А ви знали про те, що більше 67% користувачів сайтів e-commerce залишають кошики з товаром без оформлення замовлення? Люди чекають миттєвих відповідей на свої питання, тому будь-яка невизначеність у процесі купівлі може призвести до втрати ліда. Плагіни зворотного дзвінка з сайту для WordPress дозволяють в потрібний момент надати підтримку користувачеві. У даній статті ми розглянемо 7 простих в установці та налаштування плагінів онлайн-чат для WordPress.

7 кращих онлайн-чатів для сайтів на WordPress

1. LiveChat

7 кращих онлайн-чатів для сайтів на WordPress

Використання безкоштовного плагіна LiveChat для WordPress максимально спрощує процес встановлення та налаштування даного рішення. Ви можете додати опитування до і після сесії онлайн-чату і оцінити роботу техпідтримки. Ну, а в неробочий час, користувачі зможуть надсилати свої запити в техпідтримку безпосередньо з чату.

LiveChat інтегрується з безліччю сервісів, серед яких фігурують популярні CRM системи, Google Analytics, Zendesk і всі поширені сервіси електронного маркетингу.

LiveChat завантажується гранично швидко, працює на всіх пристроях і в порівнянні з більшістю аналогів, пропонує куди кращий користувальницький досвід.

Ціноутворення: В LiveChat передбачені різні тарифи. Вартість базового пакету послуг сервісу зворотного дзвінок для сайту починається від $16 в місяць за 1 оператора (оплата відразу за рік). В рамках кожного тарифу є безкоштовний пробний період в 30 днів.

2. Olark

7 кращих онлайн-чатів для сайтів на WordPress

Плагін простий у використанні, а саме підключення Olark не являє собою нічого складного. Все, що від вас вимагається – це скопіювати і вставити фрагмент в віджет WordPress або дочірню тему.

Якщо ви не хочете працювати з кодом, тоді скористайтеся плагіном Olark для WP, який максимально спростить процес установки. Olark інтегрується з іншими сервісами, в числі яких Salesforce, Zendesk, Highrise і т. д.

Існують сторонні мобільні додатки, що дозволяють підключатися до Olark-чату майже з будь-якого пристрою на базі iOS або Android.

Ціноутворення: Стартовий пакет обійдеться в $17 на місяць. В кожному тарифі передбачено безкоштовний пробний період, а при оплаті цілого року вперед ви отримуєте 10% знижку.

3. Zopim

7 кращих онлайн-чатів для сайтів на WordPress

Плагін Zopim Live Chat гарантує граничну легкість установки.

Крім самого онлайн-чату вам буде надано набір корисних інструментів: користувацька аналітика, логи чатів та історія email-переписки. Можна налаштувати віджет чату під тему сайту.

Zopim доступний у вигляді мобільного програмного забезпечення під iOS і Android. За допомогою цих програм можна легко підключатися до панелі управління Zopim з мобільних пристроїв та надавати технічну підтримку в онлайн-чаті, перебуваючи де завгодно.

Ціноутворення: У Zopim є безкоштовний пакет, в якому передбачений тільки один активний чат і обмежений функціонал. Базові тарифи коштують від $14 в місяць.

4. Comm100 Live Chat

7 кращих онлайн-чатів для сайтів на WordPress

Найкраще чат-рішення від Comm100 працює для невеликого бізнесу. У них є WordPress плагін Comm100 Live Chat, з допомогою якого можна просто і швидко інтегрувати онлайн-чат в свій сайт.

Всі базові опції онлайн-чатів підтримують інтеграцію зі сторонніми сервісами (Salesforce, Google Analytics і парочка інших).

Ціноутворення: Ціни сервісу зворотнього дзвінка для сайту WordPress починаються від $29 в місяць.

5. SnapEngage

7 кращих онлайн-чатів для сайтів на WordPress

SnapEngage поставляє чат-сервіси для бізнесу будь-якого розміру. У них вбудований відмінний інструментарій, а серед іменитих клієнтів компанії фігурують такі відомі бренди, як Tesla, Wacom, HubSpot, PBS і багато інших.

SnapEngage пропонує інтеграцію з популярними CRM-системами, опцію «Замовити дзвінок», автоматичні запрошення до чату і настроюється дизайн віджетів чату.

Також в SnapEngage чатах є опція SMS. Так що тепер відвідувачі зможуть спілкуватися з техпідтримкою по смс.

Ціноутворення: Пакет для малого бізнесу коштує від $60 за 4 операторів чату.

6. Chat Room

Є безкоштовним плагіном для організації онлайн-чату. Він дозволяє додавати чат-кімнати на WordPress-сайт.

Щоб зайти в чат-кімнату, користувачу потрібно аккаунт на вашому сайті. Чат-кімнати є загальнодоступними, тому будь-який зареєстрований користувач, знає URL адресу кімнати, зможе приєднатися до розмови. А це не найкраще рішення для клієнтів, які воліють спілкуватися приватно.

Незважаючи на це, ми вважаємо, що ця кнопка зворотнього дзвінка для будь-якого сайту цілком підходить для базової онлайн-техпідтримки існуючих користувачів і клієнтів.

Ціноутворення: БЕЗКОШТОВНО

7. Quick Chat

7 кращих онлайн-чатів для сайтів на WordPress

Ще один безкоштовний плагін онлайн-чат для WordPress. Порівняно з Chat Room його дещо ширше, тут доступні аватарки і смайли. А користувачі можуть вести приватні бесіди без наявності аккаунта на сайті.

Quick Chat поставляється з розширеною панеллю опцій, що дозволяє управляти настройками плагіна.

З допомогою настроюваних ролей користувачів, які плагін автоматично додає на сайт, можна створювати модераторів чат-кімнати. Можна навіть завести свій власний список заборонених слів, які будуть автоматично видалятися створеної з чат-кімнати.

Адміністратори в будь-який час можуть відкрити і завантажити історію чату.

Єдине, що обмежує швидкість і продуктивність такої чат-кімнати – це максимальне навантаження, яке може потягнути ваш хостинг.

Ціноутворення: БЕЗКОШТОВНО

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти відповідний сервіс зворотний дзвінок сайту.

Переклад статті «7 BEST LIVE SUPPORT CHAT SOFTWARE FOR YOUR WORDPRESS SITE» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.