Програма Advego Plagiatus (її іноді називають Адвего антиплагіат) широко використовується рерайтерами і копірайтерами для перевірки статей на унікальність.

Чому саме Advego? Досить поглянути на переваги програми:

 • Приємний і зрозумілий інтерфейс;
 • Безліч налаштувань;
 • Робота з 5 пошуковими системами (Google, Bing, Nigma, Яндекс, Yahoo);
 • Наявність вбудованого редактора тексту;
 • Швидкодія;
 • Точність результатів;
 • Уважне ставлення розробників: оновлення, виправлення помилок, додавання додаткових опцій.

Скориставшись таким помічником, замовник може бути впевнений в унікальності матеріалу, а копірайтер або рерайтер зарекомендує себе як відмінного фахівця.

Як працювати з Advego Plagiatus?

Незважаючи на простоту програми, у новачків можуть виникнути труднощі: де скачати утиліту, як їй користуватися, як налаштувати її під свої потреби?

Забудьте про всіх цих складнощах! Докладне керівництво, яке ви зараз читаєте, дасть відповіді на всі питання, що хвилюють розгубленого новачка.

Де завантажити Advego Plagiatus?

Програма поширюється безкоштовно. Завантажити її можна прямо на сайті розробника:

Для вашої зручності посилання підсвічені синім кольором. Якщо натиснути на посилання «Скачати Advego Plagiatus» або на «installer» почнеться завантаження файла-установника актуальною версією програми.

Важить він приблизно 1,8 Mb. Якщо швидкість інтернету не дозволяє таку розкіш, натисніть на посилання «winzip» — заархивированная версія займає не більше 1,2 Mb, а значить і скочується трохи швидше.

Як встановити Advego Plagiatus?

 • Завантаживши файл, потрібно двічі клацнути по ньому мишкою. Після цього відкриється діалогове вікно, що пропонує вибрати один з трьох мов: англійська або російська. Вибрати потрібний варіант, а після натиснути на OK;
  Advego Plagiatus від А до Я. Керівництво для початківця
 • Установник сповіщає про свій намір встановити Advego Plagiatus на комп’ютер. Можна сміливо пропустити це вікно, клацнувши по кнопці «Далі >»;
 • У наступному вікні пропонують вказати шлях, яким встановиться програма. За замовчуванням вона встановиться в папку C:Program Files (x86)Advego Plagiatus, але якщо є необхідність, можна вказати свій шлях (для цього передбачена кнопка «Обзор»). Натискаємо «Далі >»;
  Advego Plagiatus від А до Я. Керівництво для початківця
 • Програма створить ярлики в меню пуск: або в папці «Advego Plagiatus», або в тій, яку вкаже користувач. Можна знову натискати кнопку «Далі >»;
  Advego Plagiatus від А до Я. Керівництво для початківця
 • У наступному вікні можна вибрати, де потрібно створити додаткові значки. Навпроти необхідних пунктів користувач ставить прапорець клацанням миші. «Далі >»;
 • Якщо всі опції установки розставлені правильно, потрібно натиснути на кнопку «Встановити». Якщо користувач щось забув, можна повернутися «Назад»;
 • Після натискання кнопки «Встановити» установка проходить практично моментально – буквально за 2-3 секунди. У завершальному вікні пропонується запустити Advego Plagiatus прямо зараз. Натискаємо кнопку «Завершити»;
 • Програма встановлена, залишилося розібратися, як її використовувати.
 • Інтерфейс програми

  Advego Plagiatus від А до Я. Керівництво для початківця

  Інтерфейс Advego Plagiatus розділений на декілька блоків:

  • Панель управління;
  • Робоче поле;
  • Поле результатів;
  • Блок інформації.

  Саме віконце можна розтягнути хоч на весь екран. Це зручно при роботі з великим обсягом матеріалу. Блок інформації (праворуч) можна закрити, натиснувши на хрестик.

  Панель управління являє собою перелік функцій. Якщо навести курсор і клацнути на «Файл» або будь-який інший пункт, відкриється список, що випадає.

  У другий рядок винесені кнопки, для спрощення взаємодії з функціями програми, а також вікно з вибором кодування символів. За промовчанням Windows-1251.

  Третій рядок включає в себе два текстових поля:

  • «Адреса» дозволяє перевірити унікальність інтернет сторінки (сюди вставляється посилання, після чого потрібно натиснути на синій хрестик і вибрати метод перевірки);
  • «Ігнорувати домени» — тут можна вказати домени, які будуть проігноровані при перевірці унікальності.

  Наступне поле – редактор тексту. Туди поміщається матеріал, який потрібно перевірити на унікальність. Обсяг статті не обмежений, але чим більше символів, тим довше вона буде перевірятися.

