У цій статті ми наведемо список безкоштовних онлайн-сервісів для моніторингу пінгу сайту. Для деяких з них також доступні платні тарифні плани з наданням додаткових функцій, які можуть вам стати в нагоді.

PingMySite. Підтримує один сайт, кожну хвилину сервіс перевіряє ресурс з 31 географічної точки і відправляє звіти за допомогою SMS, електронної пошти і push-повідомлень.

Monitoshi. Безкоштовний інструмент, який відстежує необмежену кількість URL-адрес сайтів і відправляє повідомлення по електронній пошті, коли сайт не працює. Має простий API для створення сторінки стану або відправлення твіту при виході сайту з ладу.

WatchSumo. Безкоштовний інструмент, який відправляє миттєві звіти по електронній пошті або через webhook, без обмежень за кількістю відслідковуються URL-адрес сайтів. Визначає середній час відгуку за добу.

Pingometer. Перевіряє пінг сайту 24/7 (з однієї географічної точки), а також надсилає розширені звіти та оповіщення по SMS або електронну пошту.

Безкоштовні веб-сервіси та інструменти для відстеження простоїв сайту

Uptimia. Виконує перевірку одного сайту кожні 5 хвилин (з 5 пунктів) і негайно повідомляє електронною поштою про випадки простою.

Insping. Контролює сайту 2 з 5-хвилинними інтервалами і повідомляє через SMS або Slack, як тільки зафіксована недоступність сайту, підтримує моніторинг сокетів, портів і DNS.

Happy Apps. Перевіряє 3 сайту кожні 5 хвилин з повідомленнями по електронній пошті, відображає загальний стан окремих сайтів і також відстежує бази даних і сервери додатків.

Безкоштовні веб-сервіси та інструменти для відстеження простоїв сайту

AppBeat. Проводить моніторинг 5 сайтів з 5-хвилинним інтервалом і відправляє повідомлення про час простою по електронній пошті. Сервіс також підтримує оповіщення через Slack і webhook, дозволяє планувати обслуговування недоступних сторінок.

SynTraffic. Здійснює моніторинг в режимі реального часу двох сайтів з двох географічних точок і відправляє «смарт попередження». А також надсилає звіти за останній день і дозволяє створювати публічні сторінки статусу.

Uptime Doctor. Постійно відстежує 5 сайтів (за кожну хвилину) і відправляє оповіщення по електронній пошті (до 50 в місяць). Також підтримує моніторинг SSH, HTTPS і т. д.

Site-Monitoring.NET. Відправляє SMS або сповіщення по електронній пошті в разі виникнення технічних проблем на сайті, перевіряє його кожні 10, 15, 30 або 60 хвилин, відправляє статистичні звіти по електронній пошті і зберігає докладну історію моніторингу за два останніх роки.

Безкоштовні веб-сервіси та інструменти для відстеження простоїв сайту

FreeSiteStatus. Сервіс пінгу сайту підтримує моніторинг одного ресурсу (щогодини) з 31 точки по всьому світу. Постійно контролює сайт за допомогою простих оповіщень по електронній пошті, надає звіти про тривалість роботи і продуктивності з графіками і статистикою.

Безкоштовні веб-сервіси та інструменти для відстеження простоїв сайту

Uptime Dog. Перевіряє сайт кожні 2 хвилини з двох географічних точок, відправляє повідомлення по електронній пошті. Не вимагає завантаження, потрібно просто розмістити спеціальну HTML-посилання на сайті.

DownNotifier. Надсилає повідомлення про недоступність сайту по електронній пошті і перевіряє його кожну хвилину, підтримує перевірку одного сайту протягом року, надає прості звіти про простоях.

Monitive. Надає звіти про продуктивності і часу роботи сайту, відстежує один сайт кожні 10 хвилин, включаючи HTTP, FTP і MySQL, і відправляє миттєві оповіщення по електронній пошті або Twitter.

Безкоштовні веб-сервіси та інструменти для відстеження простоїв сайту

Port Monitor. Виконує перевірку вашого сайту (але не більше двох сайтів) і вмісту кожну хвилину, а також відправляє повідомлення на електронну пошту.

LiveWatch. Перевіряє сайт кожні 10 хвилин з декількох місць та повідомляє про випадки простою через SMS або по електронній пошті, дозволяє інтегрувати в веб-сторінки дані LiveWatch. А також пропонує контроль сокетів і DNS.

Anturis. Контролює до 5 сайтів з кількох географічних точок, перевіряє стан сайту кожну хвилину і безкоштовно надає необмежену кількість повідомлень електронною поштою.

