Еротика завжди користувалася попитом, а з її появою інтернету популярність зросла багаторазово. Адалт (Adult) або сайти для дорослих, надають до перегляду «полуничку» і навіть відверту порнографію, сьогодні займають лідируючі позиції в мережі. Заробіток на адалте не зрівняється з доходом від сайтів будь-якої іншої тематики, а це говорить про те, що більша частина коштів сконцентрована саме там:

1. Що таке адалт і чи варто з цим зв’язуватись?

Adult (в перекладі з англійської мови — дорослий) – окремий напрям у сайтобудівництво, де крутяться великі гроші, і є величезна конкуренція. Незважаючи на те, що пошукові системи намагаються різними методами боротися з такими сайтами, час від часу викидаючи їх з індексу, власники ресурсів «для дорослих» примудряються залучати користувачів альтернативними способами:

Адалт партнерки - заробіток по-дорослому

Якщо звичайний ресурс отримує трафік з пошукових систем, каталогів, за рахунок обміну посиланнями з іншими сайтами, роботи з баннерообменниками, покупки унікальних відвідувачів в мережевий порно-індустрії трафік можна отримати більш широкими методами. Адалт трафік йде з наступних джерел:

 • TGP-ресурси. По своєму пристрою такий ресурс можна порівняти з лінк-листом, єдина відмінність – користувач клацає по посиланнях-картинок. На TGP-сайті власник розміщує посилання на інші сторінки, представлені у вигляді галерей в інших веб-майстрів і т. д.;
 • Link-List-сайти. Подібні ресурси мають велику схожість з каталогами, але при цьому присвячені дорослої тематики, їх основу складають Pay, Free і AVS ресурси. При цьому використовується технологія Recіp (взаємний лінк) – посилання на лінк-лист знаходиться на вашій сторінці і додається до лінк-лист;
 • ТОР-ресурси – сайти, що містять спеціальний скрипт, який враховує надходить від вас трафік. У разі зростання трафіку на ТОП-ресурс, зворотній лінк на ваш ресурс буде знаходитися вище і навпаки. Спосіб обліку вступника трафіку багато в чому залежить від складності та продуманості скрипта;
 • AVS-ресурси (сервіси перевірки віку юзера). Порно-ресурси зацікавлені в тому, щоб їх відвідували користувачі старше 18 років. Ця аудиторія платоспроможна і може розплачуватися за доступ. Отримавши від AVS-сайту такого клієнта, вони просять його зробити оплату, а того, хто привів клієнта, йде певний відсоток. Також можна зареєструватися на AVS як веб-дизайнер (власник адалт-ресурсу). Далі ваш сайт попадає в каталог AVS і до вас йдуть відвідувачі. Крім того AVS-сайтів часто надають безкоштовний контент (наприклад, фото) і хостинг.
 • Free-сайти («трафік з фрішників»). До даної групи відносять безкоштовні ресурси, створені спеціально для того, щоб направляти відвідувача в «потрібну» сторону;
 • CJ-сайти (сіджей або «кругової обман»). Це свого роду редирект. Всі, хто зареєстрований на такому ресурсі і бере участь в обміні трафіком, пов’язані між собою CJ-скриптом. Він враховує якість трафіку і «зливає» трафік у відповідь на вихідний пропорційно того обсягу, який надійшов. Поява вдосконаленої версії CJ2 дозволило упорядкувати кількість рекламних блоків та іншого матеріалу, що потрапив на CJ-сайт;
 • Pics-post сайти – один з найпопулярніших джерел трафіку. Ви направляєте на Pics-post зображення, яке виступає в ролі зворотного посилання на ваш ресурс. При цьому картинка відкривається на сторінці Pic-post. Вам Pic-post дає можливість розмістити банер на цій сторінці. Дана система працює і з відео (Movie-Post).

Порно-індустрія – один з найбільш швидкозростаючих видів бізнесу в інтернеті. Проте в Росії адалт-тематика заборонено законодавством, тому подібні сайти, використовують іноземні хостинги:

Адалт партнерки - заробіток по-дорослому

2. Адалт партнерки – чи варто брати участь?

Багато досить досвідчені веб-майстри стверджують, що пошукова оптимізація сайтів адалт-тематики – пропаща справа. Однак якщо ви шукайте, як заробити на адалте, доцільніше начинити не з оптимізації, а з партнерок, які будуть залучати користувачів. Відвідувачі будуть клікати по картинках, перенаправляющим їх на інші ресурси. Приміром, порно-ресурс розмістив банер, і, розкрутившись, починає приносити комісію за клік, або хто-то перейшов по кліку і авторизувався на платнікє.

