Чітка організація — це одна з найважливіших речей при веденні бізнесу. Не залежно від того, в якій сфері ви працюєте, якщо ви запустите організацію, у вас почнуться складності.

Існує багато інструментів для того, щоб «підтримувати організацію«, але намагаючись з’ясувати, який же з них краще підходить для вашої ситуації, ви розумієте, що вам доводиться вибирати навмання. Плюс, це всього лише ще одна річ, яка допомагає підтримувати порядок, але не створює його сама по собі:

Сьогодні я хочу зосередитися на тому, як ви можете перенести управління проектами на WordPress. Ми почнемо з розмови про те, чому управління проектами настільки важливо, а потім уже перейдемо до обговорення конкретних плагінів, які можна використовувати для координації роботи команди.

Що таке управління проектами?

В першу чергу управління проектами підвищує організованість вашого бізнесу. З його допомогою кожен проект і кожна задача, пов’язана з кожним проектом, зберігаються локалізовано в одному місці. Таким чином, ви можете поглянути на свій календар, і відразу дізнатися, йде проект за графіком чи ні.

Точно так само якісне управління проектами допомагає вам відстежувати терміни виконання завдань і дозволяє членам вашої команди більш ефективно взаємодіяти. За допомогою програми ви навіть можете спілкуватися з людьми, які не є членами вашої команди, наприклад, підрядниками або навіть вашими клієнтами.

З хорошою налагодженою системою ви також зможете бути впевненими, що всі будуть точно знати, що від них очікується. Ви завжди можете повернутися назад і підняти старі розмови всередині системи, а не переривати в пошуках потрібного фрагмента одне електронний лист за іншим.

Що приводить нас до наступного важливого моменту: інструменти управління проектами зберігають всі в режимі реального часу.

Все той час, який ви витратили на гортання старих листів, ви можете з користю вжити на виконання реальної роботи. А оскільки цей інструмент знаходиться в самому WordPress, у членів вашої команди і клієнтів буде на одну річ менше, про яку вони повинні турбуватися.

Рішення по системі управління проектами

Перш ніж ви натиснете всемогутню кнопку «Встановити«, вам потрібно задуматися про те, що ви хочете від вашої системи управління проектами. Які функції вона повинна містити? Без чого ви ніяк не зможете обійтися? Перш ніж зважитися на що-небудь, складіть список своїх пріоритетів.

Ви також можете поставити собі кілька запитань щодо того, чого ви хочете від плагіна управління проектами. Ось лише деякі з них:

  • Вам потрібні інтерфейсні рішення, за допомогою яких клієнти могли б отримати доступ в додаток або просто замкнута система для взаємодії всередині команди?
  • Ви хочете мати можливість взаємодіяти з підрядниками поряд з членами вашої команди?
  • Які інструменти відстеження вам потрібні? Календар? Стенограми чатів? Ключові дати? Списки завдань?
  • Вам потрібна можливість відстеження часу?

Якщо ви вирішили зупинити свій вибір на рішенні, встановленому на вашому WordPress сайті і не доступному через сторонній сайт або додаток, ви можете бути впевнені, що існує дуже багато таких плагінів. Як безкоштовні, так і преміум-плагіни.

SP Project & Document Manager

8 кращих плагінів WordPress для управління проектами

Перший плагін, про який я розповім, називається SP Project & Document Manager. Він спрощує управління документами і файлами різного типу для широкого кола клієнтів. За допомогою цього інструменту ви можете керувати клієнтами, рахунками, окремими документами, розподілом завдань і багато іншого.

Цей плагін працює з режимом мульти сайт, і на даний момент вже вийшла його преміум-версія. Дана версія включає в себе адаптивну структуру, користувальницькі поля, налаштування повідомлень по електронній пошті, мініатюри для проектів, управління версіями і спільну роботу з файлами.

