Працюючи з WordPress вам, певно, доводилося мати справу з ролями, які можна призначати членів команди. Перелік ролей включає в себе: адміністратор, автор, редактор, передплатник і звичайний учасник.

Для кожного існують свої права та обмеження. Наприклад, учасники можуть змінювати тільки свої записи, у той час як редактори можуть редагувати записи кожного.

Якщо ж ви хочете поліпшити контроль над управлінням користувачами, нижче наводиться перелік плагінів WordPress, які допоможуть вам змінити, розширити або змінити можливості для різних ролей.

User Role Editor

Плагін User Role Editor додає функції, які дозволяють змінити права ролей користувачів. Плагін показує список прав для кожної ролі, і ви можете включити або відключити права для конкретних ролей. Цей плагін дозволяє створити нову роль з власним набором прав:

New User Approve

За замовчуванням WordPress буде приймати кожного зареєстрованого користувача. Якщо ви хочете отримати контроль над процесом користувальницької реєстрації, використовуйте цей плагін.

З його допомогою, коли хтось реєструється на вашому сайті, адміністратор (швидше за все це будете ви) отримує повідомлення по електронній пошті. І ви можете вирішити, чи слід схвалити або відхилити реєстрацію. Затверджені користувачі будуть отримувати по електронній пошті лист, в якому їм будуть надані облікові дані для входу на сайт:

10 плагінів WordPress для поліпшення управління користувачами

Members

Плагін Members робить WordPress більш зручною для управління користувачами системою. Крім функцій редагування, створення і видалення ролей і прав, плагін дозволяє вам встановлювати, які розділи вмісту будуть доступні для конкретних користувачів:

10 плагінів WordPress для поліпшення управління користувачами

Multisite User Management

Multisite User Management — це відмінний плагін, якщо ви використовуєте режим WordPress мультисайт. Цей плагін дозволяє додавати користувачів з певними ролями для кожного окремого сайту:

10 плагінів WordPress для поліпшення управління користувачами

User Switching

Плагін User Switching дозволяє швидко перемикатися між обліковими записами користувачів. Миттєво вийти з вашого поточного облікового запису і ввійти в інший обліковий запис, просто натиснувши кнопку «Перейти«. Це особливо зручно для тестування під час розробки плагіна або теми:

10 плагінів WordPress для поліпшення управління користувачами

Advanced Access Manager

Advanced Access Manager — це потужний плагін, який дозволяє здійснювати керування правами доступу конкретних користувачів, ролей або відвідувачів до певних розділів вашого сайту, таким як записи, сторінки, категорії, віджети, ролями.

Цей плагін дозволяє управляти ролями і правами, з його допомогою ви можете створювати, оновлювати або видаляти ролі або права користувачів.

Інші функції включають в себе захист облікового запису адміністратора через обмеження кількості спроб входу, контроль доступу до файлів мультимедіа, відстеження дій авторизованих користувачів і можливість фільтрувати бекенда меню і мета бокси або віджети:

10 плагінів WordPress для поліпшення управління користувачами

Delete Me

Delete Me — це плагін, який дозволяє користувачам видаляти самих себе. При підключенні плагіна на сторінках профілю користувача з’явиться посилання «Видалити профіль«. При натисканні на неї користувачі можуть одним махом видалити свій аккаунт і всі свої записи, посилання та коментарі:

10 плагінів WordPress для поліпшення управління користувачами

PauPress

PauPress додає WordPress функції CRM (Contact Relationship Management). Цей плагін дозволяє створювати профілі користувачів і додавати стільки додаткових полів, скільки вам потрібно, щоб відобразити детальну інформацію про користувача.

За допомогою цього плагіна ви можете слідкувати за кожним користувачем на сайті, контролювати його дії і відвідувані сторінки:

10 плагінів WordPress для поліпшення управління користувачами

User Meta Manager

Плагін User Meta Manager являє собою зручний інструмент для зміни і додавання метаданих користувачів. Якщо ви хочете додати нове поле для користувачів, наприклад, номер телефону або адресу, з допомогою цього плагіна це можна зробити дуже просто.

10 плагінів WordPress для поліпшення управління користувачами

WP-Members

WP-Members — це безкоштовний плагін для управління користувачами, який обмежує доступ до розділів контенту для незареєстрованих користувачів.

Хоча в WordPress за замовчуванням весь контент дозволений для перегляду всім користувачам, цей плагін за умовчанням обмежує доступ до всіх записів. Однак ви можете змінити ці параметри, щоб обмежити доступ до деяких розділів контенту.

Плагін додає додаткові поля в форму реєстрації: ім’я, адресу, телефон та адресу електронної пошти, але, якщо вам потрібно, ви можете створювати свої власні користувальницькі поля:

10 плагінів WordPress для поліпшення управління користувачами

Переклад статті «10 WordPress Plugins To Improve User Management» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.