Як маркетологи, ми часто стикаємося з проектами, для яких задані жорсткі тимчасові рамки і крайні терміни просування сайту статтями. Ви публікуєте запису в блозі, щоб просувати свою наступну електронну книгу або вебінар.

У 2017 році простежується цікавий тренд — більше недостатньо займатися створенням контенту, потрібно приділяти увагу його просування.

Ось 17 ідей для досягнення максимального результату від написання контенту:

 • Цільові сторінки. Збільште видимість свого контенту на сайті за допомогою окремої цільової сторінки. При цьому слід враховувати:
 • 1) Відображається сторінка так само на мобільних пристроях?
  2) чи Є чіткий заклик до дії (CTA). Наприклад, щоб відвідувачі знали, як отримати доступ до вашого нового контенту?
  3) чи Є переконливий текст?
  4) Можуть відвідувачі побачити, що вони отримають, якщо введуть адресу своєї електронної пошти?

  Покажіть їм фотографію свого контентного продукту і, як бонус, відео інтерв’ю з автором.

 • Сайт. Перед тим, як писати статті для просування сайту, забезпечте, щоб ваше новітнє контент-пропозицію можна було легко знайти на вашому сайті за допомогою простої навігації або на головній сторінці з CTA-кнопкою.
 • Блог. Якщо ви ведете блог, створіть пост, який буде присвячений вашому новому контентному продукту. А за допомогою кнопки призову до дії в кінці посту запросіть читачів на цільову сторінку. Викладіть в пості цікаві факти, наведіть ключові статистичні дані, тенденції або запропонуйте читачам цікаві поради.
 • Запуск Email-кампанії. Згідно з даними досліджень Campaign Monitor, email-кампанії приносять в шість разів більше кліків, ніж кампанії в Twitter. Email-кампанії важливі для просування контенту. Тому до дати початку просування тематичного продукту вже повинна бути готова поштова розсилка, націлена на потенційних клієнтів.
 • Крім цього рекомендую скористатися сервісами для автоматизації поштових розсилок. Такими як HubSpot, Marketo або Pardot, налаштовані таким чином, щоб нові клієнти отримували листи з подякою за їх інтерес до ваших продуктів. І остання порада: переконайтеся, що листи не містять помилок, завжди перевіряйте посилання на помилки.

 • Просування від автора. Якщо контент містить посилання і підпису автора, переконайтеся, що автор діє таким же чином. Заохочуйте його поділитися посиланням на цільову сторінку через свої соціальні канали. Інша поширена тактика полягає в тому, щоб автор опублікував пост про розміщення контенту у своєму профілі на LinkedIn через LinkedIn Pulse.
 • Комунікація з клієнтами. Хоча ваш новий контент може бути націлений на потенційних клієнтів, подумайте про те, чи може він мати цінність для поточних клієнтів. Якщо це так, ви можете поділитися з ними PDF або Word документом ще до публікації матеріалу.
 • Робота з відділом продажів і іншими відділами. Перед тим, як правильно писати статті для просування сайту, переконайтеся, що ваш відділ продажів та інші внутрішні відділи знають, коли запускається новий контент. Надішліть спеціальний електронний лист із закликом до вашим співробітникам поділитися ним з контактами в соціальних мережах. Інсайдерський порада: Якщо у вас є велика база працівників, зацікавлених у просуванні вашого контенту, розгляньте можливість використання спеціального сервісу, наприклад GaggleAmp або PostBeyond, який дозволяє співробітникам ділитися схваленим контентом в їх персональних профілях у соціальних мережах:
 • 17 ідей щодо маркетингового просування контенту, які варто спробувати в 2017 році