Ви також можете додати низку інших функцій, таких як користувацька консоль для клієнтів, інтеграція ролей користувачів WordPress і груп BuddyPress, завантаження zip-архіви, інтеграція Dropbox, імпортер Google Drive, вкладені папки і багато іншого.

Це досить зручний плагін для управління документами прямо в WordPress.

BP GTM System

8 кращих плагінів WordPress для управління проектами

Інший варіант, який вам варто розглянути — BP GTM System, скорочено від BuddyPress Group Tasks Management System. Цей плагін дає вам можливість керувати процесом розробки, додаючи завдання і підзадачі через консоль. Ви можете синхронізувати ці завдання з конкретними проектами, категоріями та / або тегами.

Ви можете створювати завдання з допомогою TinyMCE, а потім встановлювати для них статус «поточна» або «завершена«. Ви також можете сортувати елементи, використовуючи різноманітні фільтри, змінювати проекти, прикріплювати до них завдання, а також людей, які відповідають за їх виконання.

Плагін працює з ролями і функціями WordPress. Ви можете прикріплювати файли і повідомлення до завдань для покращення взаємодії між учасниками.

WordPress Management Task

8 кращих плагінів WordPress для управління проектами

WordPress Management Task — це преміум-плагін. Він простий і зрозумілий, працює строго на сервері вашого WordPress сайту. Це дозволяє відстежувати роботу вашої команди, як вони виконують поточні проекти.

Ці проекти можуть бути пов’язані з усією командою або окремими членами, в результаті чого кожен учасник чітко знає, що він повинен робити в кожен момент часу.

Ви також можете створювати звіти, відстежувати статус розробок, інтегрувати користувачів з їх ролями і коментувати окремі завдання. Стандартна ліцензія на WordPress Management Task коштує $17 і розширена — $85.

Orbis

8 кращих плагінів WordPress для управління проектами

Orbis позиціонується, як інструмент, який може перетворити консоль вашого WordPress сайту повноцінне додаток для управління бізнесом, і він вас не розчарує. Цей плагін включає в себе всі функції, які ви очікуєте від інструменту управління проектом, а також інший функціонал, який дозволяє налаштувати його під потреби конкретного бізнесу.

Що відрізняє цей плагін від інших, це те, що він поставляється з окремою темою інтерфейсу, що дозволяє швидко і легко забезпечити доступ до інструментів управління проектами безпосередньо через інтерфейс. Ви можете змінити цю тему, так як Orbis дозволяє значну ступінь гнучкої настройки.

Після встановлення плагіну, ви можете легко додавати нові проекти і підключати їх до вашим клієнтам або замовникам, додавати в команду нових людей, нових клієнтів, нові сторінки і нові повідомлення для зовнішнього зв’язку. Система коментарів доступна для всіх людей, компаній, повідомлень і сторінок.

TaskFreak!

8 кращих плагінів WordPress для управління проектами

Якщо вам потрібен простий спосіб управління завданнями через консоль, тоді TaskFreak! повинен вам підійти. Ви можете створювати, редагувати і видаляти проекти і завдання. Ви також можете додавати вкладення і коментувати завдання, використовуючи систему коментарів.

TaskFreak! дуже гнучкий у налаштуванні та ідеально підходить для управління проектами. За замовчуванням він пропонує багатомовну підтримку і використання ролей користувачів WordPress, так що ви можете легко прикріпити членів команди до проектів та задачам на основі їх поточних привілеїв.

Project Panorama

8 кращих плагінів WordPress для управління проектами

Якщо ви шукаєте надійний плагін, то раджу вам звернути увагу на Project Panorama. Це простий у використанні і досить зрозумілий плагін, однак він містить безліч функцій, призначених для оптимізації роботи з проектами та управління користувачами.

Ці функції включають в себе інструмент клонування проекту, який дозволяє створювати нові проекти без необхідності проходити всі виснажливі етапи налаштування проекту, і автоматичний інструмент відстеження стадії виконання проекту, який дозволяє отримати загальну картину по всіх проектах, завданням або проміжним етапам.

