Існує велика кількість варіантів заробити в інтернеті, але в цій статті ми зупинимося на такому способі, як заробіток на перегляді відео:

Багато людей витрачають кілька годин в день на перегляд відео розважального характеру. Так чому ж не поєднати приємне з корисним, а саме переглянути якусь кількість відеороликів, і отримати винагороду за витрачений час.

Хто платить за перегляди?

Для більшості може здатися неможливим, що за перегляд відео можна отримати гроші, що це якась афера, «замануха». Тому варто ґрунтовно розібратися, за що ж людина отримає гроші після перегляду. Кому вигідно платити людям за перегляди відео:

Додатковий заробіток на перегляді відео

  • Рекламодавці. Основна мотивація рекламодавців платити за перегляди своєю відео реклами – це можливість збільшити аудиторію, яка буде ознайомлено з послугами або продукцією, що надається компанією, дає рекламу. Тобто, чим більше людей перегляне відео і дізнається про компанію, тим краще, тим вище шанс отримати гарний прибуток;
  • Видеоблогеры. Чим більше популярний людина в інтернеті, тим більше в нього можливостей у житті. Тому, на початковому етапі цілком доцільно вдатися до методу розкрутки своєї особистості з допомогою оплачуваних переглядів. Це забезпечить швидкий старт, після якого використовувати такий спосіб збільшення аудиторії вже вважається моветоном.

Додатковий заробіток на перегляді відео

Це, звичайно, не весь список тих, хто буде платити за перегляд відео контенту. Головний принцип полягає в тому, що витративши гроші на оплату реклами та переглядів можна отримати хороший прибуток.

Виплата

Взаємодія між людиною, який платить за перегляд, і людиною, який переглядає відео, здійснюється за допомогою спеціальних сайтів – рекламодавець заздалегідь оплачує якусь кількість переглядів, і після того, як людиною був здійснений перегляд, гроші автоматично відправляються на його рахунок. Такі сайти в інтернеті називаються «буксами».

Інформація для новачків

Так як інтернет-ресурсів, що пропонують заробіток на перегляді коротких відео дуже багато, слід бути пильним. Розвелося багато недобросовісних сайтів, які не виконують свою частину «договору» — людина переглянув відео і розраховує отримати оплату. У підсумку витративши свій час, залишається ні з чим. Це найшкідливіше, що може статися:

Додатковий заробіток на перегляді відео

Буває й так, що разом з відео на комп’ютер користувача завантажуються шкідливі програми, які можуть порушити роботу системи, або передати зловмисникам яку-небудь інформацію.

Виходячи зі сказаного вище, перед реєстрацією на будь-якому подібному сайті, варто пошукати і перевірити відгуки: чесно працює сервіс, виплачує гроші, відбувається це вчасно або зі збоями і т. д. Тільки переконавшись у тому, що у сайту хороша репутація можна приступати до роботи.

Необхідно ознайомитися з правилами, за якими відбувається оплата переглядів. Перегляд одного відеоролика оплачується в розмірі декількох центів, і щоб збільшити одержуваний дохід, необхідно набрати рефералів, які будуть точно так само, як і переглядати відео і запрошувати інших людей. Це збільшить дохід в декілька разів, чим більше людей буде у вас в рефералах, тим більше ваша прибуток. Так працює більшість букс.

Заробіток на YouTube

Що ж стосується популярного відео-хостингу YouTube, то тут процес отримання прибутку відрізняється від описаного вище. Заробіток на перегляді відео youtube здійснюється наступним чином:

  • Для початку необхідно створити свій аккаунт на youtube це називається каналом;
  • Після чого потрібен оригінальний контент, тобто ви повинні зняти відео, в якому будете щось розповідати, робити, пояснювати, танцювати, грати на гітарі – тобто робити все, що вам завгодно, звичайно дотримуючись правила youtube;
  • Далі, якщо ваш канал стає популярним, то з’являється можливість розмістити рекламу у відео. В залежності від угоди з рекламодавцем оплата буде зараховуватись або за перегляди, або за переходи по рекламі.

Додатковий заробіток на перегляді відео

Саме так і заробляють видеоблогеры розміщуючи свої відео на YouTube. Тобто абсолютно різні підходи: або людина створює свої відеоролики і розміщує їх на популярних сайтах і заробляє за допомогою партнерських програм (реклами), або сам переглядає відео інших людей і отримує за це гроші.

Такий вид заробітку не вимагає фінансових вкладень. Приміром, людина може створити цікавий контент, який зацікавить інтернет спільнота, і ролик «розкрутиться» природним чином, без використання «штучної розкрутки». Але так як реклама часто стає головним фактором успіху, то не варто ним нехтувати. При мінімальних вкладеннях можна досягти хороших результатів.

Заробіток на буксах вимагає терпіння для організації свого реферального мережі, якщо людина бажає отримати порівнянний з витраченим часом дохід.