 • Платна реклама в соціальних мережах. Не забувайте, що збільшення кількості постів у соціальних мережах, пов’язаних з вашим новим контентом, може допомогти підвищити його видимість серед нової аудиторії. Ми рекомендуємо рекламувати, принаймні, один з своїх соціальних акаунтів на своєму цільовому ринку. Для кампаній, які працюють за моделлю «бізнес-для-бізнесу» (B2B) ми майже завжди рекомендуємо рекламу LinkedIn і Twitter для залучення впливових персон. Для брендів, що працюють по моделі «бізнес для клієнта» (B2C) Facebook і Instagram є найбільш потужними каналами.
 • Facebook. В залежності від вашої стратегії в соціальних мережах подумайте, як новий контент може резонувати з вашою аудиторією в Facebook. Для багатьох компаній це тісно пов’язане з культурою робочого процесу і підвищенням моральних цінностей співробітників.
 • YouTube. Маркетологи знають, що 2016 рік став роком онлайн-відео. Створіть коротке відео для реклами свого нового пропозиції з інтерактивною посиланням в описі YouTube, перейшовши по якій користувачі зможуть завантажувати контент, представлений у відео.
 • Slideshare. Якщо ви не знайомі з цим сайтом, створіть обліковий запис компанії або автора, через яку зможете опублікувати скорочену версію свого контенту. Наприклад, рекламна кампанія нашого агентства, орієнтована на керівників відділів маркетингу і PR, застопорилася. Щоб отримати результати, ми активізували її, перетворивши завантажуваний контент (маркетингову інфографіку LinkedIn) в PowerPoint презентацію і розмістивши її на Slideshare. З тих пір ми отримали майже 10 000 переглядів і новий трафік, нових лідов.
 • Інсайдерський рада: На Slideshare існує нова функція генерації лідів. Вона дає можливість вставити контактну форму у файл Slideshare, і за кілька доларів отримувати контакти нових потенційних клієнтів.

 • Twitter. Кілька порад по використанню Twitter для створення і просування сайтів статтями: 1) Не бійтеся твітів про контенті кілька разів. 2) Переконайтеся, що у ваших твітах є привабливі зображення з контентом. 3) Використовуйте хештегі, які допоможуть збільшити видимість контенту.
 • LinkedIn. LinkedIn є справжнім силовим генератором для B2B маркетингу. Чи знаєте ви, що 80 відсотків потенційних B2B клієнтів, представлених в соціальних мережах, розміщуються в LinkedIn? Обов’язково публікуйте оновлення, пов’язані з підготовкою випуском вашого контенту. Попрацюйте зі своїми експертами, щоб вони зробили те ж саме на своїх персональних сторінках в LinkedIn.
 • Pinterest. Pinterest може стати відмінним способом управління вхідними посиланнями на новий контент, особливо для B2C брендів. Згідно з даними Online Marketing, 80 відсотків активності в Pinterest припадає на рєпіна. Тому забезпечте, щоб ваш контент був бачимо через цей канал. Підключіть URL-адреси цільових сторінок і повідомлень в блогах, щоб заохочувати їх цитування!
 • Instagram. Створіть історію в Instagram і серію повнокольорових фотографій про новий контент, яка спонукає ваших послідовників ознайомитися з ним.
 • Згідно з медіа. Ваша електронна книга написана експертом? В ній ви озвучуєте провокаційні точки зору на гарячу тему? Не випускайте з уваги потенціал стратегічних відносин зі ЗМІ. Ваше нове контентне пропозиція може стати вагомою причиною «вступити в контакт» з медіа і донести до них, що ваша компанія в змозі запропонувати, наприклад, інтерв’ю з керівником проекту або автором контенту.
 • Гостьові пости в блогах. Вивчіть ведуть блоги у своїй ніші, щоб дізнатися, розміщують вони гостьові пости. Актуальні публікації, розміщені в блогах, можуть направляти прямий трафік на цільову сторінку.
 • Сприяйте тому, щоб ваше просування сайтів за допомогою статей залишалося конкурентоспроможним в переповненому інтернет-просторі. Гуру контенту, Джо Пулицци, пророкує: «П’ять років тому компанії витрачали 80 % часу на створення контенту і 20 % на його просування. Я вважаю, що це співвідношення змінилося, і успішні компанії створюють диференційований контент, підкріплюючи його рекламою і просуванням».

  Переклад статті «17 Overlooked Content Marketing Promotion Ideas To Try in 2017» дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.