У цій статті я розповім вам про шести методи поліпшення видимості в Google+ і в результатах пошуку Google.

Відкрийте для себе шість методів використання Google+ для поліпшення видимості

1. Вмикайте ключові посилання у введенні

Google+ автоматично поміщає перевірені посилання на ваш сайт в декількох місцях. Таке посилання буде розміщена у верхній частині сторінки профілю на кнопку «Слідкувати»:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Перевірені посилання на сайт у верхній частині профілю на бізнес-сторінці

Також посилання з’явиться в блоці офіційних посилань на вкладці «Про нас» у нижній частині — а разом з нею і додаткові посилання, які ви захочете розмістити:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Блок посилань на вкладці «Про нас»

Для місцевих бізнес-сторінок перевіряється посилання на сайт в блоці «Контактна інформація»:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Блок «Контактна інформація» для локальних бізнес-сторінок

Посилання можна розташувати у введенні сторінки або персонального профілю. У розділі вступ, який відображається на вкладці «Про нас», ви можете додавати потрібну кількість посилань:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Введення профілів і сторінок

Для локальних бізнес-сторінок введення також знаходиться в блоці «Контактна інформація». Це дозволяє вам додавати навколо посилань текст, який стимулює відвідувачів переходити на ваш сайт. Таким чином, ви можете тісніше пов’язати сторінку зі своїм сайтом, розмістивши посилання на сторінки конкретних продуктів або послуг, цінний контент і іншу інформацію.

2. Оптимізуйте повідомлення під результати пошуку Google

Вам потрібна причина частіше публікувати свої повідомлення в Google+? Якщо хтось стежить за вашим профілем або на сторінці в Google+, ці користувачі частіше за інших будуть зустрічати ваші повідомлення у результатах пошуку Google.

Наприклад, коли я шукаю інформацію про останніх релізах фільму «Божевільний Макс«, то на першій сторінці результатів пошуку я бачу повідомлення двох людей, пов’язаних зі мною в Google+:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

У результатах пошуку відображаються повідомлення людей, пов’язаних з вами в Google+

Звичайній людині або веб-сайту буде важко добитися попадання на першу сторінку результатів пошуку, особливо, коли мова йде про конкуренцію з такими новинними ресурсами, як Forbes і Deadline. Але Кальвін Чи і Карен Вудхэм обидва відображаються в моїх результатах пошуку, тому що я стежу за ними в Google+.

Якщо ви хочете частіше з’являтися на першій сторінці результатів пошуку, продовжуйте збільшувати свою аудиторію Google+. Намагайтеся якомога частіше розміщувати повідомлення за темами, які популярні серед вашої аудиторії.

Аналогічно тому, як ви оптимізуєте записи в своєму блозі по ключових фразах, щоб ваші пости з’являлися в пошуковій видачі, ви повинні оптимізувати оновлення Google+, використовуючи при цьому ключові фрази і хештегі.

3. Заплануйте послідовні оновлення в своєму профілі або на сторінці

Існує кілька популярних інструментів управління соціальними медіа, які дозволяють розміщувати оновлення на бізнес-сторінках, але більшість з них не працюють з особистими профілями Google+. Але BuzzBundle дозволяє публікувати записи і керувати особистими профілями, так і бізнес-сторінками Google+.

BuzzBundle дозволяє створювати персон для управління особистими акаунтами в соціальних медіа. Якщо у вас є тільки дві персони, ви можете завантажити і використовувати BuzzBundle безкоштовно. Якщо вам потрібно більше персон для інших підприємств або клієнтів, вам потрібно буде придбати професійну ліцензію за $199.

Ви можете мати окрему особу для особистих профілів Google+, Facebook, LinkedIn, Twitter і YouTube. А також персону для бізнес-сторінок і профілів Google+, Facebook, Twitter і YouTube:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Створення персон для профілів і сторінок Google+

Після прив’язки своїх персон до профілів ви зможете додавати новини на стрічку більшості облікових записів, у тому числі і особистий профіль Google+. А також коментувати повідомлення зі своєї стрічки, використовуючи у програмі профіль Google+:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Коментування з особистого профілю останніх повідомлень людей, пов’язаних з вами в Google+

Також можна додати стрічку новин на свою стіну, щоб стежити за всіма останніми повідомленнями Google+, збільшувати кількість коментарів і відповідати на них:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Перегляд коментарів до повідомлення в профілі Google+

