У цій статті ми вибрали 12 плагінів WordPress, які допоможуть вам оперативно перевести ваш WordPress сайт на кілька мов. Розглянуті нижче плагіни абсолютно безкоштовні і поставляються з набором функцій для легкого перекладу сайту на різні мови.

1. Polylang

Polylang дозволяє створити WordPress сайт на двох і більше мовами. Ви розміщуєте пости, сторінки, створюєте категорії і теги як зазвичай, а потім визначаєте мова для кожного з них. Переклад записів незалежно від мови за замовчуванням є опціональним.

2. Weglot

12 кращих плагінів WordPress для перекладу

Weglot розпізнає і переводить весь ваш контент на будь-які мови та надає унікальну панель інструментів для редагування і покупки професійних перекладів сайтів онлайн. Плагін використовується компаніями, що займаються електронною комерцією, SaaS, сервісними торговими майданчиками, корпоративними веб-сайтами, цільовими сторінками мобільних додатків, блогами і так далі.

3. qTranslate X

12 кращих плагінів WordPress для перекладу

Плагін реалізує динамічну підтримку багатомовного контенту на WordPress сайті. Статична локалізація вже відмінно реалізована і забезпечується самим WordPress. Але неможливо підтримувати динамічний багатомовний контент без додаткового спеціалізованого плагіна для перекладу сторінки сайту, яким і є qTranslate-X. Наприклад, якщо вам потрібно, щоб заголовок, контент і фрагмент сторінки виводилися на декількох мовах.

4. GTranslate

12 кращих плагінів WordPress для перекладу

Плагін використовує Google Translate для перекладу веб-сторінок, в тому числі і для перекладу сайту на російську мову. Завдяки підтримці 92 мов ваш сайт стане доступний для більшої частини користувачів інтернету. GTranslate використовується на більш ніж 500 тисяч веб-сайтів по всьому світу.

5. Xili Language

12 кращих плагінів WordPress для перекладу

Плагін забезпечує автоматичний вибір мови (.mo) в темі у відповідності з мовою поточного поста або сторінки. Плагін налаштовується за допомогою хуків і програмного інтерфейсу. Підготовлений для використання розробниками та дизайнерами.

6. Google Language Translator

12 кращих плагінів WordPress для перекладу

Плагін дозволяє з допомогою шорткода вставити Google Language Translator в будь-якому місці сайту. Таким чином, переклад сайтів забезпечується Google.

7. Multilanguage

12 кращих плагінів WordPress для перекладу

Multilanguage дозволяє створити WordPress-сайт на декількох мовах. За допомогою цього плагіна ви зможете створювати або редагувати записи, сторінки, категорії та теги повідомлень як звичайно, і потім визначати мову для кожного з них. Переклад записів опційний, не залежно від того, створені вони мовою за промовчанням чи ні. Всі переклади повинні бути виконані вручну, так як плагін не використовує який-небудь сервіс автоматичного або професійного перекладу.

8. Transposh

12 кращих плагінів WordPress для перекладу

Transposh для WordPress пропонує унікальний підхід до перекладу блогів. Він дозволяє комбінувати автоматичний переклад з перекладом, доданим вашими користувачами за допомогою легкого у використанні інтерфейсу.

9. Bing Translate

12 кращих плагінів WordPress для перекладу

Bing Translate дозволить вашим відвідувачам перевести будь-яку сторінку одним натисканням на закладку. З цим легковажним, кроссбраузерным плагіном переклад відбувається прямо на сторінці. Підтримуваний Microsoft Open Technologies, цей плагін не оновлювався деякий час, але він працює справно.

10. Google Translate Widget

12 кращих плагінів WordPress для перекладу

Переклад сайтів від Гугл здійснюється безкоштовним сервісом багатомовного машинного перекладу. Просто додайте віджет на бічній панелі одним клацанням.

11. Supertext Translation

12 кращих плагінів WordPress для перекладу

Цей плагін дозволяє здійснити користувальницький переклад запису або сторінки ресурсу. Після завершення переклад буде автоматично вставлено нову сторінку або повідомлення. Це працює для всіх типів записів, перекладаються за допомогою Polylang.

12. Lingotek Translation

12 кращих плагінів WordPress для перекладу

Lingotek Translation пропонує зручну, використовує хмарні обчислення локалізацію та переведення для WordPress, яка спрощує процес створення і обслуговування вашого багатомовний веб-сайту. Плагін можна використовувати для отримання машинного, професійного та громадського перекладу, що полегшує запуск бізнесу і ресурсу на нових ринках.

Переклад статті «12 Best WordPress Translation Plugins» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.