В даній публікації будемо розглядати різні зарекомендували себе способи розкрутки сайту, які допоможуть залучити додатковий приплив цільової аудиторії на Ваш сайт. Щоб привести цей опис в дію, необхідно виконати всі описані пункти:

1. Оновлення — завжди оновлюйте свій сайт новим свіжим контентом, оскільки якщо сайт не оновлюється він поступово вмирає, т. к. необхідно приділяти увагу своєму сайту.

2. Необхідно постійно спостерігати за Вашою сферою бізнесу в різних новинах, бути в курсі останніх подій і також швидко змінювати у бік нових віянь, робити різні огляди і опитування, щоб покращувати бік якісності сайту.

3. Статистика — недооцінений інструмент для просування сайту, т. до. саме статистика дозволяє переглянути різницю відвідувань до і після будь-яких змін, зрозуміти в яку сторону ресурсу слід розвиватися.

4. Блоги і статті — додайте на свій сайт додаткову інформацію, яка якимось чином пов’язана з тематикою, це може бути блог або статті на сайті, що додатково допоможе наростити контент сайту і як правило збільшити його відвідуваність.

5. Конкурентність — не забувайте про своїх конкурентів, тому що необхідно знати хто веде боротьбу за місце під сонцем, постійно дивіться за розвитком сайтів, спробуйте обмінятися з ними посиланнями, що позитивно вплине на обидва сайту, причому якщо Тіц Вашого сайту менше ніж у конкурента, більше користі буде саме Вам.

6. Оптимізація — необхідно використовувати тільки дозволені методи для просування сайту, не варто ризикувати своїм ресурсом звертаючись до новачків в області просування і робити дії, які викликають сумніви в своїй правильності і чесності.

7. Унікальність інформації — робіть оновлення сайту хоча б 1 раз в місяць, тобто додавайте додаткові матеріали і контент, це дозволить з часом домогтися великого припливу відвідувачів, причому кожен місяць ця цифра буде зростати.

8. Заголовки — приділяйте велику увагу заголовків, т. к. пошукова система Яндекс надає заголовкам велике значення. Краще всього якщо заголовки будуть присутні на кожній сторінці.

9. Головне меню — можна також назвати цей пункт як юзабіліті, т. к. розкриває основне поняття, необхідно щоб головне меню було на кожній сторінці сайту для зручності навігації, причому повинна бути внутрішня перелінковка сайту, меню має бути зручним і зрозумілим.

10. Розмір — звертайте увагу на розмір завантажуваної сторінки, т. к. необхідно думати і про користувачів, для яких всі ці дії робляться і зробити перегляд сайту невимушеним, цікавим і легким.

11. Дизайн — звичайно зрозуміло, що дизайн не повинен обтяжувати, щоб дозволяв отримати інформацію заради якої користувач зайшов, не варто використовувати сайт як рекламний майданчик і при старіння дизайну виробляти його оновлення.

12. Ключові слова — поняття вже давно банально і зрозуміло, є невелике зауваження, намагайтеся поєднувати ключові слова і заголовки сторінок, щоб було збіг і помітність.