Вік домену — важливий фактор, про який багато хто забуває при запуску бізнесу або блогу. Даний параметр допомагає зміцнити довіру користувачів і пошукових систем. До чинників, що впливають на вік домену, відносяться час реєстрації та безпосередній вік сайту. Завдяки доменному віком пошукові системи розрізняють сайти-одноденки і гідні, перевірені часом ресурси.

У нашій статті ми поговоримо про сервіси, які дозволяють визначити вік домену та його історію. Доменне ім’я, що заробив довіру користувачів, вище котирується в пошуковому рейтингу Google.

Нижче наводиться п’ятірка інструментів для перевірки віку домену.

Search Engine Genie

5 сервісів для перевірки домену віку

Хочете дізнатися вік домену декількох сайтів відразу? Тоді вам сюди. Цей сервіс визначає вік домену і всю супутню інформацію по 10 доменам одночасно.

Bulk SEO tools

5 сервісів для перевірки домену віку

Якщо ви хочете все і відразу, то скачайте цю програму. Вона використовується не тільки для перевірки віку домену, але і вирішення цілого ряду інших завдань, серед яких є і ранжирування сторінок, і Alexa Rank.

Small Seo Tools

5 сервісів для перевірки домену віку

Цей сайт багато в чому схожий з Alexa Ranks: ви вказуєте потрібний URL, і вам тут же видається вся доступна інформація. Сервіс досить надійний і простий у використанні. Більш того, якщо ви заб’єте в Google «як перевірити вік домену», то цей сайт буде вгорі видачі.

На сайті SEO checker

5 сервісів для перевірки домену віку

Він безкоштовний та знаходиться на перших рядках пошукової видачі Google за невеликим SEO-інструментів. У ньому є великий функціонал, яким можна користуватися безкоштовно. Вам потрібен Alexa rank, каталог Dmoz, перевірка віку домену, авторитетності сторінки і т. д.? Тоді скористайтеся цим безкоштовним сервісом, і він вас точно не підведе.

Webconfs

5 сервісів для перевірки домену віку

Якщо ви хочете визначити вік домену і порівняти його з двома конкурентами, тоді введіть адреси, капчу і натисніть кнопку «Відправити». Після цього ви побачите всю таємницю сайтів, а також те, чим можна виділитися серед конкурентів. До того ж, даний функціонал можна інтегрувати в свій сайт.

Якщо ви хочете, щоб до вашого бізнесу ставилися серйозно, то обов’язково здійснюйте перевірку віку домену. Крім того, реєструйте його на довгий термін, щоб показати, що ви маєте намір затриматися на ринку. В недалекому майбутньому питання надійності сайтів стане куди більш серйозним, тому почніть працювати над ним уже зараз.

Переклад статті «5 tools to check domain age» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.