Якщо в основі вашого сайту або блогу лежить WordPress, значить, у вас є маса можливостей пов’язати його з соціальними мережами за допомогою перерахованих плагінів. Вони допоможуть в рази полегшити процес популизации матеріалу вашими читачами в соц. мережах.

Якщо ви хочете безперешкодно обмінюватися контентом з соціальними мережами, зробіть цей процес максимально легким для своїх відвідувачів, щоб вони могли ділитися отриманою інформацією з друзями і знайомими, що в підсумку зробить ваш сайт більш привабливим.
Зараз ми розповімо вам про сім чудових плагінах, які зроблять ваш сайт більш «соціальним».

1. CommentLuv

Коментарі читачів виступають джерелом життя для деяких блогів і у багатьох випадках вони сприяють розвитку екосистеми посилань, які, в свою чергу, можуть сформувати міні-соціальну мережу на якусь певну тему.

Разом з плагіном «CommentLuv» ви можете простимулювати блогерів залишати більше коментарів. Плагін вставляє посилання на останнє повідомлення в блозі коментує. Зовнішній вид вставляється посилання дуже легко налаштовується.

2. Add To Any

7 неймовірних соціальних плагінів для WordPress

Вже стало класикою «Add to Any» містить у собі більше 100 різних соціальних закладок і мереж у компактному дизайні. Ви можете кастомизировать відкривається меню для відображення самих популярних і улюблених сайтів.

В залежності від вашої теми — це можливо не саме елегантне рішення, але зате «Add to any» завжди під рукою, коли він вам потрібен і дозволяє користувачам ділитися посиланнями в будь-якій соціальній мережі.
Якщо вам не сподобався цей плагін, то ви можете спробувати аналог, Bookmarkify.

3. GD Star Rating

7 неймовірних соціальних плагінів для WordPress

Як відомо, власні огляди — дуже хороший спосіб ознайомити відвідувачів з вашою продукцією. «GD Star Rating» плагін інтегрує десятизвездочную систему в ваш сайт для записів або коментарів і має великі можливості щодо зміни тим оформлення для просунутих користувачів.

Крім того, існує аналогічна, але п’ятизіркова система під назвою PollDaddy’s.

4. Sociable

7 неймовірних соціальних плагінів для WordPress

«Sociablel» — це відмінний спосіб для додавання функції обміну інформацією для ваших читачів. Разом з 99-ю різними соціальними мережами, які закладені в плагін, ви можете легко інтегрувати «вибране» ваших читачів і забезпечити обмін інформацією в одне натискання. В цьому плагіні також є функція стайлінгу, яка дозволяє оформити віджет під вашу тему.

Крім WordPress, Sociable підтримує Blogger і поставляється в стандартних HTML коди, які ви можете завантажити за посиланням.

5. WP Wall

7 неймовірних соціальних плагінів для WordPress

«WP Wall» плагін повертає нас у часи старих добрих гостьових книг, де відвідувачі могли залишати повідомлення на сайті або блозі і при цьому їх коментарі не були прив’язані до якогось певного посаді.
У часи стін facebook’а, цей віджет дозволяє читачам залишати відгуки, які видно всім, що робить спілкування веселіше.

6. Tweetable Twitter

7 неймовірних соціальних плагінів для WordPress

Якщо ви вибрали Твіттер своєї основної соц. мережею, або з Твіттера йде досить багато трафіку на ваш блог, то ви можете скористатися новим плагіном для твіттера.

«Tweetable» дозволяє зв’язати WordPress c Twitter-акаунт, має безліч цікавих функцій.
Ви можете встановити привілеї адміністратора, використовувати укоротители URL,
підключити Tweetmeme для записів і використовувати функцію авто-твіту.

Існує також інший плагін багатий функціями, під назвою Twitter Publisher.

7. Google Buzz Buttons

7 неймовірних соціальних плагінів для WordPress

Якщо ви шукаєте спосіб з’єднати нову соціальну мережу Google Buzz з вашим блогом, то в цьому вам допоможе плагін Google Buzz Buttons.

Кнопка «Buzz this!»напевно, найяскравіша з усіх. Цей маленький віджет відправляє вам посилання прямо в Google Reader, однак потрібно мати акаунт Buzz для використання даного плагіна.

Дана стаття є вільним перекладом статті 7 Superb Social Plugins for WordPress, підготовлена командою Internet-Technologies.Ru

P. S. Тому по всіх неточностей перекладу прошу писати в коментарях.