Розділ коментарів має велике значення для власників сайтів, так як з його допомогою можна ефективно взаємодіяти з читачами.

У цій статті ми наводимо опис 15 плагінів WordPress, які дозволять підписатися на коментарі, позначати або вказувати коментаторів по імені, включати або закривати розділ коментарів для окремих сторінок, обмежувати довжину коментарів або навіть ранжувати коментаторів і виводити списки лідерів рейтингу.

1. Postmatic

Postmatic дозволяє читачам підписатися на оповіщення по електронній пошті, коли вони залишають коментар. Подальші коментарі і відповіді будуть приходити до них на електронну скриньку, так само як з допомогою Mailpoet, Jetpackor Subscribe to Comments. Але з допомогою Postmatic вони зможуть вести діалог, просто відповідаючи на коментарі по електронній пошті.

2. Comment Control

15 плагінів коментарів WordPress

Цей плагін надає адміністраторам можливість більш гнучко керувати коментарями. Ви зможете встановлювати статус за замовчуванням для коментарів для різних типів записів (постів, сторінок тощо), а також налаштувати ряд інших функцій, таких як статус коментарів для вкладень. Ви також можете масово редагувати статус коментарів для всіх записів.

3. Comments Leaderboard

15 плагінів коментарів WordPress

Comments Leaderboard — це ідеальний спосіб винагородити ваших найактивніших читачів. Віджет плагіна чудово впишеться в бічну панель блогу. Просто перетягніть його в потрібне місце, задайте заголовок і текст опису, виберіть колір і ваш блог готовий до серйозної роботи з коментарями.

4. Disqus Comment System

15 плагінів коментарів WordPress

Це знаряддя, інструмент коментарів та обговорень. Disqus робить коментування більш простим і інтерактивним, так як сайт та його користувачі підключаються до популярного спільноті. Плагін Disqus інтегрується з допомогою API Disqus і синхронізується з системою коментарів WordPress.

5. WordPress Comment Rating Plugin

15 плагінів коментарів WordPress

WordPress Comment Rating Plugin розміщує на сторінці іконки голосування за і проти, так що відвідувачі сайту зможуть оцінювати коментарі. Він також дозволяє сортувати коментарі у відповідності з їх рейтингами.

6. User Agent Comments

15 плагінів коментарів WordPress

Цей плагін визначає браузер і операційну систему користувачів сайту. Коли вони розміщують коментарі, плагін виводить поруч з ніком коментатора іконки його браузера та операційної системи, що робить ланцюжка коментарів більш цікавими. В даний час підтримується визначення близько 60 браузерів, 100 операційних систем і кілька веб-павуків і ботів.

7. Commentator

15 плагінів коментарів WordPress

Плагін WordPress Commentator являє собою повнофункціональну систему коментарів для WordPress-сайту з використанням AJAX.

8. WP Ajaxify Comments

15 плагінів коментарів WordPress

Плагін WordPress WP Ajaxify Comments підтримується будь темою WordPress і додає функціонал AJAX у форму коментарів. Коли користувач розміщує коментар, плагін відправляє дані на сервер WordPress без перезавантаження всієї сторінки.

У випадку помилки плагін виводить спливаюче вікно, що містить повідомлення про помилку, так що користувач може виправити коментар без необхідності переходу назад. Якщо коментар був успішно опублікований, то плагін додає його до списку існуючих, не перезавантажуючи сторінку, і виводить поверх сторінки вікно з відповідною інформацією.

9. wpDiscuz

15 плагінів коментарів WordPress

Інтерактивна AJAX-система коментарів в режимі реального часу. Плагін призначений для вдосконалення стандартного функціоналу коментарів WordPress. Це найкраща альтернатива Disqus, Livefyre, Jatpack і Facebook.

10. Simple Ajax Insert Comments

15 плагінів коментарів WordPress

Компактний, але потужний плагін для WordPress, який дозволяє швидко додавати і отримувати коментарі, як в соціальних мережах. Simple Ajax Insert Comments використовує для коментування AJAX, JQuery і PHP, завдяки чому для цього не потрібне перезавантаження сторінки.

11. Disable Comments

15 плагінів коментарів WordPress

Цей плагін дозволяє адміністраторам глобально відключати коментарі для будь-якого типу записів (пости, сторінки, вкладення тощо). Він також видаляє всі поля, пов’язані з коментарями, панелей редагування записів. У системах мультисайтов він може використовуватися для відключення коментарів на всіх ресурсах.

12. No Page Comment

15 плагінів коментарів WordPress

Цей плагін дає можливість більш гнучко регулювати налаштування за замовчуванням: дозволяти чи забороняти коментарі для всіх нових записів, сторінок, користувацьких типів записів. Плагін також дозволяє дозволити або заборонити коментарі для окремих записів або сторінок.

13. Hotspots with Comments

15 плагінів коментарів WordPress

Hotspots дозволяє відвідувачам створювати «гарячі області» на зображеннях сайту і залишати коментарі.

14. Comment Attachment

15 плагінів коментарів WordPress

Цей плагін дозволяє відвідувачам прикріплювати до коментарів документи і зображення. Він використовує тільки вбудовані хуки WordPress, і надає можливість задати кілька налаштувань через панель адміністрування.

15. Comments Lightbox

15 плагінів коментарів WordPress

Цей плагін дозволяє перетворювати посилання на коментарі в лайтбокс, в якому коментарі відображаються без перезавантаження сторінки. Лайтбокс може працювати відразу після установки і не вимагає установки. Його оформлення повністю відповідає стилю активної теми WordPress.

Переклад статті «15 WordPress Comments Plugins» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.