнісінький СПАМ. І Ваша фірма ризикує отримати погану репутацію.
Успіхів Вам.
З повагою Олександр (www.uaboard.com)