  До речі, кількість символів без пробілів зазначено в правому нижньому кутку програми, у рядку стану.

  Останнє поле – «Журнал», блок результату. Тут поетапно описується хід перевірки, а також її результати. Журнал стирається відразу після закриття програми.

  Якщо за один сеанс роботи перевірити кілька статей, кожен факт перевірки буде підписаний відповідно. Відвівши повзунок вгору, можна побачити результати за минулі перевірки в цьому сеансі роботи.

  Базові налаштування програми

  Налаштування програми Адвего Плагиатус можна відкрити, натиснувши на шестірню у другому рядку, або відкривши пункт «Перевірка унікальності» в першій, і виберіть у спадному меню пункт «Налаштування»:

  Advego Plagiatus від А до Я. Керівництво для початківця

  За замовчуванням вже виставлені оптимальні налаштування, тому багато користувачів до них не звертаються. Втім, тут є досить зручні функції, не звертати на них уваги – собі на шкоду:

  Advego Plagiatus від А до Я. Керівництво для початківця

  Використовувати проксі

  Якщо «Використовувати проксі», можна приховати свій ip-адресу від пошуковиків. Таким чином, вдасться уникнути блокувань і постійного вводу капч (зображень зі спеціальними символами, перевірка на робота).

  З’єднання

  В розділі «З’єднання» виставляються обмеження по часу очікування відгуку з сайту і на розмір завантажених даних. Якщо швидкість інтернету не надто швидка, таймаут краще виставити довше, 50 секунд. Другу величину (обмеження на розмір) зазвичай змінюють під розмір перевіряється тесту.

  Пошук

  Розділ «Пошук» — це широка налаштування функціональності програми. Тут можна:

  • Підкоригувати нижню планку унікальності (в залежності від вимог до тексту в кожному конкретному випадку);
  • Налаштувати облік збігів з одного ресурсу (у відсотках);
  • Змінити Розмір шингла».

  Зверніть увагу:

  Шингл – це кількість слів, що йдуть підряд. Текст автоматично ділиться на шинглы і програма «проганяє» їх по пошуку. Чим менше розмір шингла, тим більше буде збігів.

  Золотою серединою вважається розмір шингла в 4 слова, але деякі замовники вимагають від копірайтерів змінити значення, наприклад, на 3. Якщо таких вимог немає, змінювати нічого не потрібно.

  • Змінити Розмір фрази»:

   Адвего Плагиатус посилає в пошуковик кілька слів (залежно від розміру фрази), укладених в лапки. Значення за замовчуванням є оптимальним для роботи. Змінювати його потрібно в тому випадку, якщо того вимагають умови роботи;

  • У пункті «Пошукова система» можна вибрати додаткові пошукові системи. За замовчуванням це Google і Яндекс.

  Антигейт

  Існує додаткова можливість використання антигейт-сервісу. Капчі можна вводити і самому, але якщо гаманець дозволяє, чому б не скористатися цією послугою? Купивши спеціальний ключ антигейта, можна забути про введення капч на дуже довгий час:

  Advego Plagiatus від А до Я. Керівництво для початківця

  Перевірка унікальності в Advego Plagiatus

  Отже, коли з налаштуваннями покінчено, назріває питання – як користуватися Advego Plagiatus? Все дуже просто!

  Готовий текст треба вставити в редактор тексту в головному вікні програми. Далі натиснути на одну з кнопок – швидка перевірка (червоний прапорець) або глибока перевірка (значок інь і янь).

  Перший метод випадково підбирає кілька пошукових фраз, другий – поетапно і точно проганяє кожну з них. Краще вибирати глибоку перевірку:

  Advego Plagiatus від А до Я. Керівництво для початківця

  В ході перевірки деякі пошукові системи можуть заблокувати користувача. Тоді відкриється вікно з капчі, яку потрібно ввести. Якщо користувач «прогавив» таке сповіщення, можна натиснути на кнопку «Блокування», тоді потрібне знову відкриється віконце:

  Advego Plagiatus від А до Я. Керівництво для початківця

  Через деякий час висвічується результат перевірки (унікальність тексту n% / n%. Вердикт). Число зліва – кількість оригінального тексту без збігів. Праворуч – підозра на рерайт.

  Звертати увагу потрібно саме на ліве значення – це узагальнена інформація, на яку звертають увагу замовники:

  Advego Plagiatus від А до Я. Керівництво для початківця

  Неунікальний текст світиться жовтим маркером. Доведеться прибрати його або перефразувати, щоб досягти потрібного відсотка унікальності контенту.

  Тепер ви знаєте про програму Advego Plagiatus все що потрібно! Бажаю вам приємної роботи!