Ви також зможете публікувати або планувати публікацію в профілі Google+, як і в інших профілях своєї персони з додаванням фотографій:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Заплановані оновлення в особистому профілі Google+

4. Використовуйте Google+ в якості своєї бізнес-сторінки

На відміну від бізнес-сторінок, розміщених в інших соціальних медіа, з допомогою Google+ ви можете виконувати багато дій. Почніть з додавання фото профілю в правому верхньому куті Google+ і вибору потрібної сторінки, яку ви хочете використовувати:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Перейдіть на свою сторінку Google+

Перейдіть в панель керування профілем і з усіх своїх сторінок виберете ту, яка буде використовуватися в якості бізнес-сторінки в Google+. На ній також буде відображатися кількість ваших передплатників і дата публікації останнього повідомлення:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Перегляньте свої сторінки і перейдіть на ту, яку ви хочете використовувати в якості бізнес-сторінки

Використовуючи профіль Google+ в якості бізнес-сторінки, який ви можете коментувати будь-які повідомлення в Google+. Ви також можете приєднуватися і брати участь у спільнотах Google+, створювати події і користуватися Google+ Hangouts. Всі ці інструменти допоможуть вам розвивати свій бізнес і збільшувати кількість передплатників бізнес-сторінки в Google+.

5. Створюйте або приєднуйтесь до спільнот

Спільноти Google+ схожі на групи Facebook і LinkedIn. Їх основна відмінність полягає в тому, що ви можете використовувати для створення та участі в спільнотах свій особистий профіль Google+ або бізнес-сторінку.

При створенні спільноти за допомогою бізнес-сторінки ця група відображається на сторінці ваших записів, а також на вкладці «Про нас»:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості
Як ваші спільноти відображаються на вашій сторінці

Всередині вашого спільноти бізнес-сторінка буде відображатися в якості творця групи в правому верхньому кутку:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Як ваша сторінка відображається на сторінці спільноти

Ви також зможете додати посилання на сайт своєї компанії та інші ресурси в блоці «Про це співтоваристві»:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Посилання, додані в блок «Про це співтоваристві»

Якщо ви не хочете створити і підтримувати власну спільноту, то можна приєднатися до інших спільнот і брати в них участь через свій особистий профіль Google+ або бізнес-сторінку.

6. Створюйте збірки, щоб згрупувати повідомлення по темі

Збірки Google+ дозволяють згрупувати повідомлення за темами. Наприклад, якщо ви фотограф, ви можете створити окремі колекції для пейзажів, для весільних фотографій і для фотографій природи. Якщо комусь цікаві тільки ваші фотографії природи, вони можуть стежити тільки за цієї конкретної підбіркою.

Профілі і сторінки Google+, які оновлюються десятки разів в день, можуть отримати додаткову користь. Добірки дозволяють людям стежити за новинами, які їм цікаві, і не перевантажувати себе непотрібною інформацією.

Наприклад, велика новинне агентство може створити колекцію найважливіших новин дня. А також збірки світових новин, місцевих новин, новин політики, технологій або шоу-бізнесу.

Щоб створити добірку, перейдіть на сторінку «Збірки» та натисніть кнопку «Створити добірку». Введіть назву колекції і встановіть для неї налаштування приватності:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Створення збірки в Google+

На сторінці «Нові збірки» натисніть на посилання «Налаштування», щоб вибрати обкладинку і колір збірки:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Налаштування збірки в Google+

У вас буде кілька варіантів публікації. Можна публікувати повідомлення відразу в добірку, і ці повідомлення будуть з’являтися в профілі або на сторінці Google+ (в залежності від налаштувань конфіденційності, які ви вибрали). Чи можна публікувати повідомлення в профілі або на сторінці і потім вибрати добірку, яку вони повинні додаватися:

6 методів використання Google+ для поліпшення видимості

Публікація повідомлень за допомогою добірки

Всі ваші передплатники або пов’язані користувачі автоматично підписуються на ваші збірки. Тобто збірки мають те ж кількість передплатників або пов’язаних з вами користувачів, що і ваша сторінка або профіль. При цьому користувачі можуть вибирати, чи вони будуть стежити за вашою збіркою або за вами.

Висновок

Як бачите, існує багато відмінних методів використання Google+ для просування бізнесу. Будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях!

Переклад статті «6 Ways to Use Google+ to Increase Your Visibility» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.