Які речі ви повинні знати при виборі веб-хостингу? Критерії для вибору веб-різного хостингу дещо відрізняються. Будемо розглядати кожний з них окремо.

Надійність і швидкість доступу

Це надзвичайно важливо. Сайт, у якого немає доступу втратить багато відвідувачів. Якщо хтось читає ваш сайт в пошуковій системі і він прагне потрапити на нього, але це буде не можливо через недоступність сервера, то він буде просто йти вниз по списку в пошуковій системі.

Для сайту необхідно не тільки, щоб веб-хостинг був надійним і швидким, він повинен гарантувати його працездатність (час, коли він працює). Мінімальна готовність становить 99%. Насправді, навіть 99% насправді занадто низький, повинно бути 99,5% або вище.

Обсяг трафіку.

Не вірте комерційним веб-хостингу, рекламирующим «необмежений трафік». Хост платить за трафік, і якщо ви споживаєте його багато, вони не будуть мовчки несьти свої витрати. Багато сайтів з високою пропускною здатністю пройшли важкий шлях у цьому напрямку, Щоб дати Вам приблизне уявлення про типових вимог трафіку веб-сайту: Найбільш нові об’єкти, які не є архівами програмного забезпечення і т. п. використовують менш 1ГБ трафіку в місяць. Ваші вимоги будуть зростати з часом, коли ваш сайт стає більш відомим.

Технічна підтримка

Надаючи свої функції технічної підтримки 24 години на добу, 7 днів в тиждень (часто скорочено 24/7), протягом круглого року? Ви будете здивовані, як часто щось відбувається. До речі, тільки тому, що хостинг рекламує, що він забезпечує цілодобову підтримку зовсім не означає, що він дійсно має таку підтримку. Перевірте їх по електронній пошті опівночі в суботу вночі, в неділю, т. д. Перевірте, як довго вони будуть відповідати. Крім оперативності дій, переконайтеся в їх технічної грамотності.

SSL (безпечне з’єднання), MySQL, кошик

Якщо ви збираєтеся робити будь-які комерційні операції через свій вебсайт, Ви можете дізнатися забезпечує хостинг ці об’єкти. Ці об’єкти, як правило, бере участь у більш високих цінах на ПО. Вам однозначно потрібно SSL, якщо ви плануєте збирати інформацію кредитної карти на Вашому сайті.
Дилери?

Не всі хостингові компанії володіють або орендують власні сервери. Деякі з них є посередниками якийсь інший хостингової компанії. Недоліком використання реселлер є те, що ви маєте справу з людьми, які мало знають про систему. Однак це також залежить від реселлера і первинної хостингової компанії. Тому мудрий не виключає всіх партнерів; є ряд надійних і швидких з них, які дійсно дещевые і хорошої якості. Насправді, кількість перепродавців продають ті ж пакети дешевше їх первісної хостингової компанії. Якщо ви виявили, що компанія є реселлером, Вам потрібно вивчити обидві і реселлера і реальну хостинговю компанію.

Міф про досконалої комерційним перебування

Загалом, я сумніваюся, що у нас є «ідеальна» хостингова компанія. Зауважимо, що навіть якщо ви готові заплатити величезну ціну хостингу, вона не гарантує, що ваш хост буде досконалий у всіх відносинах.

P. S. Головне не вибирайте маловідомі і незарекомендовавшие себе компанії — це може погано скінчитися для вашого сайту! Ми рекомендуємо качестный хостинг від FastVPS. Дуже гідний вибір.