Ефект паралакса досить швидко вписався в ряди найбільш популярних трендів, що використовуються у веб-дизайні. Сьогодні кожен власник хоче, щоб на його ресурсі використовувався цей ефект, так як він привертає увагу відвідувачів. Найчастіше ефект паралакса, що виникає під час прокрутки, можна побачити на головних сторінках сайтів.

Однак його застосування може негативно позначається на зручності прокрутки сторінок. Цей ефект особливо погано виглядає на пристроях з високою щільністю пікселів (наприклад, на продукції Apple з екранами Retina).

Сьогодні ми вирішили поділитися з вами підбіркою з 15 кращих паралакс-плагінів для WordPress. Вони допоможуть вам створити привабливі ефекти паралакса. Тут представлені як платні, так і безкоштовні плагіни з функціями, які дозволять вам добитися потрібних результатів без особливих витрат.

1. Parallax Scroll

Плагін Parallax Scroll дозволяє встановлювати ефект паралакса під час прокручування фонових зображень різних елементів сторінки.

2. ML Parallax

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

ML Scrolling Parallax – простий у використанні плагін для реалізації ефекту паралакс-скролінгу.

3. The Parallax WP

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

Parallaxer PRO являє собою універсальний плагін для створення ефектів паралакса на вашому WordPress-сайті. У ньому є генератор шорткодов, візуальний редактор, а також безліч інших опцій. Він без праці встановлюється в будь-якому шаблоні, і його можна застосувати до контенту будь-якого розміру.

4. MG Parallax Slider

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

Дозволяє створити слайдер з ефектом паралакса. Цей плагін являє собою багатофункціональну консоль для установки слайдера.

5. Fullscreen Parallax WordPress Plugin

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

Плагін дозволяє додавати повноекранний ефект паралакса на ваш WordPress-сайт. Текстове поле підтримує HTML і шорткоди.

6. Image Parallax

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

Плагін дозволяє застосувати до створеним картинок ефект паралакса. З його допомогою можна завантажувати шари і налаштувати анімацію. Перший крок полягає у створенні зображень за допомогою улюбленого графічного редактора (Photoshop, GIMP і т. д.).

Всі використовувані шари повинні бути одного розміру і збережені у форматі PNG, так як важливо зберегти прозорість. Після цього на сторінці редагування запису у вашому WordPress потрібно натиснути кнопку для вставки медіафайлів. Після чого додати шари, натиснувши Create Parallaxitem.

7. Super Simple jQuery Parallax Background

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

Super Simple jQuery Parallax Background дозволяє застосувати ефект паралакса до фонового зображення вашої теми оформлення. Просто встановіть фонове зображення в налаштуваннях вашої теми, а потім активуйте плагін. Все просто.

8. WP Parallax Content Slider

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

WP Parallax Content Slider – плагін, який автоматично відображає слайдер контенту, що складається з ваших останніх записів. Переходи між слайдами реалізовані за допомогою CSS3 і jQuery.

9. Wp-justParallax

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

Мініатюрний javascript-плагін, який дозволяє застосовувати ледь помітний паралакс-ефект до елементів WordPress-сайту. Плагін підтримує безліч браузерів, включаючи IE6+, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera і багато інших.

10. Parallax Gravity

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

Parallax GravityWordPress-плагін, який дозволяє створювати необмежену кількість посадочних сторінок. З допомогою Parallax Gravity можна створювати кілька розділів на одній сторінці, і кожному з них встановити унікальний фон, а також додавати будь-який тип контенту (включаючи шорткоди з інших плагінів), і багато іншого. Доступна платна версія плагіна з розширеним функціоналом.

11. Parallax One Page Builder

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

One Page Builder — це плагін для створення односторінкових сайтів. З його допомогою можна створювати необмежену кількість посадочних сторінок з безліччю функцій.

12. cbParallax

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

Плагін, який дозволяє встановлювати власні фони з налаштованим ефектом вертикального паралакса. Плагін використовує функції встановленої теми, що відповідають за виведення фонового програми, і переписує значення для сторінки з окремими записами.

13. Gocha

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

Плагін дозволяє додавати на сайт галерею з ефектом паралакса. Тут використовуються сучасні технології, за рахунок яких управління плагіном відбувається інтуїтивно. У Gocha представлено понад 87 мільйонів конфігурацій візерунків.

14. Easy WP Parallax Slider

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

Easy WP Parallax Slider – простий у використанні паралакс-слайдер на CSS3 і jQuery. Тепер у вас є можливість створювати необмежену кількість паралакс-слайдерів з потрібними вам параметрами для кожного слайда. В плагіні реалізована підтримка шорткодов, так що ви зможете відображати створені слайдери в будь-якому місці на сайті.

15. Frontend Builder – WordPress Content Assembler

15 кращих паралакс-плагінів для WordPress

Конструктор паралакс-ефектів, який допоможе вам привернути увагу користувачів. Плагін має прості налаштування, а також інтуїтивно зрозумілу бічну панель для редагування самого сайту.

Переклад статті «15 Best WordPress Parallax Plugins» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.