Що виділяє цей плагін, це візуальна система комунікації, яка значно спрощує управління проектами. Ви можете створювати необмежену кількість етапів проекту з необмеженою кількістю завдань, так що ви можете просто розбирати різні стадії проекту зі своєю командою настільки детально, наскільки захочете.

Lite версія плагіна Project Panorama пропонує функції тільки для роботи з узагальненими даними по проектам, а преміум версія може допомогти вам отримати набагато більш докладну інформацію щодо того, на якій стадії знаходяться ваші проекти.

У пакет пропозиції входить також підтримка преміум-рівня, так що ні один з ваших питань ніколи не залишиться без відповіді.

Для одного сайту ви можете заплатити $50 за плагін Project Panorama. Професійний пакет, який може використовуватися на необмеженій кількості сайтів, коштує $75.

CollabPress

8 кращих плагінів WordPress для управління проектами

Якщо вам потрібен безкоштовний варіант, CollabPress — це хороший вибір. Він дозволяє додавати і управляти проектами і завданнями через консоль, так що ви можете створювати необмежену кількість проектів і пов’язаних з ними завдань і призначати їх користувачам.

Члени групи можуть коментувати завдання, що допомагає оптимізувати весь процес розробки — більше не треба переривати стару пошту в пошуках відповіді на питання.

Плагін також включає в себе групову інтеграцію BuddyPress, завантаження файлів, повідомлення по електронній пошті, прив’язку завдань до дат, календар, шорткоди і журнал активності. Підтримка мультисайтового режиму також включена.

WP Project Manager

8 кращих плагінів WordPress для управління проектами

Останній плагін, про який я розповім — WP Project Manager. Цей повноцінний менеджер проектів призначений для використання в WordPress, а це значить, що він не тільки включає всі необхідні інструменти, але вам навіть не потрібно запускати окремий сайт для його використання — ні більше, ні менше.

Базові функції включають в себе можливість створювати нові проекти, призначати проекти користувачам відправляти повідомлення по проектам, прикріплювати до повідомлень файли, і залишати коментарі завдань і проектів.

Ви також можете створювати списки завдань будь-якої величини з візуальними індикаторами ступеня виконання, коментарями і можливістю вказувати статус виконана / в процесі. Крім того, ви можете створити певні стадії виконання для поліпшення загального управління проектами.

Також доступна преміум-версія WP Project Manager, в якій реалізовано ряд додаткових функцій.

Вони включає в себе календар з функцією перетягування елементів, розширені права доступу користувачів і рівні секретності, постановка завдань, архіви проектів, відстеження етапів і швидкий доступ до всіх файлів проекту.

Для одного сайту, ви можете купити її за $ 59. Бізнес-план, який розрахований на 5 сайтів, коштує $99, а корпоративний план для необмеженого числа сайтів коштує $199. Також доступні кілька доповнень, в першу чергу Time Tracker, який дозволяє відстежувати, як витрачається час в ході реалізації вашого проекту, як ви працюєте над ним.

Це буде коштувати додатково $29.99, проте, можливо, це доповнення стане в нагоді вам, так як ви зможете відстежувати використання часу прямо через консоль.

Висновок

Це лише деякі з плагінів для управління проектами, які покликані зробити ваше життя трохи легше. Чи згодні ви з цим твердженням багато в чому буде залежати від того, якого роду бізнес ви ведете і якими елементами вашого бізнесу ви хочете керувати через WordPress.

Однак, в цілому, інструменти для управління проектами можуть полегшити життя для всіх. Завжди корисно мати повну інформацію з усім членам вашої команди на одній сторінці, і ці плагіни допоможуть вам у цьому.

Чи використовуєте ви вже який-небудь з плагінів для управління проектами, згаданих у цій статті? Як вони працюють? Я не назвала ваш улюблений плагін? Будь ласка, напишіть про це в коментарях!

Переклад статті «Top 8 Project Management Plugins For WordPress» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.