Безкоштовні веб-сервіси та інструменти для відстеження простоїв сайту

Pingability. Повідомляє по SMS або електронною поштою, якщо ваш сайт не працює (підтримує необмежену кількість сайтів), надає докладні звіти. А також здійснює аналіз вашого сайту і перевіряє його працездатність з декількох точок.

My Hosting Uptime. Перевіряє сайт через певні проміжки часу з кількох точок, надсилає попередження про простоях по електронній пошті або Twitter.

MonTools. Дозволяє дізнатися пінг сайту, аналізує сайт через кожні 30 хвилин і повідомляє вас по електронній пошті, SMS або в Twitter про випадки простою. А також здійснює моніторинг HTTPS, FTP, MySQL і серверів IMAP і перевірку SSL-сертифіката.

UptimeSpy. Перевіряє один сайт з кількох географічних точок і відправляє повідомлення по електронній пошті, коли сайт перестає працювати.

Host-Tracker. Контролює сайт 24/7 і відправляє миттєві сповіщення через SMS, Skype або по електронній пошті. Здійснює моніторинг бази даних і відправляє докладні щотижневі / щомісячні / щорічні звіти на вибір.

Безкоштовні веб-сервіси та інструменти для відстеження простоїв сайту

WebSitePulse. Пропонує моніторинг в режимі 24/7 кожні 30 хвилин, відправляє оповіщення по електронній пошті і надає розширені звіти.

Monitis. Дозволяє перевіряти до 5 сайтів, миттєво повідомляє про «падіння» сайту через SMS, Twitter або по електронній пошті. Перевіряє сайт кожні 15 хвилин і забезпечує перегляд в режимі реального часу. А також надає звіти з історією моніторингу.

ServiceUptime. Відстежує стан сайту кожні 30 хвилин і повідомляє вас по електронній пошті або SMS про випадки простою, надає статистичні дані і підтримує до 10 сайтів.

BinaryCanary. Допомагає збільшити час безперебійної роботи вашого сайту за допомогою моніторингу з інтервалом в 15 хвилин, відправляє оповіщення по SMS або електронною поштою. А також надає докладні звіти і статистику в панелі управління.

Безкоштовні веб-сервіси та інструменти для відстеження простоїв сайту

GotSiteMonitor. Перевіряє сайт кожні 10 хвилин і відправляє миттєві SMS або повідомлення по електронній пошті, а також перевіряє SSL-сертифікат сайту, веб-сторінки і сервери.

Monitority. Перевіряє сайт кожну секунду, при збої сайту відправляє миттєві повідомлення по SMS і дозволяє почати моніторинг нового сервера всього через 10 секунд.

Uptime Robot. Надає статистичні звіти про час відгуку сайту, надсилає попередження по електронній пошті, SMS або в Twitter. А також дозволяє публікувати статистику сайту.

SiteUptime. Здійснює автоматичний пінг сайту. Відстежує один сайт, відправляє оповіщення про час простою по електронній пошті, перевіряє стан кожні 30/60 хвилин. А також відстежує FTP і SMTP і дозволяє публікувати звіти на загальнодоступних сторінках.

StatusCake. Дозволяє відслідковувати необмежену кількість сайтів через кожні 5 хвилин, відправляє необмежену кількість оповіщень по електронній пошті, а також підтримує моніторинг з випадкових географічних точок, розкиданих по всьому світу.

Безкоштовні веб-сервіси та інструменти для відстеження простоїв сайту

InternetSeer. Перевіряє сайт через кожні 60 хвилин з оповіщеннями по електронній пошті під час «падінь» і відправляє щотижневі звіти з докладною статистикою по продуктивності.

Uptrends. Надає 30-денну безкоштовну версію, відслідковує сайти кожні 1-60 хвилин і відправляє звіти по електронній пошті SMS, робить снэпшоты помилок з браузера, що дозволяє експортувати дані і підтримує періодичне обслуговування.

Basic State. Перевіряє сайт кожні 15 хвилин і відправляє оповіщення по електронній пошті або SMS при виникненні збоїв, регулярно надає звіт за останні 14 днів.

Montastic. Відправляє по електронній пошті миттєві оповіщення в момент «падіння» сайту, здійснює пінг тест сайту кожні 5 хвилин, підтримує HTTP-аутентифікацію, а також перевіряє наявність певного вмісту на веб-сторінці.

Переклад статті «39 Free Web Services & Tools To Monitor Website Downtime» дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.