Більшість людей і компаній використовують Twitter неправильно. Не використовуйте Twitter для продажу. Він ідеально підходить, щоб сформувати впізнаваний бренд і побудувати відносини з потенційними клієнтами.

Twitter може стати потужним інструментом брендингу, коли ваша аудиторія взаємодіє з вашими твітами. Це сприятиме налагодженню нових контактів і зв’язків.

Ось п’ять поширених причин того, чому ваші твіти залишають фоловерів байдужими.

1. Ваші твіти не представляють цінності для фоловерів

Твіти можуть швидко налаштувати ваших фоловерів проти вас, якщо вони помітять, що ті не представляють ніякої цінності. Велика частина користувачів (близько 80%) використовують мобільні пристрої, що дозволяє їм просто перегорнути свою стрічку і відсіяти твіти, які, на їх думку, не є цікавими.

Уявіть собі акаунт Twitter, на яку ви підписані, але не звертаєте на нього ніякої уваги. З якої причини ви блокуєте його, навіть не поцікавившись твітами в ньому: постійні повідомлення з фотографіями їжі, селфи із спортзалу, твіти, в яких постійно хваляться або скаржаться. Існує багато причин — просто забезпечте своїм фоловерам цінність, і вони зацікавляться вашим профілем.

2. Ваші твіти не викликають реакцію

Статуси зазвичай не гарантують відповіді на них, якщо вони не є спірними. Який найпростіший спосіб залучити своїх фоловерів у процес спілкування? Поставити їм запитання. Так, це так просто.

Ви можете присвятити свої твіти гарячим темам і останнім новинам, щоб зробити їх актуальними. Ця стратегія ефективна в усіх галузях бізнесу. Можна навіть ретвітнути новину, що стосується вашої галузі, і задати питання. У тому числі дуже простий: «Що ви думаєте про цю подію?«.

3. Ваші твіти посилають суперечливі сигнали

Більшість користувачів звертають увагу на інформацію про автора. Важливо, щоб ваша інформація про собі давала фоловерам вичерпне уявлення про те, чого вони можуть очікувати від ваших твітів.

Наприклад, я у своєму авторському профілі згадав моє маркетингове агентство і моє інтернет-спільнота. А також відзначив, що мені подобається підприємництво і Red Sox. Тому мої фолловери можуть чекати багато твітів, пов’язаних з маркетингом, брендингом, підприємництвом і Red Sox. Але якщо б я почав розміщувати твіти, присвячені фітнесу, чи фондовим ринкам, це могло б привести до відтоку аудиторії.

4. Ви не залучені у відповідь спілкування зі своїми фоловерів

Щоб щось отримати, треба дати щось взамін. Це означає, що ви повинні бути залучені в двостороннє спілкування зі своїми фоловерів при будь-якій можливості. Я постійно відслідковую згадки про себе, і якщо хтось витратив свій час, щоб поділитися моїм контентом і згадав мій акаунт Twitter, то я посилаю йому простий, але ефективний, подячний твіт.

Неможливо відстежити абсолютно всі такі твіти, і деякі, безсумнівно, ви пропустите. Але поки ви стежите за згадками про себе, у вас не повинно виникати проблем з ретвитами або відповідями на повідомлення. Навіть якщо ви обмежені в часі, простого «Відмінно» буде достатньо, щоб залишатися «на зв’язку» зі своїми фоловерів.

5. Ваші твіти не містять продуманих і переконливих зображень

Твіти з зображенням привертають до себе на 35% більше користувачів. Twitter є платформою для ведення мікроблогів, тому буває непросто звернути на себе увагу всього лише з допомогою простого тексту.

Зображення привертає більше уваги, і, якщо воно досить креативне і доповнює зміст твіти, то це збільшує залучення передплатників. Коли я переглядаю свою стрічку Twitter, я завжди звертаю увагу на твіти з зображеннями. Використовуйте зображення, щоб привернути увагу до запису та сформувати добре продуманий твіт, який отримає відгук.

У вас є інші поради по збільшенню залучення передплатників Twitter в спілкування? Тоді поділіться ними в коментарях.

Переклад статті «5 Reasons Your Followers don’t Engage With Your Tweets» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.