Більшість торгових компаній в умовах високої конкуренції намагаються створити найбільш привабливу для покупців продукцію. Тому при розробці побутової техніки, шампунів, електробритв і т. д. і т. п. гіганти індустрії масових продажів досить часто хочуть дізнатися думку споживачів.

І саме з допомогою опитувань можна з’ясувати, що підходить більшості людей. Адже краще заплатити за проведене дослідження, ніж залишитися без покупців, через товару, характеристики якого не будуть відповідати потребам людей.

Саме тому заробіток на опитуваннях, що з’явився в мережі відносно недавно, користується великим попитом.

Заробіток на опитуваннях: міф чи реальність?

Платні опитування містять у собі різні питання про сервіси, товари, послуги і так далі. Вони дозволяють визначити попит на конкретну продукцію і з’ясувати, якими характеристиками, на думку споживачів, необхідно наділити товар, щоб він був затребуваним і добре продається.

Опитування організують спеціальні агентства, які співпрацюють з великими компаніями, що бажають знати думку споживачів, готових витратити трохи часу і отримати за це невелику винагороду.

Що потрібно зробити щоб заробити на інтернет — опитуваннях?

Насамперед, вам потрібно заповнити анкету на спеціалізованому сайті. У будь-якій подібній анкеті потрібно вказати деякі особисті дані, сімейний стан, кількість дітей, їх стать, ваші власні інтереси, захоплення, місце роботи, наявність автомобіля, телефону тощо.

Важливо розуміти, що в анкеті необхідно вказати максимально докладну і достовірну інформацію, так як це дозволить значно розширити коло опитувань, в яких ви зможете взяти участь.

Перед тим, як направити вам опитування, дані, вказані в анкеті, ретельно перевіряють на повну відповідність змісту опитування, і на цій підставі приймають рішення, відправляти його вам чи ні. Приміром, косметична фірма замовила опитування про помаді, отже, він буде направлений жінкам. Думка чоловіків з цього питання не принесе особливої користі.

Відповідаючи на поставлені запитання, серйозні гроші ви точно не отримаєте. Необхідно відзначити, що зароблені в результаті проходження опитування кошти на ваш рахунок будуть зараховані не відразу, а тільки після перевірки. Крім того, у спеціалізованих сервісів, які займаються проведенням платних опитувань, зазвичай є мінімальна сума виплат, яку можна заробити далеко не відразу.

В цілому, заробити в інтернеті на опитуваннях можна. Такий спосіб вибирають в основному новачки, які тільки пробують отримати прибуток з часу, проведеного в інтернеті.

Як і скільки можна заробити на інтернет-опитуваннях?

Крок перший. Потрібно зареєструватися на сайтах, що надають доступ до проходження платних опитувань. Причому це можуть бути і зарубіжні компанії, і росіяни. Багатьом з них не притаманні такі риси, як чесність – більшість контор мають не самі позитивні відгуки.

Важливо: не вводьте номер телефону при запиті на нібито необхідну активацію облікового запису – це явна ознака шахрайства.

Проаналізувавши відгуки учасників різних систем можна назвати російськомовні сайти, які отримали позитивні оцінки:

 • Platnijopros.ru. Заробити, проходячи платні опитування в рамках цього сервісу цілком реально. Відразу після реєстрації тільки за заповнення власної анкети ви отримуєте свої перші 10 рублів. Тут обіцяють платити від 50 до 200 рублів за один 15-хвилинну опитування.

  Однак не можна виключати ймовірність, що після 3-8 питання опитування буде перерваний із-за того, що ви не підходите. У цьому випадку на ваш рахунок буде зараховано компенсацію в розмірі від 1,5 до 8 рублів.

 • Запитальник. Обіцяна сума платежу — 15-500 рублів, але адже і відповідати на питання не складно. Передбачена премія 2000 рублів за участь у фокус-групі. За реєстрацію ви одразу отримуєте бонус — 5 рублів.

  Це невеликий заробіток, якого може вистачити на поповнення рахунку мобільного телефону.

  Чи можна заробити в інтернеті на платних опитуваннях реальні гроші?

  Крок другий. Повністю заповніть всі розділи власної анкети, щоб отримати можливість взяти участь у максимально можливій кількості різнобічних інтернет опитувань. Врахуйте, що в цій справі має значення знання іноземних мов.

  Це дозволить вам брати участь у зарубіжних опитуваннях, вартість яких набагато вище, ось тільки потрібно скористатися онлайн-перекладачем.

  Чи можна заробити в інтернеті на платних опитуваннях реальні гроші?

  При вступі на електронну пошту нового опитування – вивчіть умови участі, відповідайте на запитання та отримуйте кошти на свій рахунок.

  Чи варто взагалі витрачати свій час на онлайн опитування?

  Знаючи, як заробити на опитуваннях, маючи не менше 15 акаунтів і отримуючи за 3-4 запрошення взяти участь у черговому маркетинговому дослідженні, можна заробити 300-700 руб. Такого заробітку може вистачити, наприклад, на оплату інтернету.

  Чи можна заробити в інтернеті на платних опитуваннях реальні гроші?

  Однак не факт, що ви одержите виплату. Судячи по окремих відгуками, після запиту на виведення коштів на деяких ресурсах оплата надходить через місяць. Або гроші відображаються на записі, але виплати припиняють.

  У будь-якому випадку не помиляється той, хто нічого не робить. Удачі Вам!