Адалт партнерки мають деякі переваги перед звичайними. Найчастіше перейшов від вас користувач реєструється на платниках (платних ресурсах) і потім продовжує свій пароль (подовжує членство). В такому випадку, ви (адверт) отримуєте редилы (rebіll) — комісію в розмірі 50% від вартості членства в платному ресурсі. Враховуючи той факт, що вартість членства в середньому дорівнює 25 доларам, то привівши декількох користувачів, вже можна непогано заробити.

Є ще один варіант роботи адалт партнерок — Per Signup (оплата за підписку серфера). Зареєструвавшись в партнерській програмі, ви відразу отримуєте винагороду в розмірі суми, яка стягується при авторизації користувача на платнікє, однак при продовженні членства ребіли вже не сплачуються. Досвідчені фахівці у даній сфері стверджують, що цей варіант все-таки вигідніше:

Адалт партнерки - заробіток по-дорослому

3. Заробіток на адалте – наскільки це реально і законно?

Будь адалт-хост обійдеться вам у копієчку, а, якщо він надається безкоштовно, вартість буде відбиватися за рахунок реклами на вашому сайті. Майже 99,9% «безкоштовних» порно сайтів створюються вищестоящими платниками, які використовують їх в якості приманки. Їх мета – залучити відвідувачів на платний сайт і отримати прибуток.

У Рунеті оплату прийнято робити не перекладом WMZ або грошей з кредитної картки, а SMS-повідомленням, відправивши яке, користувач дає згоду на те, щоб з його рахунку була знята деяка сума в обмін на пароль.

Причини, по яких багато остерігаються починати адалт-бізнес:

 • Колосальна конкуренція;
 • Ризик виникнення проблем з переведенням зароблених грошей (особливо це стосується Рунета);
 • Адалт-бізнес йде в розріз з чинними законами Російської Федерації, і, враховуючи деякі положення Кримінального Кодексу, можна заробити великі неприємності.

Адалт партнерки - заробіток по-дорослому

4. Складність і особливості просування адалт сайту

Адалт тематика просувається складніше, бо потребує значних матеріальних вкладень, більше часу і знань, чим ресурс будь-якої іншої спрямованості. Великі біржі посилань такі, як Miralinks, Gogetlinks, Sape мають заборонені тематики для просування, в їх число входить і адалт. Навіть якщо ви знайдете донора, посилання будуть повільно проходити модерацію, або вебмайстра зовсім не захочуть їх розміщувати.

У 98% випадків Яндекс відкидає подібні ресурси, а багато біржі посилань працюють тільки з тими сайтами, які присутні в Яндекс каталозі. Можна спробувати платне розміщення в каталогах за пристойну суму, але навряд чи це стане панацеєю.

6 способів просунути сайт адалт-тематики:

 • Зробіть акцент на якісній внутрішньої оптимізації:

Адалт партнерки - заробіток по-дорослому

Просування адалт сайту краще почати з розміщення унікального контенту.

 • Працюйте з біржами зовнішніх посилань. Знайдіть біржі, на яких немає обмежень на «дорослу» тематику, пишіть безанкорниє посилання або розбавляйте анкори. Як варіант, розмістіть на своєму ресурсі кілька гарних новин і на них закуповуйте посилання з нейтральними анкорами;
 • Використовуєте майданчики, що знаходяться в ТОП з тематики, що цікавить, і зв’язуєтеся з веб-майстрами безпосередньо. Це досить тривалий і трудомісткий процес;
 • Проаналізуйте беки конкурентів і спробуйте зв’язатися з сайтами для розміщення на них інформації.
 • Реєструйтеся в каталогах вручну і автоматично;
 • Працюйте на форумах. Визначте список форумів схожої тематики і починайте постити. Цей спосіб більш доступний, ніж робота з біржами посилань;
 • Створіть сітку сателітів з сайтів суміжної тематики. Якщо вас не піймають за руку пошукові системи, це буде один з найбільш ефективних способів просування;
 • Створіть тематичне співтовариство в соціальних мережах і використовуйте «говорять» картинки.

Однак, вибираючи для заробітку адалт-ресурси, врахуйте моральний аспект. «Дорослий» бізнес накладає певний відбиток на людину, його соціальні зв’язки і відношення до навколишнього світу.

Найчастіше своїм інтересом до забороненої тематики люди породжують злочини проти особи, честі і гідності. А вони відбуваються в реальному житті тими, хто прагне перевести в цифру сцени насильства і тим самим заробити на цікавих користувачів.